Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
AdWords Yardım

AdWords Yardım

Web sitesi olan ve daha fazla ziyaretçi, müşteri isteyen herkes Google AdWords kullanmak zorunda kalır. Google AdWords basit birkaç seçimden ibaret gibi lanse edilse de bu seçimlerden biri bile hatalı yapılırsa size günlük belli bir miktar para kaybettirebilir. AdWords Yardım almak için bu konuda eğitim almış bir ajanstan yardım alabilirsiniz.

AdWords Yardım konusunda bir ajansla çalışmanın size birçok avantajı olacaktır. İnsanlar ajansların maliyetli olduğunu düşünerek uzak duruyorlar. Aslında ajanslarla çalışarak daha ucuza daha verimli reklamlar verebilir ve boşa para harcamamış olursunuz. AdWords Yardım ajansları sizden boş yere para kazanmak için değil reklam bütçenizi en verimli şekilde değerlendirmek ve firmanızın büyümesini sağlamak için çalışırlar.

AdWords Yardım ajansları tecrübeli oldukları için daha önce yapılan hataları sizde tekrarlamazlar. Siz kendiniz bir reklam verseniz veya işi iyi bilmeyen birine yaptırsanız sürekli yapılan hatalarla paranız boşa gidecektir. Google Tıklama Başına Ödeme (TBÖ) alır. Boşuna tıklandığınız her defada anahtar kelimenize göre para kaybedersiniz. Bir kelimenin değeri 5 TL ise her gün 2 kere bile yanlış ve gereksiz tıklama size günde 10 ayda 300 TL gibi bir para kaybettirecektir. Bu rakam ortalama bir rakamdır bazı kelimelerde rekabet yüksek olduğu için kelime başı 10 TL bile gidebilir. Bu tamamen sizin kelimelerinize bağlı.

AdWords Yardım ajansıyla çalışmak yerine yanınıza işten anlayan birini tutsanız ayrı bir maaş ödemeniz gerekir. Ajansla çalışmanız size daha az maliyetli olacaktır. Hatalardan para kaybetmektense profesyonel bir ajansla çalışmanız hem para kaybetmenizi önleyecek hem de daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayarak daha fazla kazanmanızın yolunu açacaktır.

AdWords Yardım ajansları birçok firmayla çalıştığı için anahtar kelime seçimi, reklamınızın hangi kelimelerde çıkmaması gerektiğinin seçimi gibi konularda tecrübelidirler.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

AdWords Yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AdWords Yardım yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google AdWords neden önemli?

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir