Logo

Yazılım Yapanlar


paylaş
Yazılım Yapanlar

Buluttaki iş uygulamalarına geçiş kaygısı, daha açık bilişim yönetimi ve maliyet tasarrufu nedenlerinden ziyade çekici ticari faydalar yüzünden bu kadar yaygınlaştı. Tabii ki maliyet kontrolü ve nakit akışı yönetimi bulut hizmetlerini seçmenin nedenleri olarak algılanıyor ancak güvenlik, iş çevikliği ve iş performansı üzerinde en büyük etkiye sahip bu hizmetler tarafından sağlanan yeni çalışma yöntemlerinin yükseltilmiş seviyeleri var. Yazılım Yapanlar bu konuda size ayrıntılı bilgi vererek yazılımın firmanıza sağlayacağı avantajları belirtecektir.

Yazılım Yapanlar ile çalışarak bulut işletme uygulamalarının, işletmenizin daha düzgün çalışmasına ve daha hızlı tepki vermenize yardımcı olabilecek avantajları:

Güvenlik ve veri koruması

Veri güvenliği üzerinde durmak ve müşterilerinizin verilerini korumak, kurum içi bilişim departmanlarının yapabileceğinden daha zor. Yazılım Yapanlar ile çalışılan yazılım projesi olarak kalabilmek çok karmaşık ve çok önemli. Yazılım Yapanlar ile bulut hizmetlerinden yararlanarak, tüm servislerin şirketleri, işin en iyisinin kullandığı uzmanlık ve endüstride en iyi uygulamalara güvenebilir.

Denetim yolları ve uyumluluk

Yazılım Yapanlar ile en iyi bulut hizmetleri, kimin ne yaptığını, yüksek seviyeli güvence denetim ekipleri aradığını izlemek için pişmiş denetim izlerine sahiptir. Eski stil yöntemleri ile e-posta konuşmaları, kağıt ile yazışmalar ve denetçilerle ilerleyen yöntemlerin yerini otomatik zaman damgaları, sistem tarafından izlenen yetkilendirme, ekli dosyalar ve destekleyen konuşmalar doğrudan ilgili kaynak işlemlerine bağlanır.

Yeniliğin artan hızı

Yazılım Yapanlar ile bulut uygulaması yükseltmeleri, yazılım sağlayıcınızın yeni yetenekler sunması için işiniz hızla yararlanabilmeniz için yılda birden çok kez toplanır. Önde gelen bulut platformları aynı zamanda ekibinize, kurum içi sistem geliştirmenin gerektirdiği aylar veya yıllardan ziyade, kendi yeni yeteneklerini yapılandırma ve kullanıcılarınızın elinde günler veya haftalar içinde bulma becerisi kazandırır.

Firmaların İhtiyaçlarına Göre Ayarlanabilmesi

Geçmişte kullanılan yazılımlar için büyük sunucuların iş yerlerinde bulundurulması gerekiyordu. Buna karşılık Yazılım Yapanlar ile sahip olunan bulut tabanlı hizmetler her ölçekteki işletmeler tarafından kullanılır; böylece uygulamalarınızın büyüdüğü veya küçüldüğü uygulamalarınızla ölçekleneceğinden emin olabilirsiniz. Bu, hızlı bir şekilde hareket etmeye her zaman hazır olduğunuz ve sistemlerinizin sizi geri almaz anlamına gelir.

Modern işletme işbirliği araçları

Bugünün iş gücü, birbiriyle bağlantılı dünyada büyüdü ve sosyal araçlar, çevrimiçi işbirliği ve sanal ekiplerde çalışmaya başladı. Maalesef eski tesisat içi sistemler bu araçlar olmadığında tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Önde gelen Yazılım Yapanlar bulut uygulamaları, sosyal işbirliğine sahiptir ve böylece ekibiniz en yeni modern araçlar ile birlikte çalışabilir.

Hareketlilik

Benzer şekilde bugünün iş gücü, ofis, kahve dükkanında, trenle veya evde olsun, uygulamalarının tüm cihazlarında çalışmasını beklemektedir. Önde gelen Yazılım Yapanlar bulut uygulamaları, en popüler akıllı telefon, tablet ve web cihazları arasında bu seviyede erişim sağlar; ekibinize, işletmenizin tepki sürelerini iyileştirirken, aradığınız esnekliği sağlar. Satış ekibiniz farklı şehirlerde iş yaparken çalışmaları ve gelişmeleri anında siteme girebilirler ve görevleri takip edebilir.

Yazılım Yapanlar Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz.Yazılım Yapanlar için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Yapanlar yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 
Etiketler: yazılım yapanlar yazılım yapan ajanslar

paylaş

İlgili YazılarYorumlar