Logo

Yazılım Şirketleri Antalya


paylaş
Yazılım Şirketleri Antalya

Yazılım Şirketleri Antalya ile sahip olduğunuz Web tabanlı yazılım, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir sistemdir. Herhangi bir CD kurmanız, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Online bankacılık veya benzeri bir web tabanlı e-posta programı kullanıyorsanız veya Gmail; o zaman zaten web tabanlı yazılım kullanmışsınız demektir. Genellikle web tabanlı yazılım şirketleri, kullanıcıya giriş kimlik bilgileri ve giriş sayfasına bir web bağlantısı sağlayacaktır. Giriş kimlik bilgilerinizi (bir kullanıcı adı ve şifre gibi) girin ve giriş yapın!

Bulut tabanlı yazılım, yüklü yazılımlarla karşılaştırıldığında birçok önemli avantaja sahiptir.

1.Tak ve çalıştır sistemi

Yazılım Şirketleri Antalya ile sahip olacağınız web tabanlı bir yazılımı kullanırken teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur - yalnızca işinizi yapabilirsiniz. Web tabanlı şirket, tüm sistem güvenliği, çalışma süresi tutarlılığı, yedeklemeler ve güncellemeleri ele alacak. Temel olarak, kendi başınıza işlem yapmanın ve anlamanın zor olan zaman alıcı tüm yazılım ve bilgisayar işlerinden kurtulacaksınız. Buna ek olarak, web tabanlı yazılım, fazladan yazılımdan anlayan bir eleman çalıştırma gereğini ortadan kaldıracaktır.

2. Web tabanlı yazılım daha güvenlidir

Geleneksel yüklü yazılımlarla işverenler ve çalışanlar, verileri dizüstü bilgisayarları, USB sürücüleri veya taşınabilir sabit diskler üzerinde saklıyorlar. Bu pek de güvenli bir yöntem değil. Bilgisayarlarlar  bozulabilir, USB'ler kaybolabilir, virüs bulaşabilir, verilerinizi istemediğini bir bilgisayarda bırakma riski oluşur. Yazılım Şirketleri Antalya çalışması ile web tabanlı yazılımları kullandığınızda, verileriniz, güvenli, her zaman güncellenen, yedeklenmiş, günlük kurumsal sınıf sunucularında, en son teknoloji ürünü, çok güvenli veri merkezlerinde depolanır.

Web tabanlı yazılım, biyometrik kilitler ve 24 saat gözetim ile korunan son teknoloji sunucuları kullanıyor. Yazılım ve altyapısı en yeni güvenlik yamaları ile düzenli olarak güncellenmektedir. Verilerinizi güvende tutmak için ağ trafiğini kurumsal sınıf güvenlik duvarı arkasına akar. Yine de bir saldırı olasılığına karşı verileriniz her zaman yedeklenir.

3. Her şey birlikte, tek bir yerde

Yazılım Şirketleri Antalya web tabanlı yazılımlar için önemli bir avantaj, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezi ve erişilebilir olmasıdır. Her şey web üzerinde tek bir yerde saklandığından yanlış bilgisayarda bir şey bırakamazsınız. Buna her yerden ulaşabilirsiniz. Tabii ki güvenli, güvenli ve şifre korumalı.

4. Sen her zaman mobilsin

Bulut tabanlı yazılımla ofisiniz heryerdedir. İş yerinde, evde, bir otelde, bir müşterinin ofisinde, hatta cep telefonunuzda. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde verilerinize erişebilirsiniz.

5. Her zaman en yeni ve en iyi yazılım sürümünü kullanıyorsunuzdur.

Yazılım Şirketleri Antalya çalışmanızda güncellemeleri kendiniz indirip yüklemenizi gerektiren geleneksel yazılımların aksine, web tabanlı yazılım ürünleri otomatik olarak güncellenir. Web tabanlı yazılımları her kullandığınızda, web üzerinden dağıtılan en yeni ve en iyi sürümü her zaman kullanıyorsunuzdur.

Yazılım Şirketleri Antalya Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Antalya yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketleri Antalya için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Antalya yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: yazılım şirketi antalya yazılım şirketleri antalya

paylaş

İlgili YazılarYorumlar