Logo

Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri


paylaş
Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri

Web tabanlı yazılım herhangi bir internet tarayıcısından açılmak için yapılan yazılımlardır. Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri size giriş için bir URL, şifre ve kullanıcı adı verir.

Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri firmanızın ihtiyaçlarına göre yazılımı büyütüp küçültebilir. Web tabanlı yazılımların firmanıza birçok avantajı olacaktır.

Kurulum veya yükleme gerektirmez.

Web tabanlı yazılımlar masaüstü yazılımların aksine herhangi bir kurulum veya yükleme gerektirmez. Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri 'nin size verdiği kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmanız yeterli olur.

Microsoft Excel ve Word birer masaüstü yazılıma örnekken; Gmail hesaplarınız, Google Dokümanlar, internet bankacılığı web tabanlı yazılımların en çok kullanılanlarıdır. Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri ile çalışarak firmanıza özel bir web tabanlı yazılım yaptırabilirsiniz.

Güncelleme ve yükseltmeyle uğraşmazsınız.

Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımınızı güncellemenize gerek yok. Web tabanlı yazılımlar bir merkezden size sunulduğu için güncellemeler ve yükseltmeler otomatik olarak yapılır. Web tabanlı yazılımınızı her açtığınızda en yeni ve en güncel sürümü kullanıyor olursunuz. Siz güncellemeler yapılırken fark etmezsiniz bile. İşinizi kesinlikle etkilemez.

Her an her yerden bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımlarınızın en büyük avantajı istediğiniz cihazdan ve yerden ulaşılabilir oluşudur. Diyelim ki toplantı için ofis dışına çıktınız ve toplantıya girmeden önce bazı raporları almadığınızı fark ettiniz. Hemen akıllı telefonunuzu açarak internet tarayıcısına girmeniz ve Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri 'nin size verdiği kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmanız yeterli. Tüm bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefon, tablet ve her işletim sistemine sahip bilgisayardan rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Bilgisayarlarınızı yazılıma göre almak gibi bir sorununuz olmaz. Windows, Mac, Linux hiç fark etmez. Bütün markalarda ve işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışır. Web tabanlı yazılımların internet tarayıcısı ( Chrome, Safari, Opera...) üzerinden açılması size büyün avantaj sağlayacak.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara Bilgisayar Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: ankara bilgisayar yazılım şirketleri ankara bilgisayar yazılım şirketi bilgisayar yazılım şirketi ankara

paylaş

İlgili YazılarYorumlar