Logo

Avukatlar İçin Yazılım


paylaş
Avukatlar İçin Yazılım

Son yayınımızda, hukuk şirketlerinin bulutta Avukatlar İçin Yazılım veya yasal yazılım çözümlerinden yararlanabileceği farklı yolları aradık. Bu yazıda, bulutta uygulama yönetimi çözümleri kullanmanın getirdiği avantajlardan bazılarını keşfetmek istiyoruz.

Bulutta Avukatlar İçin Yazılım Yönetmenin Faydaları

Ulaşılabilirlik

Kuşkusuz, bulutta yazılım çözümleri kullanan hukuk firmalarının en büyük avantajlarından biri, bir firmayı yönetmek için kullanılan tüm sistemlerin erişilebilirliği. Bulut tabanlı uygulama yönetimi yazılımını kullanarak firmanızın üyeleri, bugün neredeyse her yere neredeyse internete erişebilecekleri her yerde çalışabilecektir.

Teknolojide Firmanın Odaklılığını Azaltın

Bir avukat olarak, kendi sunucunuzu barındırmakta ve sistem yükseltmelerini sürdürmekten çok hukuk pratiği yapmaktan çok daha fazla ilgileniyorsunuzdur. Şirketiniz bulutta yasal çözümler kullanmaya başladığında artık BT yönetimi, uygulama yönetimi, iş sürekliliği ve felaket kurtarma konularında endişelenmeniz gerekmiyor. Medanis Bilişim gibi birileri teknolojinin yan tarafını düşünebilir ve yapmanız gereken tek şey sisteme giriş yapmaktır.

Tasarruf

Bu, her zaman Avukatlar İçin Yazılım bulutta en değerli avantajı değil, ancak geçiş yaparak firmanız büyük başlangıç ​​maliyetleri düşürebilir ve daha küçük, daha öngörülebilir aylık ödemelerde ticaret yapabilir.

Güncellemeniz Gerekmez

Firmanız masaüstü yazılımını kullanıyorsa, şirketinizin operasyonlarını tarihli bir yazılım ile yönetiyorsunuz ve bu da en yeni yasal düzenlemelere bile uymuyor olabilir. Buluttaki uygulama yönetim yazılımı, Medanis gibi sağlayıcılar tarafından idare edilir ve firmanızın en yeni ve güncel teknolojiyi otomatik olarak kullanmasına izin verir.

Ölçeklenebilir

Avukatlar İçin Yazılım Bulut çözümleri, büyüyen bir firma iseniz, çözümü ihtiyaçlarınıza göre ölçekleme olanağı sunar. Avukat olarak kullanıcıları kolaylıkla ekleyebilir veya kaldırabilir, yasal meslek sahipleri bu işe katılın veya terk edin.

İş Çevikliği

Yeni başlayan küçük firmalar, daha büyük bir kurulan firmanın yaptığı tüm işlevselliği kullanmaz. Buluttaki uygulama yönetimi yazılımının güzelliği, firmaların büyüdükçe ve ihtiyaç duydukları sırada ek işlevsellik ve modüller kullanmayı seçebilmesidir. Bazı firmalar sadece bir istemci yönetim sistemi ile başlamak isteyebilirler, ancak bunu yapmak için muhasebe ve faturalandırma otomasyonunu ekleyebilirsiniz .

Otomatik Veri Yedeklemeleri

Müşterinizin verilerini ve iletişimlerini kaybetme fikri tamamen kabustur. Birçok firma, düzenli veri yedeklerini gerçekleştirebilecekleri noktaya kadar teknolojik olarak sofistike değildir. Buluttaki uygulama yönetimi yazılımını kullanarak, Medanis gibi, bu yedeklemeler daha önce sağlayıcılar tarafından otomatik olarak halledilir.

Avukatlar İçin Yazılım Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Avukatlar İçin Yazılım için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Avukatlar İçin Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: avukatlar için yazılım avukatlar için yazılımlar hukuk yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar