Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Watch Uygulama

Apple Watch Uygulama

Apple watch Apple’in ilk giyilebilir teknolojik ürünü. Hakkında bilinmesi gereken birçok şey var. işte Apple Watch Uygulama ile ilgili bilmeniz gerekenler:

  1. Kişisel olarak kullanılmak üzere oluşturuldu: 

Apple Watch, tek boyutlu bir yaklaşım yerine çeşitli renk ve seçenekler sunar. Üç koleksiyonu var: Apple Watch, Apple Watch Spor ve Apple Watch Edition. Her model 38 mm veya daha büyük 42 mm ekran boyutunda mevcuttur. Apple, eski iPod nano günlerinde bir çok özel saat yüzü tasarladı. 

Apple Watch Sport, giyilebilir bir malzemeyi öncelikle spor aleti olarak kullanmak isteyenler içindir. Güçlendirilmiş bir iyon-X cam ekran ile daha hafif alüminyum tasarımı sayesinde çok dayanıklı bir yapıya sahip. İki cihazın renkleri ve bant seçenekleri ile, Sport koleksiyonunda 10 olası seçenek var. Apple Watch Uygulama ile spor yaparken nabız, harcadığınız kalori gibi vücut hareketlerinizin takibini yapabilirsiniz.

2.Dijital Crown:

Digital Crown, kaydırma, yakınlaştırma ve uygulamalar arasında geçiş yapmak için kullanılır.

Ekran aynı zamanda dokunmaya duyarlı, ancak çoğunlukla basit gezinme hareketleri ile bilgi dolaşımı için kullanılır. Yapacağınız etkileşimlerin çoğu Apple Watch Uygulama ile Siri ve Digital Crown’u kullanmak olacak.

3.Çok fazla sensör:

Apple Watch Uygulama ve sensörler ile hareketinizi, kalp atış hızınızı, kalori tüketiminizi ve daha birçok şeyi izleyebilirsiniz. Cihazın ivme ölçer, jiroskop ve GPS yerini bilir ve Bluetooth 4.0, Apple İzleyiciyi iPhone’unuzla senkronize eder.

Cihazın “Taptic Engine”, bildirimler ve dönüş yol tarifleri gibi şeyler için geri bildirim sağlar. Sola veya sağa dönme zamanı geldiğinde bileğinizin uygun tarafını sallayarak detaylandırabilirsiniz.

4.Sağlık ve zindeliğe odaklanma:

Apple Watch’un büyük bir kısmı sağlık ve zindeliktir. Aktif olmanızı amaçlayan iki Apple Watch Uygulama vardır: Günlük sağlığınızı / etkinliğinizi izlemek için “Etkinlik” ve egzersiz yapmak için kişisel bir eğitmen olan “Egzersiz”. Apple Watch Uygulama çalışmalarından en iyi performansı almak için şirket, eski Nike yöneticilerinden bilgi alarak uygulamaları oluşturdu.

Yakılan kalori, ayaktaki zamanı vb. Hedeflerinize ulaştığınızda, cihazlardaki halkalar dolarak size haber veriyor.  Apple Watch’te sağlıkla ilgili yaptığınız her şey iOS’daki Sağlık uygulamasına  senkronize edilir. Bu bilgilere, üçüncü taraf fitness uygulamaları ve sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından erişilebilir.

5. Üçüncü taraf uygulamalarla çalışabilir:

Hava yolları, sadece bileğinizle birlikte tüm hava alanı sürecinde sizi bilgilendiren uygulamalara sahip olacaksınız. Birçok farklı Apple Watch Uygulama ile hayatınızı daha da kolaylaştıracaksınız

Apple Watch Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Watch Uygulama yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek