Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yenilikçi ve Fonksiyonel Bir Emlak Web Sitesi İçin İpuçları

Yenilikçi ve Fonksiyonel Bir Emlak Web Sitesi İçin İpuçları

İyi bir emlak web sitesi tasarımı, emlak markanızın benzersiz kişiliğini yansıtan bir araçtır. Web sitenize girdikleri zaman ziyaretçilerin iyi bir ilk izlenim edinmelerini istersiniz. Emlak web sitenizin görünümü ve işlevselliği onların web sitenizde kalmasına ve daha sonra dönüp dönmeyeceklerine karar vermelerine etki edecektir. Web sitenizi rakiplerinizin web sitesinin önüne geçirmek için birçok yol kullanabilirsiniz. Çarpıcı içerik oluşturabilir, her sayfada yenilikçi ve işlevsel özellikler elde edebilirsiniz. Belki de, web sitesi ziyaretçilerini geri getiren uygun gezinme ayarına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Yenilikçi ve Fonksiyonel Bir Emlak Web Sitesi İçin İpuçları ile web sitenize gelen müşterilerin sizi profesyonel bir marka olarak görmelerini sağlayabilirsiniz.

Sizlere bazı örnek web siteleri seçtik ve bu web sitelerinin özelliklerini yazarak Yenilikçi ve Fonksiyonel Bir Emlak Web Sitesi İçin İpuçları verdik.

SumAll

Bu web sitesi çok basit ve temiz bir düzen içeriyor. Dikkat dağıtan yönetsel unsurlar yok, bu nedenle dikkatler içerik üzerinde kalır. Herhangi bir kutulu simgenin üzerine geldiğinizde daha fazla bilgi görüntüleyebilirsiniz. Web sitesi ayrıca geçişleri çok etkili bir şekilde kullanıyor. Düğmeye bir kez tıklamak, kullanıcının web sitesinde gezinmesini kolaylaştıran daha fazla seçenek ortaya koyuyor. Web sitesi tasarımcısının yapabileceği bir şey, kullanıcıları farklı sayfalara yönlendirmekten kaçınmaktır. Bilgi, düğmenin hemen altındaki aynı sayfada gösterilir. Bu tasarımın en büyük dezavantajı, mobil uyumlu olmamasıdır.
SullAll

 

Lowdi

Bu web sitesinde, izleyicileri içeriğe odaklanmak için benzersiz şekilde tasarlanmış tek bir sayfa düzeni bulunur. Sayfanın bölümleri benzersiz çizgiler ve şekiller kullanılarak bölünür. Muhtemelen bu web sitesi hakkında en iyi şey mobil uyumlu olması. İyi bir akış sürdürürken, tüm öğeler ekranınıza güzel bir şekilde uyum sağlar. Bu, daha az karmaşık ve kolay görüntülenmesini sağlar.
Lowdi

 

Ekch

Bu web sitesinde tasarımın şık ve iyi organize edilmiş görünmesini sağlayan çok özel kare profiller var. Web sitesi gezinme, sol üst köşeye sıkışmış durumda. Çok fazla yer kaplamaz. Farklı kategoriler, o tarafta yerden tasarruf etmeye yardımcı olan ikonlarla temsil edilir. Site ayrıca çok duyarlı bir tasarıma sahiptir. Benzersiz marka çekiciliğini ve işlevselliğini korurken farklı cihazları kullanarak erişilebilir.
oymak

 

Kaçış Uçuşu

Bu muhtemelen bu listede karşılaşacağınız en temiz tasarımlardan biridir. Bu web sitesinde yer alan her öge, sayfayı daha eğlenceli ve ilginç hale getirir. Navigasyon, üst-merkezde mevcut ve bir seyahat temasıyla güzel tasarlanmış. Web sitesi, açılır menülerden iyi bir şekilde yararlanmış. Bir yeri belirlediğinizde üzerine tıkladığınızda, bilgiler en üstte görünür. Gezinme menüsünü kullanarak bu sitedeki herhangi bir içeriğe erişmek çok kolaydır. Meşgul gezgin için mükemmel bir şekilde uygundur.
Kaçış Uçuşu

Tsto

Kullanıcılara çok alışkın olmayan bir navigasyonun dahil edilmesi çok riskli ancak bu Tsto web sitesinin oldukça iyi bir şekilde başardığı görülüyor. Ekranın her köşesinde, neyin vitrinde gösterildiğine dair daha fazla bilgi sunan bir gezinme unsuru göreceksiniz. Açıklayıcı bilgiler pembe harflerle ön plana çıkar. Site çok net ve uygulanabilir bir tasarıma sahiptir. Görüntülenmekte olan proje başlığı pembe renktedir.
Tsto

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yenilikçi ve Fonksiyonel Bir Emlak Web Sitesi İçin İpuçları yazımıza yorum bırakabilirsiniz. 

About Author

Medanis Destek