Logo

Yazılım Yapan Firmalar


paylaş
Yazılım Yapan Firmalar

Web tabanlı yazılımlar masaüstü yazılımlara göre daha fazla avantaj sağlarlar. Yazılım Yapan Firmalar ile çalışarak ihtiyaçlarınıza göre bir web yazılım yaptırabilirsiniz.

Web tabanlı yazılım nedir?

Yazılım Yapan Firmalar ile çalışarak sahip olduğunu web tabanlı yazılımlar herhangi bir tarayıcıdan, indirmeye veya kurmaya gerek kalmadan, kullanılabilen yazılımlardır. Bütün masaüstü yazılımların web tabanlı formatı oluşturulabilir.

Herkes Microsoft Word'u bilir. Bu bir masaüstü uygulamasıdır. Gmail, Hotmail hesabınız veya Google Dokümanlar ise web tabanlı yazılımlara birer basit örnektir. Google uygulamaları, muhtemelen web tabanlı uygulamalar arasında en tanınmış uygulamalardandır.

Yazılım Yapan Firmalar ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımların avantajları şu şekildedir:

  1. Web tabanlı uygulamalara internet tarayıcıları (Safari, Mozilla, Opera, Chrome vb.) ile giriş yapılır. Bu yüzden bütün işletim sistemlerinde (Windows, MAC...) ve cihazlardan (her türlü bilgisayar, akıllı telefon, tablet) ulaşılabilir. Bu sayede yazılım bilgisayara uydu uymadı derdiniz olmaz. Yeni ve pahalı cihazlar almak zorunda kalmazsınız. Yazılım Yapan Firmalar sayesinde birçok maliyetten kurtulursunuz.
  2. Yazılım Yapan Firmalar sayesinde ayrıca ofiste takılı kalmaktan kurtulursunuz. Her an her cihazdan internetin olduğu her yerden sisteminize ulaşabilirsiniz. Muhasebe kayıtlarını kontrol edebilir, çalışanlarınıza ne yapacaklarını söyleyebilir ve onlardan geri dönüt alabilirsiniz. Çalışanlarınıza, evden çalışma ve gerçek zamanlı işbirliği gibi heyecan verici, modern imkanları da açar. Tek bir bilgisayarın önünde oturup sabit bir yerde çalışmak fikri, web tabanlı uygulamalarla geçmişte kaldı.
  3. Yazılım Yapan Firmalar çalışmanız ile web tabanlı uygulamalar kolayca özelleştirilebilir. Tamamen firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenir. Masaüstü yazılımlarda olduğu gibi CD'den ne çıkarsa kullanmak zorunda kalmazsınız.Web tabanlı uygulamaların kullanıcı arabirimi, masaüstü uygulamalarda olduğundan daha kolay özelleştirilebilir. Bu, uygulamanın görünümünü ve şeklini güncellemeyi veya bilgilerin farklı kullanıcı gruplarına sunumunu özelleştirmeyi kolaylaştırır.Bu nedenle, herkesin aynı ara birimi her zaman kullanması için artık ihtiyaç duyulmuyor. Bunun yerine, her durum ve kullanıcı için mükemmel bir görünüm bulabilirsiniz.
  4. Web tabanlı yazılımlar diğer yazılımlarla entegre olabilir.Web uygulamaları arasında, izole masaüstü sistemlerine göre çok daha fazla seviyede bir birlikte çalışabilirlik sağlamak mümkündür. Örneğin, web tabanlı bir alışveriş sepeti sistemini, iki özel sistemin birbiriyle konuşmasını sağlamaktan çok web tabanlı bir muhasebe paketi ile entegre etmek daha kolaydır.Bu nedenle web tabanlı mimari, kurumsal sistemleri hızlı bir şekilde entegre ederek iş akışını ve diğer iş süreçlerini geliştirmeyi mümkün kılar. Yazılım Yapan Firmalar ile çalışarak internet teknolojilerinden yararlanarak değişen piyasa taleplerine göre değiştirilebilen esnek ve uyarlanabilir bir iş modeli elde edersiniz.

Yazılım Yapan Firmalar Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Yapan Firmalar yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Yazılım Yapan Firmalar 'ın Avantajları

TASARRUF

Kuruluşunuz ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, Yazılım Yapan Firmalar sistemi maliyet tasarrufunu sağlayacaktır.Yazılım Yapan Firmalar  Kullanarak, şirket içi sunucu depolama birimi ile tasarruf sağlayabilir ve yatırım yaptığınız sermayeden endişe etmeden istediğiniz zaman, özellikle küçük işletmeler için mükemmel olan devreye girebilir veya ayrılabilirsiniz.

GÜVENİLİR

Yazılım Yapan Firmalar, yönetilen hizmet platformundan ötürü kurum içi BT altyapısından çok daha güvenilirdir. Çoğu sağlayıcı, bir sunucunun başarısız olması durumunda artan kullanılabilirliği garanti eder; barındırılan uygulamaları mevcut sunuculardan herhangi birine iletebilirsiniz.

YÖNETİLEBİLİR

Yazılım Yapan Firmalar bulut bilgiişlemeyle ilgili en iyi yanı, tedarikçi tarafından yönetilen altyapı ve kaynakların merkezi olarak yönetilmesi nedeniyle size akıcı BT bakım ve yönetimi yetenekleri sunmasıdır. Buna ek olarak, uygulamalara, yazılımlara ve hizmetlere erişmek için web tabanlı arayüzden de keyif alırsınız.

OTOMATİK YAZILIM ENTEGRASYONU

Otomatik yazılım entegrasyonu sayesinde, uygulamaların özelleştirilmesi ve entegrasyonu hakkında endişelenmeniz gerekmez; yalnızca uygulamaları seçmeniz ve Yazılım Yapan Firmalar ihtiyaçlarınıza en uygun olacağını düşündüğünüz seçenekleri özelleştirmeniz gerekir.

KOLAY ERİŞİM

İhtiyacınız olan tek şey dünyanın herhangi bir yerindeki verilerinize erişmek için istikrarlı bir internet bağlantısı.

SINIRSIZ DEPOLAMA ALANI

Yazılım Yapan Firmalar sınırsız depolama kapasitesi elde edersiniz, artık alan tükenmez.

KURTARMA VE YEDEKLEME

Tüm veriler buluta kaydedilir; bu nedenle yedekleme, aynı veriyi bir Yazılım Yapan Firmalar USB sürücüsü gibi fiziksel bir aygıta depolamaktan daha kolaydır.

Etiketler: bilgisayar yazılımı yapan firmalar yazılım yapan firma yazılım yapan firmalar

paylaş

İlgili YazılarYorumlar