Logo

Yazılım Web Site


paylaş
Yazılım Web Site

Günümüzde her ölçekteki, sektördeki ve coğrafyadaki işletmeler Yazılım Web Site 'leri ile iletişime geçerek bulut hizmetlerine yöneliyor. Bulut yazılımın benimsenmesi, öngörülenden daha hızlı bir şekilde hızlanıyor.

 

Pazar araştırması şirketlerinden biri tarafından yapılan bir araştırmaya göre çok sayıda faktör Yazılım Web Site 'si bulut kullanımını yönlendiriyor. "Bulutun İş Etkileri" raporu, çeşitli işletmelerin finans fonksiyonları içindeki 460 üst düzey karar vericisinin görüşmelerinden elde edilen bilgileri bir araya getiriyor. Rapor, Yazılım Web Site 'sinin verimliliği artırmak, maliyeti düşürmek ve pazara sunma süresini artırmak için bulut hizmetlerini dağıtarak bu şirketlerin elde ettiği sayısal iyileştirmelerle birlikte aşağıdaki avantajları da sağladığını ortaya koyuyor.

1. Taze Yazılım

Yazılım Web Site ile, işletmeyi yürütmek için gereken uygulamaların en son sürümleri, piyasaya sürülür sürülmez tüm müşterilere sunulur. Hemen yükseltmeler yeni özellikleri ve işlevselliği işçilerin ellerine geçirerek daha verimli hale getirir. Dahası, yazılım geliştirmeleri genellikle oldukça sık yayımlanır. Bu, yılda sadece bir kez büyük yeni sürümlere sahip olabilen ve piyasaya sürülmesi için önemli zaman ayrılması gereken masa üstü yazılımların tam aksi bir durumdur.

2. Daha azıyla daha fazlasını yapın

Bulut bilişimiyle şirketler, kendi veri merkezlerinin boyutunu azaltabilir veya veri merkezi alanlarını tamamen ortadan kaldırabilir. Sunucu sayısının azaltılması, yazılım maliyeti ve personel sayısı bir kuruluşun Yazılım Web Site yeteneklerini etkilemeksizin bilişim maliyetlerini önemli ölçüde düşürebilir.

3. Esnek maliyetler

Yazılım Web Site masrafları geleneksel yöntemlerden çok daha esnektir. Şirketler, sunucu ve altyapı kapasitesini ihtiyaç duyulduğunda ve yalnızca gerektiğinde ödeyecek ve yalnızca ödeyecektir. Zirve saatleri için daha fazla kapasite sağlanabilir, ardından artık ihtiyaç duyulmadığında de-provizyonlanabilir. Geleneksel bilgi işlemi, yoğun zamanlar için yeterli satın alma kapasitesini ve zamanın geri kalanında boşta kalmasını gerektirir.

4. Sürekli açık

Çoğu Yazılım Web Site sağlayıcıları, hizmetlerini sunarken son derece güvenilirdir ve birçoğu % 99.99 kesintisiz çalışma süresi sağlar. Bağlantı her zaman açıktır ve işçiler İnternet bağlantısı olduğu sürece, neredeyse her yerden ihtiyaç duydukları uygulamalara erişebilirler. Bazı uygulamalar bile çevrimdışı çalışıyor.

5. Geliştirilmiş mobilite

Nerede bulundukları dünyada olursa olsun, çalışanlara veri ve uygulamalar sunulur.İşçiler işlerini alabilir yerde , vb evlerinde veya ofislerinde müşterilere ziyaret alanda veya bir fabrikada çalışan, müşterilerine kontrol etmek akıllı telefonlar ve tabletler-gezici bir perakende mağaza üzerinden yoluyla

6. Geliştirilmiş işbirliği

Bulut Yazılım Web Site uygulamaları, dağınık gruplar arasında gerçek zamanlı olarak ve paylaşılan depolama ortamı aracılığıyla neredeyse ve kolayca bilgi paylaşımına izin vererek işbirliğini geliştirir. Bu özellik pazara çıkış süresini kısaltabilir ve ürün geliştirmeyi ve müşteri hizmetini iyileştirebilir.

7. Yazılım Web Site daha maliyet etkin

Şirketler, ekipman satın almak, bir veri merkezi kurmak ve işletmek zorunda kalmadıkları için, donanım, tesisler, kamu hizmetleri ve operasyonların diğer yönleri üzerinde önemli miktarda para harcamak zorunda değildirler. Geleneksel bilgisayar kullanımı ile bir şirket, veri merkezindeki yatırımından herhangi bir değer almadan önce milyonlar harcayabilir.

8. Giderler hızla azaltılabilir

Ekonomik durgunluk veya iş kesintileri döneminde (enerji endüstrisi şu an yaşıyor gibi) Yazılım Web Site, esnek bir maliyet yapısı sunarak pozlamayı sınırlar.

9. Esnek kapasite

Yazılım Web Site, koşullara bağlı olarak açılabilir, aşağı veya kapalı esnek bir tesistir. Örneğin, bir satış promosyonu çılgınca popüler olabilir ve sunucuları çökertmekten ve satışları kaybetmemek için kapasite hızla eklenebilir. Satış sona erdiğinde, kapasite maliyetleri düşürmek için küçülebilir.

10. Birleşme ve Satın Alma Faaliyetlerini kolaylaştırmak

Yazılım Web Site, iki şirket daha hızlı ve daha verimli hale gelebilmesi için daha hızlı değişiklikleri barındırıyor. İki bilgisayar aynı teknoloji yığını üzerinde çalışmadan önce geleneksel bilgi işlem, yıllarca taşınan uygulamalar ve hizmet merkezinin hizmet dışı kalması gerektirebilir.

11. Daha az çevresel etki

Daha az veri merkezi ve daha etkin operasyonlar sayesinde, toplu olarak çevre üzerinde daha az etkili oluyoruz. Paylaşılan kaynakları kullanan şirketler 'yeşil' kimlik bilgilerini geliştirir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Yazılım Web Site çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Yazılım Web Site için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Web Site yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: yazılım web site yazılım web sitesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar