Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Android Uygulama Yapma

Android Uygulama Yapma

Dünyamız son yıllarda hayal edemediğimiz ölçüde internete bağlanmış durumda. İnternetin ve teknolojinin gelişmesi, bulut tabanlı mobil cihaz teknolojilerinin kullanılmaya başlanması hayatımızı daha da kolaylaştırıyor. Mükemmel bir Android Uygulama Yapma için bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir:

Android Uygulama Yapma da ilk kural iyi bir tasarıma ve görünüme sahip olmadır. İlk izlenim web tasarımda olduğu gibi mobil uygulamada da geçerlidir. Mobil uygulamanız ilk yayınlandığında dört dörtlük olmayabilir. Ancak yapılan güncelleştirmeler ve iyileştirmelerle her geçen gün daha iyi olacaktır.

Android Uygulama Yapma çalışmasında dikkat edilmesi gereken diğer bir husus cep arayüzlerinin basit olmasıdır. Çok sayıda öğeyle uygulamayı sıkıştırmak, mobil cihazlardaki alanı azaltıldığından ve kullanıcıların kafası karışık hale geldiğinden, kullanıcılar uygulamayı kullanmayı bıraktığından kötü bir fikirdir .Tasarıma hiç yardımcı olmayan dekoratif unsurları geride bırakın.

Android Uygulama Yapma basit görünse de bunun gibi birçok özelliğe dikkat edilmesi gerekir. İnsanlar hızlı ve kullanım kolaylığı olduğu için mobil uygulamaları tercih ediyor. Eğer kullanım kolaylığı sağlayamazsınız uygulamayı silmekte tereddüt bile etmezler. Mobil uygulamada iyi olmazsanız silinirsiniz çünkü seçenek çok. İnsanlar gereksiz uygulamalarla telefonlarını ve tabletlerini doldurmak istemezler.

Android Uygulama Yapma çalışması kaliteli olmalı. Bu işten sonuçta ya daha fazla müşteri çekerek para kazanacaksınız ya da uygulamanızı ücretli satarak para kazanacaksınız. Sonuçta profesyonel bir çalışmanız olmalı ki para kazanabilesiniz. Özellikle ücretli uygulamalarda insanlar gerçekten işe yarar şeyler bekliyor.

Android Uygulama Yapma için firma araştırırken profesyonel bir firmayla çalışmalısınız. Fiyat odaklı olmadan gerçekten iyi iş yapacak bir ajans bulmalısınız. İşinizin kalitesi arttıkça kazanacağınız para da artacaktır.

Android veya İOS için olsun profesyonel bir çalışma olduğu sürece ve reklam, tanıtım işlerini düzgün yaptığınız takdirde kaybetmezsiniz. Android Uygulama Yapma ve tasarımı önemli bir yere sahip ancak reklam,tanıtım işleri de önemli.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek