Logo

2017'de Güç Kazanmak İçin 5 İş Trendi


paylaş
2017'de Güç Kazanmak İçin 5 İş Trendi

Uzmanlar, her yıl işletmeler için başarıyı sağlayacak şeyleri inceliyorlar. Güç kazanmak için şirketler genellikle satışları ve pazar payını artırmak zorundadırlar. Bunu başarmak için, ivme kazanmak için 2017'de 5 iş eğilimi bulunmaktadır. 2017'de Güç Kazanmak İçin 5 İş Trendi ile çok fazla bütçe ayırmadan şirketinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Genellikle, şirketler ertesi yıl iyileştirmeler yapmak için yıl sonunda kendi çabalarını gözden geçirirler. Bu eğilim, iş dünyasında yaygın bir uygulamadır. Muhasebe ile de ilgisi olabilir. Her iki durumda da, nelerin işe yarayıp yaramadığını gözden geçirmek iyi bir iştir.

2017'de Güç Kazanmak İçin 5 İş Trendi

1. Konu Uzmanları
Hiç kimse eski geleneksel şekilde satışlara devam edilmesini istemiyor. Günümüzde tüketiciler, şirketlerin kendi alanlarında uzman olmasını istiyor. Konu uzmanları ivme kazanmak için kritik olmaya devam edecektir. 2017 yılında tüketicilere uzman kaynak ve bilgi sağlayan markaların eğilimi sürüyor. Markalar, içerik pazarlama hizmetleri ve pazarlama profesyonelleri aracılığıyla genellikle yardım alabilir. Web sitenizde bulunan blog bölümünde profesyonelliğinizi belli edecek içerikler paylaşabilirsiniz. Bu müşterilerinize güven verecektir.

2. Video Pazarlama
Video pazarlama giderek herhangi bir pazarlama ve satış çabalarının önemli bir parçası haline gelecektir. Bu eğilim 2017'de de devam ediyor. Tüketicilerin %65'inden fazlası, çevrimiçi videoları izledikten sonra satıcının web sitelerini ziyaret ediyor. Video markalar için büyük esneklik sağlayabilir. Rekabetçi kalmaları için video pazarlama kampanyalarına yatırım yapmaya başlamaları gerekir.

3. Gelir Modelleri
Bu eğilim zaten başlamıştı ancak 2017'de de devam edecektir. Şirketler gelir modellerini yavaş yavaş değiştirmektedir. Tekrar ön ödemelerden tekerrürlüğe değişen, tekrar eden gelir modelleri benimsenmeye başlandı. Şirketler, tekrar eden gelir modellerinin önemini ve faydalarını kabul eder.

4. Tüketici Odaklı
Tüketici odaklı yönelim 2017'de de bir trend olmaya devam edecektir. Genel mesajın dönüşüm oranları çok daha düşüktür. Şirketler bunu tanıyor. Tüketiciler onlara nazaran iletişimde çok daha iyi tepki verirler. Profesyonelleri ve pazarlamacılar, daha iyi sonuçlar almak için bu ayrıntılara daha fazla odaklanmaktadır.

5. Arama Motoru Optimizasyonu
SEO bir eğilim olarak hiç yeni değil. Potansiyel müşterilere, potansiyel müşterilere ve web sitesi trafiğine ulaşmak için en önemli yöntemlerden biri olmayı sürdürüyor. SEO, yatırımdaki en yüksek getirilerden birine sahiptir. SEO da çok yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir. Çok nitelikli kablolar üretir. 2017'de SEO, pazarlamanın temel taşı olmaya devam edecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

2017'de Güç Kazanmak İçin 5 İş Trendi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

Etiketler:

paylaş

İlgili YazılarYorumlar