Logo

Avukatlık Yazılım


paylaş
Avukatlık Yazılım

Hukuk firmaları, Avukatlık Yazılım konusunda işletmelerinin diğer birçok yönünü etkileyen önemli bir tercih yapar:

  1. Kendi BT altyapısını ve evdeki verileri yerinde kurmak veya
  2. Tüm uygulamalarını ve verilerini barındırmak için bulut tabanlı bir çözüm kullanmak.

İşte bir hukuk firmasının bulut Avukatlık Yazılım ile yararlanacağı avantajlar:

Güvenliği arttırın:

Avukatlık Yazılım çözümü, yedek kurumsal sınıf güvenlik duvarları tarafından korunan dört internet sağlayıcı ve çift faktörlü kimlik doğrulama yapabilen bir saldırı tespit / önleme sistemi içerir.

Bu güvenlik seviyesi, yerinde bir BT ortamında çoğaltılması imkansız olmasa da zordur. Sonuç olarak, birçok küçük işletme, yerinde sunucularını koruyan tüketici dereceli bir güvenlik duvarı gibi eksik çözümlerle sonuçlanır.

Güvenilir Fiziksel Güvenlik

Bazı insanlar, fiziksel veri güvenliğinin önemini sorguluyor. Sonuçta, eğer birileri bir firmanın fiziksel savunmalarına girseydi yine de sunucuya giriş yapmaları gerekirdi. Ancak, fiziksel güvenlik çok önemlidir: Yedekleme ortamı çalınabilir. Birisinin tüm sunucuyu alması bile mümkündür.

Bulut Avukatlık Yazılım sunucuları güvenli veri merkezlerinde bulunur.

Acil Felaket İyileştirme

Yerinde sunucularda veri depolamanın dezavantajlarından biri de budur: Yerinde yangın gibi bir şey olursa, bir hukuk firması en sonunda Avukatlık Yazılım buluttaki en son yedeklemesine erişebilir. Fakat, restorasyon birkaç hafta alabilir.

Avukatlık Yazılım bulut kullanarak, "Herhangi bir elektronik mağazasına gidebilir, yeni dizüstü bilgisayarlar edinebilir, güvenli bulut ortamına giriş yapabilir ve bulundukları yere geri dönerler. "

Öngörülebilir BT Bütçelemesi

Teknoloji donanımı beş yılda amortismana tabi tutulmakla birlikte, firmalar sıklıkla belge yönetim yazılımının en son sürümünü veya her iki veya üç yılda bir yeni bir sunucu satın almak zorundalar. Ne zaman ihtiyaç duyulacağını tahmin etmek zor.

Avukatlık Yazılım bulut bilişimin düzenli aylık ücreti, BT harcaması % 100 öngörülebilir bir miktarda olacağı anlamına gelir. Ve aylık ücret karşılığında müşteriler otomatik olarak seçtikleri pakete dahil yasal yazılımın en son sürümlerine yükseltilir.

BT Yön Tahtını ve Sorun Gidermeyi Kaldırın

Her hukuk firması küçük bir BT departmanı çalıştırmak zorundadır. Bir firma sadece üç kişiden oluşsa bile yönetici ortak, teknolojik ihtiyaçları yapılandıran ve satıcıları yöneten zaman ve enerjiyi harcamaya devam etmelidir. Daha büyük bir firma, kadrosunda tam zamanlı BT personeline sahip olabilir.

Bir firma Avukatlık Yazılım ile hepsi bir arada bulut çözümünü kullanırsa bunun hiçbiri gerekmez. Aylık bir ücret karşılığında tüm BT endişeleri buharlaşır ve avukatlar yaptıkları işe geri dönebilirler.

Dahili Uzaktan Erişim

Avukatlık Yazılım bulur bilişim ile avukatlar mahkemedeyken veya ofis dışında herhangi bir yerde çalışırken istedikleri dökümanlara rahatlıkla ulaşabilirler.

Deneyimli Hukuk Bürosu Bulut Hizmetleri

Bulut tabanlı bir çözümün avantajlarını isteyen yüzlerce hukuk firması, Avukatlık Yazılım  hizmetlerini yıllardır kullanıyor. Sonuç olarak, Avukatlık Yazılım hangi yöntem ve stratejilerin iyi çalıştığını gördü, bu da ilk seferinde doğru yapılması gerekenleri ifade ediyor.

Bulut ortamı, boyutu ne olursa olsun, bir hukuk firmasının her üyesi tarafından teknolojiyi daha erişilebilir hale getirir.

Avukatlık Yazılım Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Avukatlık Yazılım İzmir için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Avukatlık Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: avukatlık yazılım avukatlık yazılımı avukatlık yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar