Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
2018’de Yeni Pazarlama Stratejisi

2018’de Yeni Pazarlama Stratejisi

Yeni bir yılın pazarlamayı stratejilerini neden değiştirdiğini merak edebilirsiniz. Söz konusu teknoloji olduğunda yeni yıl değil yeni bir ay bile değişikliklere sebep olabilir çünkü teknoloji düşündüğümüzden de hızlı değişiyor. 2018’de Yeni Pazarlama Stratejisi için nasıl bir yol izlemelisiniz?

Yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

Birçoğu için, yeni yılda, önceki tüm kayıtları parçalayıp gerçek bir etki yaratmaktır. Yeni bir web sitesi ile elde edilebilecek bir şey bu. İşte bu nedenle ocak ve şubat ayı bizim için en yoğun ay, bu aylarda tasarımcılarımız, geliştiricilerimiz ve dijital pazarlamacılarımızın çok talep görmesi işte bu yüzden. Küçük değişikliklerden ve yeni renk kodlarından tam yeniden markalara ve içerik yönetim sistemlerine; şimdi sitenize yatırım yapmak için doğru zaman mı?

SEO ve PPC paketleri

SEO artık herhangi bir iş pazarlama stratejisine önemli bir merkez oluşturuyor; birçoğu müşterilerimiz bu yıl pazarlama stratejilerinin ön planında SEO ve PPC yani Google AdWords reklamlara yer veriyor. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), tüm işletmelerin doğru anahtar kelimeler için iyi sıralamak istediği bir web sitesine ziyaretçi sayısını artırmak için kullanılan stratejilerin ve taktiklerin bir metodolojisini ifade eder.

Medanis Bilişim A.Ş, yeni ve mevcut müşterilere çeşitli ihtiyaçları ve bütçeleri olan işletmeler için özel çözümler üreten çeşitli SEO paketleri sunuyoruz.

Medanis Bilişim A.Ş Direktörü Orhan Baydar şu şekilde açıklama yapıyor:

“Bu günlerde yalnızca bir web sitesinin bulunması ziyaretçileri garanti etmek için yeterli değil. İnternet, sizinle aynı müşterileri çekmek isteyen rakiplerle dolu bir yer. Rekabette öne geçmede ve her zaman rakiplerinizin önünde olmak için iki seçeneğiniz var: Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılık veya arama motoru optimizasyonu (SEO). Hangi yaklaşım daha iyi? İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı. Siz ve işiniz için neyin doğru olduğunu öğrenmek için bugün ekibimizle konuşun. “

Sizin için sosyal medya desteği

İşletmenizin sosyal medya kanallarını düzenli kullanamıyor musunuz? Eğer öyleyse, çeşitli dijital pazarlama yeteneklerinden oluşan ekibimizle emin olacağız. Sosyal medya etkinliğinizi planlama, yönetme ve raporlama kabiliyeti ile işinizi Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram hesaplarının elinde olduğundan emin olarak çalıştırabilirsiniz.

İşletmenizi çevrimiçi ortamda hızlandırmanıza nasıl yardımcı olabileceğimize dair daha fazla ayrıntı ve 2018’de Yeni Pazarlama Stratejisi  için bugün Medanis Bilişim A.Ş ile iletişime geçin.

About Author

Medanis Destek