Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
2017’de Online Pazarlama Taktikleri

2017’de Online Pazarlama Taktikleri

2017’de Online Pazarlama Taktikleri, ürün satarken başarı için önemlidir. Çevrimiçi olarak başarılı olmak için perakende pazarlama taktiklerinin düzgün bir şekilde geliştirilmesi ve yönetilmesi gerekir. Çevrimiçi başarı bu günleri kapsamlı bir yaklaşım olarak alıyor.

2017’de Online Pazarlama Taktikleri ile satışları artırmak için çevrimiçi perakende pazarlama taktikleri burada. Bu stratejiler yeni kurulan siteler, küçük ve daha önce kurulmuş perakendeciler için geçerli olacak.

2017’de Online Pazarlama Taktikleri

Çevrimiçi Müşteri Yorumları Alın

2017’de Online Pazarlama Taktikleri içinde bu, son birkaç yıldır zaten bir trend. Çevrimiçi müşteri değerlendirmelerinde halen eksikliği bulunan perakendeciler, markalara karşı kaybetmeye başlayacak. Şimdi müşterilere incelemeleri yayınlama konusunda bir teşvik vermenin zamanı geldi. İncelemeler, perakende sitelerinde, inceleme sitelerinde ve sosyal medya kanallarında yayınlanmalıdır .

 Alışveriş Sepetinden Almadan Çıkma Oranı

E-ticaret web siteleri için ortalama alışveriş sepeti terk etme oranı yüzde 65’in üzerindedir. Bu, perakendecilerin iyi anlaması gereken bir şey. Ayrıca perakendecilerin alçaltmaya çalıştıkları bir şeydir. Dönüşüm Optimizasyon hizmetleri iyileştirmeler yapmak için kullanılır. Odak, ana sayfadan ödeme işlemine kadar tüm web sitesinde olmalıdır. 2017’de Online Pazarlama Taktikleri içinde en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biridir.

Sosyal Medya aracılığıyla Satış

Sosyal medya kanalları ticaret için gittikçe kritik hale geliyor. Sosyal medya ağları geleceğin perakende kanalları haline geliyor. Facebook şimdi tümüyle entegre çevrimiçi mağazalar sunuyor. Perakendecilerin 2017’de satış yapmak için güçlü bir sosyal medya varlığına sahip olmaları gerekir.

Google’da Organik Görünürlük

Google’daki organik arama motoru görünürlüğü, çevrimiçi satış yapmak için halen en önemli taktiktir. Satış tutmak ve artırmak isteyen perakendeciler, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetlerine yatırım yapmalıdır. SEO hizmetleri, perakendeciler için en yüksek yatırım getirisini sağlar.

2017’de satışları artırmak için daha fazla yöntem keşfetmek isteyen şirketler uzmanlarla çalışabilir. Uzmanlar perakendecilere gerekli iyileştirmeleri yapmalarında yardımcı olabilirler. Bu perakendeciler için satışları ve karlılığı önemli ölçüde artırabilir. Perakende satışları artırmak için 2017’de profesyonellerle çalışmayı deneyin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere 2017’de Online Pazarlama Taktikleri konusunda destek olabilir. Profesyonel bir web sitesi ve etkin pazarlama taktikleri ile satışlarınızı katlayabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek