Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
App Geliştirmek

App Geliştirmek

İnsanlar günümüzde akıllı telefonları ile birlikte yaşıyor. Bu biraz abartılı gelebilir ama bir düşünün evde, okulda, işte, otobüste, yürürken,yemek yerken, televizyon izlerken… Kısacası her yerde ellerinde akıllı telefonları var. Sabah uyanır uyanmaz veya 10 dakika içerisinde mutlaka ellerine akıllı telefonlarını alıyorlar. Akıllı telefonlarla birlikte hayatımıza mobil uygulamalar da girdi ve bu sayede akıllı telefonları pazarlama aracı olarak kullanmanın önü açılmış oldu. App Geliştirmek girişimcilerin dikkatini çeken bir para kazanma yöntemi olarak görülmeye başlandı.

App Geliştirmek birçok girişimcinin hayali olsa da ülkemizde bundan ciddi paralar kazanan çok az kişi var. Yurt dışında sayının daha çok arttığını görüyoruz. Aslında mobil uygulama tüketiminde ülkemiz birçok ülkeyi geride bırakıyor yani tüketimde sıkıntı yok. Ancak üretim de bazı aksaklıkların olması mobil uygulama kazançlarını düşürüyor olabilir.

App Geliştirmek dışarıdan bakılınca çok kolay bir iş gibi görünüyor ancak bir web sitesinden daha fazla küçük ayrıntıyla uğraşmanız gerekiyor. Bu ayrıntılara dikkat edilmediğinde de insanlar mobil uygulamalardan hoşlanmıyor ve anında siliyorlar. Bu yüzden App Geliştirmek çalışmanızı profesyonel bir ekiple yapmanız gerekiyor.

App Geliştirmek isteyen girişimcilerin yaptıkları en önemli hata kaliteli bir uygulama olmasına dikkat etmemeleri. Herhangi bir mobil uygulama olsun sanal mağazaya koyarız reklam gelirlerinden bir şeyler gelir düşüncesi artık geçerli değil. Çünkü seçenek fazla. İnsanlar en ufak bir hata da mobil uygulamayı siliyor.

Mobil uygulamanız sanal mağazaya konulmadan reklam ve pazarlama çalışmalarına başlamalısınız. Mobil uygulamanızla ilgili kurumsal hesaplar kurarak takipçi sayınızı arttırmaya çalışabilirsiniz. App Geliştirmek reklamlarınız için teknoloji odaklı wp_betawppostslarla anlaşıp mobil uygulamanızı tanıtıp, yorumlamalarını isteyebilirsiniz.

App Geliştirmek aşamalarının da bulunduğu videolar çekerek YouTube gibi kanallara yükleyebilirsiniz.

Hybrid Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı