Logo

Android Uygulama Yapımı


paylaş
Android Uygulama Yapımı

İnsanlar artık hareket halindeyken internete girmeye ve istedikleri bilgilere anında ulaşmaya alıştı. Müşterileriniz artık zamanlarının çoğunu akıllı telefonlarında geçiriyor. Müşterileriniz neredeyse sizin de orada olmanız gerekiyor. Android Uygulama Yapımı ile siz de mobil dünyadaki yerinizi alabilirsiniz.

Android Uygulama Yapımı çalışması ile:

Müşterileriniz nereye giderse siz de yanlarında gidersiniz:

Mobil cihaz sahipleri günde ortalama 70 kere akıllı telefonlarına bakıyor. Düşünsenize her gün 70 kere telefonlarını her açtıklarında sizi, markanızı görmüş olacaklar. Otobüste, yürürken her yerde anında size ulaşabilecekler. Müşterilerinizin 7/24 kesintisiz şekilde size ulaşması için Android Uygulama Yapımı çalışması yaptırmanız gerekiyor.

Rekabette Avantaj Sağlamak

Android Uygulama Yapımı ile birçok rakibinizi geride bırakmış olursunuz. Mobil uygulama konusunda erken davranırsanız rakipleriniz daha mobil uygulama yaptırmadan siz mobil dünyaya girmiş olursunuz.

Mobil Uygulama Platformu

Android Uygulama Yapımı ile sahip olduğunuz mobil uygula platformu sayesinde müşterilerinizin e-posta gibi bilgilerine sahip olursunuz. Daha sonra bu bilgileri kullanarak e-posta pazarla yöntemini de deneyebilirsiniz.

Coğrafi kısıtlama özelliği

Özellikle küçük ve orta ölçekli firmaların kullandığı coğrafi kısıtlama özelliği sayesinde dükkanınıza yaklaşan müşterilere özel kampanya ve indirim bildirimleri yollayarak müşterileri mağazanıza çekebilirsiniz. Android Uygulama Yapımı ile bunun gibi farklı birçok özelliği mağazanız için kullanabilirsiniz.

Android Uygulama Yapımı ile mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçirerek mobil uygulama satışı, uygulama içi satış veya reklam gelirlerinde de kazanabilirsiniz.

Kaliteli bir fikir ve profesyonel bir Android Uygulama Yapımı ile büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Android Uygulama Yapımı ile para kazanmanın bir şartı da mobil uygulamanız için pazarlama tekniklerini kullanmanız. Mobil uygulamanızın tanıtımını mutlaka yapmalısınız.

Android Uygulama Yapımı çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Android Uygulama Yapımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: android uygulama yapımı uygulama yapımı android

paylaş

İlgili YazılarYorumlar