Logo

Yazılım Şirketleri Türkiye


paylaş
Yazılım Şirketleri Türkiye

E-postalarınızı Chrome, Explorer veya Safari'den okuyorsanız web tabanlı yazılımı kullanıyorsunuz demektir. Firmalar web tabanlı yazılımın daha fazla avantajı olduğu için artık bulut sistemini kullanmaya başladı. Yazılım Şirketleri Türkiye ajanslarından biri ile çalışarak firmanızın da bir web yazılımı olabilir.

Düzenli masaüstü yazılım paketleri, ayrı bilgisayarlara yüklenir. Çoğu zaman, bilişim uzmanlarının uyumluluk sorunlarını belirlemesi, dizinleri ve sürücüleri yapılandırması ve programı adım adım kurması gerekir. Buna karşılık, Yazılım Şirketleri Türkiye ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımlar kurulum ihtiyacı duymaz. Genellikle bilgisayarınızın standart işletim sistemiyle birlikte gelen bir web tarayıcısı kullanarak web sitesine girmeniz yeterlidir. Ardından, kullanmaya başlamak için kayıtlı hesabınızla giriş yapmış olursunuz. Kurulum, yapılandırma veya uyumluluk sorunları olmaz.

Günümüzde birçok sağlayıcı, kullanıcıların ürün veya hizmetlerini satın almaya karar vermeden önce sınırlı bir süre için uygulamalarını ücretsiz denemelerine izin veriyor. Yazılım Şirketleri Türkiye ajanslarından bazılarının ücretsiz demolarını deneyebilirsiniz.

Bilgisayarlara yüklenen yazılımlar genellikle düzenli hata düzeltmeleri veya güncellemeleri gerekir. Sahibi olarak, yeni keşfedilen yazılım hatalarını ve açıklarını gidermek için güncellemeleri bilmeli ve düzenli olarak yüklemelisiniz. Web tabanlı uygulamalar bu tür bir bakıma ihtiyaç duymaz, çünkü çoğu zaman fark edilmeden otomatik olarak güncellenirler. Ayrıca teknik bir sorun olduğunda her zaman Yazılım Şirketleri Türkiye ajansınızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Web tabanlı yazılımlara destek hizmeti de dahildir.

Her yazılımın daima aynı sürümünü çalıştırdığından, bilgisayarının yazılımın hangi sürümünü çalıştırdığını takip etmek zorunda değilsiniz: her zaman en sonuncusu otomatik olarak yüklenir. Tutarsızlıklar olmaz. Düzeltilmesi gereken hatalar olsa bile, herkes için aynı olacak. Sorunların kolayca izlenebilmesi ve yazılımın yalnızca bir sürümü üzerinde belgelenmesi nedeniyle düzeltmelerin uygulanması daha kolay ve hızlı olacaktır.

Yazılım Şirketleri Türkiye Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Türkiye yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bulut nedir?

 

En basit biçiminde " bulut ", internet üzerinden sunulan hizmetleri ve ürünleri anlatmaktadır. Eskiden, tüm uygulamaların ve yazılımların yalnızca belirli bir yerde erişilebilen fiziksel bir bilgisayar veya sunucuya indirilmesi gerekiyordu. Bulutun kullanıma girmesiyle, insanlar interneti kanal olarak kullanarak programlarına ve bilgilerine erişebilirler. Bu ilke ayrıca veri saklama için de geçerlidir. Aksine veri ki, kendi bilgisayarınızda önemli eserin tam klasörleri tutarak daha  STO edilecek uzaktan kırmızı ve buluta yedeklenir.

Belgeleri istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan erişebilecekleri bir yerde saklamanız oldukça caziptir. Yazılım Şirketleri Türkiye Bulut, her ölçekteki şirket için bir yenilik oldu ve işletmeler için bir bütün olarak önemli bir kültürel kaymaya neden oldu. Dünyadaki milyonlarca şirket şu anda operasyonlarına değer katmak için barındırılan veya bulut hizmetlerini kullanıyor ve beklenti, bu kaymanın sadece önümüzdeki 5 yıl içinde özellikle sağlık sektöründe hızlanmaya devam etmesi yönünde.

Sağlık kuruluşları neden Yazılım Şirketleri Türkiye buluta taşınıyor?

Bulut teknolojisinin benimsenmesi çılgınca bir ivmeyle artmaktadır. Bu değişiklik için oldukça az sayıda sürücü var, ancak bunun birçoğu bulut altyapısının maliyet ve avantajlarının basit bir analizine kadar geliyor.

Aşağıda, sağlık alanında cloud computing'in en yaygın avantajları bulunmaktadır. Bu alanlar, hangi yazılımın ve verilerin kurum içinde tutulması ve neye buluta taşınması konusunda kararlar verir.

Ölçeklenebilirlik / Esneklik

Sağlık kuruluşlarının çalıştığı ortam sürekli değişmektedir. Düzenleyici iyileştirmeler, finansman reformu, rekabet veya klinik kalite girişimleri olsun, çok fazla dış baskı vardır. Yazılım Şirketleri Türkiye  Bununla birlikte, kuruluşlar bakım modellerini desteklemek için sürekli programlar, yerler ve personel getiriyorlar (veya kaldırıyorlar). Geleneksel kendi kendine barındırılan bir modelde örgütler, örgütsel değişime ayak uydurabilmek için donanım alımları ve bakımına ayak uydurmaya çalışmak zorunda kalıyorlar.

Diğer yandan, bulut tabanlı hizmetler şirketlerin dalgalı talepleri karşılamasına izin verir. Her noktada bir düğmeye basmakla yetinilen şeyle kuruluşun kapasitesini ölçeklendirmenin bir ihtiyacı ortaya çıkar. Benzer şekilde, ölçeklendirme gereksinimi varsa, bunu yapmak için bir bulut modeli içinde esneklik vardır. Yazılım Şirketleri Türkiye kaybedilen her saniyenin hastanın güvenliği ve bütçesini etkilemesi durumunda, esneklik gerçek bir rekabet avantajı olabilir.

Maliyet

Uygulamalarınızı ve verilerinizi nerede barındıracağınıza karar vermede maliyet her zaman önemli bir faktördür. Günümüzde sağlık şirketleri, BT bütçelerinin %75'inden fazlasını iç sistemler üzerinde tutmak için harcıyor. Yazılım Şirketleri Türkiye her ne kadar elma-elma doları karşılaştırması yapmak kadar basit olmasa da, maliyet modellerinde önemli farklılıklar vardır. Yazılım Şirketleri Türkiye, yüksek donanım ve sermaye harcamalarının maliyetini düşürür. Bulutla birlikte bir şirket, kendi ölçeğine dayalı bir işletme giderleri haline gelen bir abonelik hizmetini öder. Ayrıca, kuruluşların, daha önce sağlam birYazılım Şirketleri Türkiye altyapısı (çoğu durumda tam olarak kullanılmayan) oluşturmak için kullanılmış olan diğer operasyonel alanlara para aktarmalarına olanak tanır.

Bulut ile şirketler, piyasadaki en son teknolojiyi de kullanabiliyorlar. Eskiden, bu muhtemelen bütçelerinin çoğunun dışında olurdu ve doğrudan maliyet karşılaştırmasının zor olmasının nedenlerinden biridir. Yazılım Şirketleri Türkiye kuruluşlar, düşük kaliteli donanım alımlarıyla "geçinebilmeleri" mümkün olsa da, bulut hizmeti sağlayıcılarından stratejik inisiyatifler için daha ileri teknolojiyi kullanabilme özelliği, rekabet alanlarıyla oyun alanını düzleştirmeye yardımcı olabilir.

Güvenlik / Güvenilirlik

İyi bir şekilde yapılırsa, bulutun en güçlü özelliklerinden ikisi, bir organizasyona kazandırdığı güvenlik ve güvenilirliktir. Bu bulutun bir gücü olsa da, güvenlik, yöneticilerin veri ve uygulamalarını sunuculara "kontrollerinin" dışında taşımak konusunda rahat hissetmelerinin en yaygın nedenlerinden biridir. Yazılım Şirketleri Türkiye Çoğu zaman, bu tamamen anlayışsız bir durumdur bulutun nasıl işlediği konsepti.

 

Örneğin, bir sağlık hizmeti sunucusu üzerinde sağlık bilgilerinin bulunduğu bir bilgisayarı kullanıyorsa, bu bilgisayarın kaybı potansiyel olarak bir şirkete milyonlarca dolar ceza puanı verebilecek bir ihlal olabilir. Aynı kuruluş bulutu kullanıyorsa, bilgisayar kaybolduysa uzaktan silinebilir ya da potansiyel olarak üzerinde bulunmayan verileri kaydetme yeteneğine sahip olmayan "aptal bir terminal" olarak hareket edebilirdi.

Güvenlik unsuru ile birlikte, bulut ayrıca veri fazlalığının ve sistem çalışma süresinin güvenilirliğini artırabilir. Bunu, yedeklemelerin ve felaket kurtarma seçeneklerinin otomasyonu yoluyla yapar. Basitçe, bu, bir kuruluşun verileri kaybetmeyeceği ve çalışanlarının olası herhangi bir kesintiyi en aza indirebileceği anlamına gelir. Bir felaket veya teknoloji çökmesi durumunda bulut seçeneği, bir organizasyonu ayakta tutmak için çok fazla yol sağlayabilir, çünkü zaman kaybına neredeyse kesintisiz olarak devam eder. Yazılım Şirketleri Türkiye Geçmişte, kuruluşlar, pahalı yedek donanım envanteri tutmaya ya da yeni donanım gelmesini beklemek zorunda kalacaklardı, buna karşılık bulut hizmet sunumunda neredeyse kesintisiz bir süreklilik sağlıyordu.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketleri Türkiye için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Türkiye yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: türkiye yazılım şirketleri yazılım şirketleri türkiye türkiye yazılım şirketi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar