Logo

AdWords Firmaları


paylaş
AdWords Firmaları

Birçok insan web sitelerinin tanıtımını yapabilmek için Google AdWords reklamlarından yararlanmaya karar verir. Bu kişilerin kafasını karıştıran bir şey  vardır reklam kampanyasını ben oluşturabilir miyim? Neden AdWords Firmaları ile çalışmam gerekiyor?

Aslında AdWords hesap açmak ve reklam vermek çok basit birkaç işleme bakıyor. Ama ne yazık ki iş göründüğü kadar basit değil. Hedefimiz sadece reklam vermek değil! Hedefimiz en az maliyetle en verimli reklamları verebilmek olmalı. İşte bu yüzden AdWords Firmaları ile çalışmalıyız.

Anahtar kelimeler AdWords reklamlarının temelini oluşturur. Seçtiğimiz kelimeler çok geniş olursa web sitenizle ilgisi olmayanlar da reklamlarınıza tıklar. Bu iyi bir şey değil çünkü Google sizden tıklama başına ücret alır. Reklamlarınıza gelen her tıklamanın işe dönüşme olasılığı olmalıdır.

Şöyle düşünelim restoran sahibisiniz ve hediye kartı kampanyası yapmaya karar verdiniz. Restoran Hediye Kartı kelimelerini seçerseniz bu çok geniş bir kelime olur. Bunu biraz daratlmak gerekir. Örneğin Fransız Restoranı Hediye Kartı gibi. Böylece sadece Fransız mutfağıyla ilgilenen kişiler web sitenize tıklayacaktır.

Seçtiğiniz kelime gurubu çok dar olursa bu seferde bulunma ve tıklanma olasılığınız düşecektir. Pierre Fransız Restoranı dediğinizde tıklanma oranınız düşer.

Adından da anlaşılacağı üzere, anahtar kelimeler, kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmak için bir arama gerçekleştirirken Google'a girdiği anahtar kelime veya deyimlerdir.

Reklam verenler, açık bir şekilde "satın al "mak yerine anahtar kelimelere teklif verir çünkü AdWords, bir açık artırmayla aynı şekilde işlev görür. Yalnızca en büyük bütçeli reklam verenlerin AdWords ile başarılı olmasını sağlamaz. AdWords Firmaları tüm bunların farkındadır. 

AdWords Firmaları ile çalışarak bu işin eğitimini almış, Google sertifikası olan bir ekiple çalışma şansını elde etmiş olursunuz.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AdWords Firmaları yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce AdWords Firmaları ile çalışmak neden önemli?

 

Etiketler: adwords firmaları adworda firma adwords firması

paylaş

İlgili YazılarYorumlar