Logo

Yazılım Web Tasarım


paylaş
Yazılım Web Tasarım

Yazılım Web Tasarım ilişkisi arasında sıkı bir bağ vardır. Web sitelerinin interaktif olması için php gibi web program dilleri ile hazırlanmış olması gerekir.

Php ve asp yazılım dilleri ile oldukça fazla türde uygulama hazırlanabilir. Yazılım Web Tasarım ile örneğin bir haber sistemi veya galeri sistemi hazırlanabilir.

Bir e-ticaret sitesi istiyorsanız Yazılım Web Tasarım ile web sitenize ürünleri ve açıklamalarını girebileceğiniz bir sistem hazırlanabilir. Ödeme sayfası, ürün sayfaları hepsi için yazılım kullanılır. Ancak web sitenizi sıfırdan bir yazılımla yaptırmak özel web tasarıma girer. Bu da biraz zaman alıcı ve maliyetlidir ancak en kalitelisi özel web tasarımdır. 

Çok fazla ödeneğiniz yoksa wordpress ya da hazır kaliteli şablonlar kullanarak da web siteniz yapılabilir. Bu şablonlar da yazılımcılar tarafından oluşturulmuş ancak hazır para karşılığı satıldığı için birçok kişi bu şablonları kullanıyor ve web sitenizin diğer web sitelerine benzemesine sebep olabiliyor. Yazılım Web Tasarım ile size özgü hiçbir web sitesine benzemeyen bir web siteniz olabilir.

Yazılım Web Tasarım da önemli bir noktada SEO çalışmalarına dikkat edilmesidir. Arama motoru optimizasyonu da denilen SEO çalışmaları ile oluşturulan web siteleri Google gibi arama motorları tarafından taranır ve üst sıralara çıkar. Joomla ya da Wordpress benzeri portal ve blog uygulamaları ile web sitenizi düzenleyebilir ve işletebilirsiniz. Bu web siteleri uygulamaları seo ile de uyum içinde çalışır ve seo çalışmaları yapılabilir. Ancak bu işlemler profesyonel kişilerce yapılırsa daha iyi olacaktır. Çünkü en ufak hata bile web sitenizin arama motorlarında çıkmasına engel olabilir.

Yazılım Web Tasarım dili ile profesyonel bir yazılımcı e-ticaret sistemleri, ödeme sayfaları, galeri sistemleri, ziyaretçi defterleri, forumlar, sayaçlar gibi aklınıza gelen yahut gelmeyen çeşitli uygulamalar hazırlayabilir. Profesyonel bir yazılımcı hayal ettiği her türlü uygulamayı php yahut asp ile hazırlayabilir. İyi bir yazılımcı hazırladığı Yazılım Web Tasarım'ın bütün güvenlik önlemlerini alabilir. Güvenlik açıklarını tecrübe ederek tespit edebilir ve yamayabilir.

Profesyonel bir Yazılım Web Tasarım çalışmasında daha sonra bir web sitesinin SEO çalışması yapılacak ise, tam olarak SEO'ya uyumlu, daha sonra hiçbir sıkıntı çıkartmayacak biçimde web sitesinin yazılımını hazırlayabilir.

Yazılım Web Tasarım çalışmasında kaliteli bir tasarımcı ile çalışırsanız web sitenizi daha sonra hazırladığı web yazılımı veya web sayfası scriptini daha sonra rahatlıkla entegre edebilir.

Yazılım Web Tasarım çalışması ile profesyonel bir tasarımcı web sitesindeki kodlama hatalarını, gereksiz yazılım dil atıklarını, hatalı tasarımları kısa sürede fark ederek bunları düzeltebilir.

Yazılım Web Tasarım çalışması ile web tabanlı yazılım sistemleri de yapılabilir. Bu sayede firmanızın tüm bölümlerine uygun sistemleri tek bir merkezden takip edebilirsiniz. Örneğin muhasebe departmanı kendi bilgilerini ve raporlarını girer, satış bölümü kendi bilgilerini ver raporlarını girer. Bu bilgiler güvenli şekilde merkezde depolanır. Evde, arabada her yerde şifrenizle girerek bütün gelişmeleri anında takip edebilirsiniz.

Yazılım Web Tasarım web tabanlı yazılım ile firmanızın bütün bilgileri güvenle saklanır. Satış elemanlarınız için son andaki gelişmeleri sisteme girebilir ve müşteri temsilciniz müşterinin yanındayken bunları okur ve müşteriyle buna göre iletişim kurabilir.

Yazılım Web Tasarım firmanızın birçok işini kolayca halletmek, tek merkezde toplamak için kullanılabilir. Çevrimiçi yaklaşımı kullanmak önemli üretkenlik iyileştirmelerini sağlayabilir. Dizüstü bilgisayarlar ve başka herhangi bir cihaz tarafından kullanılabilir ve hatta bir iPhone ile entegre edilebilir. Bir tarayıcıya erişebilen herhangi bir cihaz bu yazılımı kullanabilir. İstediğiniz yerde herhangi bir yerde çalışma fırsatı sağlar. Aygıtların birçoğu, sabit disk kapasitesini gerektiren masaüstü yazılımlarının aksine, en ucuz PC'lerde bile kullanılabilir. İstediğiniz yerde ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurma becerisi, büyük bir verimlilik artırıcı olabilir.

Yazılım Web Tasarım çalışması ile tüm çalışanlar için aynı bilgi söz konusu olduğunda aynı sayfayı okuyabilirler. Çevrimiçi iş planı sayesinde herkes yapacağı işi bilir ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkar.

1. HTTPS

Güvenli bir web sitesi olması tüm öfkedir. Google'ın istediği budur. Müşterilerinizin istediği budur. Bir SSL sertifikası alarak ve HTTPS'ye geçerek , arama sıralamalarını artırmanın keyfine varacaksınız. Ayrıca, web sitenizde ve markanızda tüketici güveni artıracaksınız. % 58 pazar payı ile dünyanın en popüler tarayıcısı olan Chrome, müşterilere sitenizi güvende hissettirmiyor. Yazılım Web Tasarım Müşterilerinizin en az% 58'ini kaybetmeyi göze alamazsanız, HTTPS'ye ihtiyacınız vardır.


2. WEB UYGULAMA GÜVENLIK DUVARI (WAF)

Güvenli bir web sitesine sahip olmak, öfkeden geçiyor (küçük bir diva vu mu?). Bir web uygulama güvenlik duvarı (WAF) , saldırıları önlemek ve kaba kuvvet saldırılarını durdurmak için ihtiyaç duyduğunuz ek koruma sağlar. Müşteri verilerinizi güvende tutar ve web sitenize kimlerin erişebileceğini kısıtlamanıza izin verir.Yazılım Web Tasarım  Tüm web trafiğinin% 4'ünden fazlası kötü amaçlıdır ve her gün 37.000'den fazla web sitesi kesilmektedir. Web sitenizin size kalmadığından emin olmak için bir WAF'ye ihtiyaç duyuyor.


3. MOBİL DOSTU

Web siteniz hala mobil cihazlarla uyumlu değil mi ?  Mobil, internetin geleceği değil. Mobil şu an mevcut ve şu anda mobil cihazlara yakın olmanız gerekiyor. Google zaten mobil ilk algoritmasını sunuyor . Mobil cihazlara uygun web siteleri daha iyi sıralanır. Daha da önemlisi, daha iyi dönüşürler. Yazılım Web Tasarım Google aramaların% 50'sinden fazlasının mobil cihazlardan geldiği için mobil cihazlarla uyumlu olmanız gerekir. En iyi çözüm? Duyarlı bir web sitesi.


4. WEB SİTESİNE ERİŞİLEBİLİRLİK

57 milyonu aşkın özürlü Amerikalı, yıllık 544 milyar dolarlık harcanabilir geliri buluyor. Web sitenize WCAG 2.0 yönergelerine göre erişilemiyorsa , bu müşterilere ulaşamazsınız. Yazılım Web Tasarım Sadece potansiyel gelirde büyük bir kayıp değil aynı zamanda potansiyel dava açmaya da izin verirsiniz. Web sitesi erişilebilirlik davası hızla artıyor. İşletmenizi bir dava ile korumanın tek yolu web sitenizi erişilebilir yapmaktır.

5. DİJİTAL REKLAMCILIK

Google AdWords'ü kullanıyor musunuz? Facebook veya LinkedIn reklamları ne olacak? Eğer değilsen, öyle olmalı. AdWords'ün maliyetinin fazla olduğunu düşünebilirsiniz (neden ücretsiz tıkladıklarında tıklamalar için ödeme yapın?) Veya müşterilerinizin sosyal medya kullanmadığını düşünebilirsiniz. Ancak düzgün bir şekilde optimize edilmiş bir AdWords kampanyası, maliyetlerden çok daha fazla para kazandırır ve tüm müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Duymuş olsanız da, sosyal medya reklamları işe yarıyor. Yazılım Web Tasarım Zaten AdWords ve sosyal medya kanallarını kullanarak reklam yayınlıyorsanız, reklam harcamanızı nasıl optimize edebileceğinizi veya erişiminizi genişletebileceğinizi düşünün. Belki görüntülü reklamlara veya henüz yeniden pazarlamaya yatırım yapmamışsınızdır. Durum buysa, daha fazla iş yapmak için etkili bazı yolları kaçırırsınız. Bir Google Premier İş Ortağı seçtiğinizden emin olun AdWords kampanyanızı başlatırken.

google premier ortağı minneapolis

6. PAZARLAMA OTOMASYONU

Pazarlama otomasyonu, pazarlama ekibinin yerini alması anlamına gelmez ve yeni potansiyel satış yaratmanın bazı büyülü yolu değildir. Ancak, yol açma ve daha fazla iş yapma konusunda son derece etkili bir yöntemdir. Ve zaman kazandıracak ve satış ekibinizin verimliliğini artırarak bunu yapar. Muhtemelen damla kampanyaları duymuşsundur. Yazılım Web Tasarım müşterileri içine alan müşterileri ve müşterileri tekrar müşterilere dönüştürmek için tek bir yere koymanın vakti geldi.

7. A / B TESTİ

Web sitenizdeki ney çalışmıyor? Dönüşüm oranınızı artırmak için şu anda birkaç değişiklik yapabileceğiniz iyi bir şans var. Elbette dönüşüm optimizasyonu varsayım değildir. Bağırsak hissiniz üzerine kurulu olan değişiklikleri uygulamadan önce test etmeniz gerekiyor. Yazılım Web Tasarım A / B testi, gelirinizi dramatik bir şekilde artırabilir ve çok maliyet gerektirmez. Bazen en büyük farkı yaratan en basit değişikliklerdir. Farklı bir resim, farklı metin, farklı renkler, küçük düzen değişiklikleri kullanın. Bu küçük şeyler, dönüşüm oranınızı artırabilir ve işletmenizi daha fazla para kazanabilir.

8. ZİYARETÇİ İZLEME

Web sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini biliyor musunuz? Yazılım Web Tasarım Google Analytics'te mevcut sınırlı demografik bilgileri kontrol etmekten bahsetmiyoruz. Şu anda hangi potansiyel müşterilerin sitenizde bulunduğunu bulmaktan bahsediyoruz. Ziyaretçi izlemesi ile hangi şirketlerin web sitenizde olduklarını, yaptıklarını, ziyaret sıklıklarını ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. Bu bilgileri, sizi aramalarını beklemek yerine proaktif bir satış yaklaşımı almak için kullanabilirsiniz.

9. YENİ BİR WEB SİTESİ

Geçerli web sitenizin kullanıma sunulmasından bu yana geçen iki yıldan fazla bir süre geçmişse, yenisini planlamanın zamanı geldi. Evet, büyük bir masraftır. Ancak bu bir zorunluluktur. Yazılım Web Tasarım Teknoloji, tasarım eğilimlerinde olduğu gibi hızla değişir; bu nedenle sadece iki ya da üç yaşında bir site bile inanılmaz eskimiş görünebilir. Müşterilerin modası geçmiş bir siteden daha az satın alma olasılığı daha düşüktür. Bu, yakın zamanda sitenizi güncellediğiniz rakibinizden daha fazla alacakları anlamına gelir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

Etiketler: web tabanlı yazılım web tasarım yazılım yazılım web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar