Logo

Araç Kiralama Yazılımı


paylaş
Araç Kiralama Yazılımı

Araç Kiralama Yazılımı, araba ve taksi kiralama işlerinde birçok gerçek fayda sağlar. Operatörleriniz için kolay kullanıma sahip olması veya müşterilerin web sitenizden doğrudan rezervasyon yapabilmeleri için kolaylık sağlaması ile Araç Kiralama Yazılımı büyük bir fark yaratacaktır.

Taksi Yazılımı

Araç Kiralama Yazılımı sadece bir çevrimiçi rezervasyon sisteminden çok daha fazlasını sunar; buna ek olarak araç bakım ve servis takibi, sürücü yönetimi, kullanıcı yönetimi, faturalandırma, faturalama ve üçüncü parti sistemlerle kesintisiz arabirimler hakkında bilgi sağlar.

Öğrenmesi kolay, sezgisel iş akışı ile personeliniz idari görevlerde daha az zaman harcayacak ve gerçekten önemli olan şeylere odaklanabilir.

Tasarruf

Araç Kiralama Yazılımı, araç kiralama operatörleri için en uygun maliyete sahip olan çözümdür. Sıfır uygulama maliyetleri ve derhal erişilebilirlik ile, operasyonel maliyetlerinizin azaldığını göreceksiniz.

Bakımı takip edin

Araç Kiralama Yazılımı, planlanan araç bakımınızın etkili bir şekilde izlenmesini ve raporlanmasını sağlar. Bu, daha az araç arızası, daha az bakım maliyeti ve daha fazla filo kullanımı anlamına gelmektedir.

Personelin yönetim süresinden tasarruf edin

Operasyon personelinizin müşteri rezervasyon taleplerine hızlı bir şekilde karşılık verebilmesini ve araç kiralamayı sağlamak, herhangi bir kiralık araç işletmesi için yaşamsal öneme sahiptir. Araç Kiralama Yazılımı basit, kullanımı kolay ekranlar ve asgari eğitim gereksinimleri ile personeliniz kısa sürede uygulamaya alışarak, herhangi bir kurs almadan uygulamayı verimli şekilde kullanmaya başlayacaktır.

 
Araç Rezervasyon Sistemi
Müşteri desteği

Web siteniz rezervasyon işleminin temel bir parçasıdır ve kurulumunun en iyi şekilde yapılması önemlidir. Web siteniz, bir takım farklı özellikleri kontrol etmenize izin verir. Araç Kiralama Yazılımı ile sitenize eklemek istediğiniz Araç Kategorileri ve Ek Ücretler ve Oranlar tanımlamak için online olarak ekleyebilirsiniz.

Bulut Tabanlı Güvenlik ve Kolay Erişim

Araç Kiralama Yazılımı güvenlik göz önüne alındığında masaüstü yazılımlara göre daha güvenli olduğu görülür. İki faktörlü kimlik doğrulama gibi hizmetler için destek, Araç Kiralama Yazılımı kullanırken güvenli bir deneyim garanti eder.

Yenilik

İş teknolojisinde yeniliklere sahip olmak, rekabette önde olmanızı sağlamak açısından önemlidir. Geliştiriciler ve analist ekibimiz, sizi her zaman ilk sıralarda tutmak için tasarlanmış yeni ve yenilikçi özellikleri sürekli olarak piyasaya sürüyor.

Araç Kiralama Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Araç Kiralama Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Araç Kiralama Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

Etiketler: araç kiralama yazılımı araç kiralama yazılım araç kiralama yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar