Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Tablet Uygulamaları

Apple Tablet Uygulamaları

2016 verilerine göre Türkiye’de tablet cihaz kullanımı için tahmin edilen rakam 900.000 civarında. Dünyada ise 150 milyon tablet kullanıcısı olduğu düşünülüyor. Apple Tablet Uygulamaları yapmayı ya da yaptırmayı düşünüyorsanız 2016 istatistikleri dikkatinizi çekebilir.

Türkiye’de 900 binin üzerinde tablet kullanıcısı var ve bu tablet sahiplerinin yarısına yakını İstanbul’da yaşıyor. Her ne kadar Apple daha çok tanınan bir marka olsa da Türkiye’de Android tablet kullanımı Apple’ı geçmiş durumda. Burada Apple Tablet Uygulamaları ‘nın daha geride olduğu sonucunu çıkarabiliriz. Android uygulamaları daha çok tercih ediliyor.

Apple Tablet Uygulamaları yaptırmak istiyorsanız öncelikle iyi bir fikir bulmalısınız. Fikrinizi hayata geçirmek profesyonel bir mobil uygulama ekibine düşüyor. Mobil uygulamanızın özelliklerine göre mobil uygulama fiyatları değişebilir. Örneğin birkaç küçük özelliği olan bir mobil uygulamayla, kamera-mikrofon gibi işletim sistemine ulaşılması gereken uygulamalar aynı ücrette olamaz. İşletim sistemine ulaşılabilmesi için native ya da hybrid mobil uygulama olması gerekir. Bu uygulamaların da yapımı hem zaman alır hem de pahalıdır.

Aslında uygulama dediğimizde sadece telefonlar akla gelmemeli. Ülkemizde akıllı TV kullanımı da her geçen gün artıyor. Tablet, akıllı TV, akıllı saat… Çeşitler her geçen gün artıyor.

Apple Tablet Uygulamaları yaptığınızda kaliteli bir ürün ortaya koymanız yeterli olmayacaktır. Milyonlarca mobil uygulama arasından sıyrılarak insanlara ulaşmanız gerekir. Mobil uygulamanız sanal mağazaya yüklenmeden 2-3 hafta önce tanıtım ve pazarlama çalışmalarına başlamanız gerekir.

Mobil uygulamanız için özel bir web sitesi kurabilirsiniz. Hem web hem mobil üzerinden hizmet verebilirsiniz veya web siteniz aracılığıyla müşterilerinizin sorularıyla ilgilenebilirsiniz. Apple Tablet Uygulamaları tanıtımı için sosyal medyada önemli bir yere sahip. Ülkemizde internete girme sebeplerinde ilk sırayı sosyal medya hesaplarını kontrol etmek alıyor. Mobil uygulamanızın reklamlarını sosyal medyaya verebilirsiniz.

Apple Tablet Uygulamaları çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Tablet Uygulamaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek