Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Şirketi Ankara

Yazılım Şirketi Ankara

Firmaların, özellikle küçük ve orta ölçekli firmaların, zorlandıkları ortak nokta muhasebe kayıtları, evrak takibi, fatura takibi gibi saatlerce uğraşmaları gereken işler oluyor. Faturaların ve makbuzların hayatınızda açtığı karmaşayı günümüz teknolojisini kullanarak aşabilirsiniz. Yazılım Şirketi Ankara çalışması yaparak firmanızın ihtiyaçlarına özel olarak yapılmış web tabanlı yazılım kullanabilirsiniz.

Bulut tabanlı yazılımlar veya web tabanlı yazılımlar, kullanıcıların teknolojiye abonelik temelinde erişmesini sağlar. Yazılım sağlayıcısı, gerekli tüm veritabanlarını ve sunucuları güvenli bir şekilde barındırır ve küçük işletme sahipleri, Yazılım Şirketi Ankara çalışmasıyla istedikleri yerde, her yere internet bağlantısıyla verilerine erişir.

Birçok küçük işletme sahibi, geleneksel masaüstü sürümleriyle alışkın oldukları bulut tabanlı muhasebe programlarında aynı işlevselliği bekleyip bekleyemeyeceklerini merak edebilir. Yazılım Şirketi Ankara size masaüstü yazılımlara göre daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Bulutta depolanan muhasebe bilgileri herhangi bir yere eklenebilir veya erişilebilir olduğundan, ekip üyeleri fiziki konumlarından bağımsız olarak çabucak ve kolay bir şekilde çalışmalarını tamamlayabilirler. Yazılım Şirketi Ankara çalışması bir satış temsilcisinin gider makbuzlarını veya bir proje yöneticisinin bir tedarikçinin faturasını kontrol etmesi gerekip gerekmediğini, bulut tabanlı araçları yerleştirmeyi, önemli bilgileri bir belgenin resmini çekip satıcıya göre kolaylıkla organize etmeyi ve bunlara erişmeyi kolaylaştırır.

Diyelim ki bir distribütör faturanın neden ödenmediğini sordu. Anında bulut tabanlı araçlardan yararlanarak faturanıza kısa  sürede ulaşabilirsiniz. Yazılım Şirketi Ankara sayesinde istediğini zaman ve cep telefonunuzdan bile fatura geçmişinize ulaşmanızı sağlar. Fatura kaybettim, ödedim, ödemedim stresini üzerinizden alacak ve stressiz bir iş yönetimi yaşayacaksınız.

Web tabanlı uygulamaları yalnızca herhangi bir aygıttaki bilgi ve belgelere erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda diğer bulut tabanlı araçlarla da entegre olurlar. Küçük bir işletme, bir bulut tabanlı muhasebe teknolojisini kullanmaya başlar başlamaz, verileri çeşitli platformlardan ayıklamak ve eklemek kolaydır ve Yazılım Şirketi Ankara çalışması manuel veri girişi için harcanan zamanı azaltır.

Yazılım Şirketi Ankara Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketi Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bulut ve Şirket içi yazılım karşılaştırması

Esasen, bulut ve kurum içi yazılımlar arasındaki en temel fark , bulunduğu yerde olduğu. Şirket içi yazılım, bulut yazılımının üreticinin sunucusunda barındırıldığı ve bir web tarayıcısı aracılığıyla erişildiği, işletmenizin bilgisayarlarında ve sunucularında yerel olarak yüklenir.

Erişilebilirlik yanı sıra, karar verirken göz önüne alınması gereken bir sürü başka şey vardır.  Yazılım Şirketi Ankara Yazılımın sahipliği, sahip olma maliyeti, yazılım güncellemeleri ve destek ve uygulama gibi ek hizmetler.

Buluta Taşınma

BULUT YAZILIMI AVANTAJLARI

Yazılım Şirketi Ankara Her yerde ve her zaman erişim – Uygulamalarınıza herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman ve her yerde web tarayıcısı ile erişebilirsiniz.

Yazılım Şirketi Ankara Uygun fiyatlı – Bulutun başlangıç ​​maliyeti gerektirmemesi, bunun yerine düzenli bir şekilde ödeme yapmanızın bir işletme masrafı (OpEx) oluşturması. Aylık maliyet zamanla katlanırken, yıllık sözleşme gerekliliğini ortadan kaldıran bakım ve destek hizmetleri dahildir.

Yazılım Şirketi Ankara Öngörülebilir maliyetler – Yazılım lisanslarını, yükseltmelerini, desteklerini ve günlük yedeklemeleri kapsayan öngörülebilir aylık ödemelerden yararlanın.

Yazılım Şirketi Ankara Ücretsiz endişe BT – Bulut yazılımı sizin için barındığından, yazılımınızın veya içinde bulunduğu donanımın endişe etmesine gerek yoktur, uyumluluk ve yükseltmeler bulut hizmeti sağlayıcısı tarafından halledilir.

Yüksek güvenlik seviyeleri Yazılım Şirketi Ankara – Veri merkezleri, çoğu işletmenin karşılanabilirliğinin ötesinde güvenlik önlemleri uygular, bu nedenle verileriniz bulutta ofislerinizdeki bir sunucudan daha güvenlidir.

Hızlı dağıtım Yazılım Şirketi Ankara – Bulut tabanlı yazılım, birkaç saat / gün içinde Internet üzerinden dağıtılır, çünkü bir fiziksel sunucuya, her bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara kurulması gereken öncül uygulamalarla karşılaştırılır.

Ölçeklenebilirlik Yazılım Şirketi Ankara – Bulut teknolojileri yalnızca kullandıklarınız için ödeme yaparken daha fazla esneklik sağlar ve talebi karşılamak için kolaylıkla ölçeklendirilebilir, örneğin lisansları ekleme ve ölçeklendirme gibi.

Daha düşük enerji maliyetleri Yazılım Şirketi Ankara – Buluta taşınıp durduğunuzda, artık kurum içi sunucuları güçlendirmek veya çevreyi korumak için para ödemek zorunda değilsiniz. Bu, enerji faturalarında ödediğiniz miktarı önemli ölçüde azaltır.

SAKINCALARI

Bağlantı – Bulut çözümleri, üretken kalmanız için güvenilir internet erişimi gerektirir.

Uzun vadeli maliyetler – Yazılım Şirketi Ankara Daha düşük bir yatırım şartı gerektirmesine rağmen bulut uygulamaları, sistemin ömrü boyunca daha yüksek maliyetli olabilir ve bu da toplam sahip olma maliyetini (TCO) artırır.

Daha az özelleştirilebilir – Yazılım Şirketi Ankara Bulut yazılımı genelde yapılandırılabilir ancak barındırdığı yere bağlı olarak bir bulut çözümü karmaşık geliştirme ile başa çıkamayabilir.

Öncül dağıtımlar

ÖNCÜL AVANTAJLARI

Toplam Sahip Olma Maliyeti  – Yazılım Şirketi Ankara Yalnızca kullanıcı lisanslarınız için bir kez ödeme yaptığınız için, kurum içi bir çözüm, bir bulut sisteminden daha düşük bir Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) sağlayabilir.

Tam kontrol – Veri, donanım ve yazılım platformlarınız tamamen sizin olsun. Yapılandırma, yükseltme ve sistem değişikliklerine karar veriyorsunuz.

Çalışma Zamanı – Yazılım Şirketi Ankara Kurum içi sistemlerde, yazılımınıza erişmek için internet bağlantısına veya harici faktörlere güvenmeyin.

SAKINCALARI

Büyük sermaye harcamaları – Şirket içi sistemler genellikle büyük ön alım gerektirir, bu da sermaye harcamalarının (CapEx) çoğunlukla gerekli olduğu anlamına gelir. Üst tarafta, destek ve işlevsellik yükseltmelerini sağlamak için bakım maliyetlerini eklemeniz gerekiyor.

Bakım Sorumluluğu – Bir öncül sistemle sunucu donanım ve yazılımlarını, veri yedeklemelerini, depolama ve felaket kurtarma işlemlerini yapmaktan siz sorumlusunuz. Bu, sınırlı bütçeleri ve teknik kaynakları olan küçük şirketler için bir sorun oluşturabilir.

Daha uzun uygulama süresi – Sunum öncesi uygulamalar, sunucularda ve her bir bilgisayarda / dizüstü bilgisayarda kurulumların tamamlanması için gereken zamana bağlı olarak daha uzun sürer.

İşim için hangi haklar var?

Buluta karşı öncül yazılım ikilemine karşı doğru veya yanlış cevap yoktur. Yazılım Şirketi Ankara Her müşteri farklıdır ve dağıtım stratejisinin seçimini etkileyecek farklı gereksinimleri vardır. Bulutunuzun sonuçlandırılmasından önce ön süpervizyon kararında sormanız gereken birkaç soru var:

CapEx vs OpEx – Yazılım Şirketi Ankara Bir öncül çözümde gerekli olan ön ödemeli yatırımı karşılayabiliyor musunuz?

Yedekleme ve felaket kurtarma – Yazılım Şirketi Ankara Üst düzey güvenlik sağlamak için gerekli araçlara sahipsiniz mi?

Yükseltme döngüsü – Yazılım Şirketi Ankara En son işlevlere ve uyumluluk güncelleştirmelerine erişmeniz sizin için önemli mi?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketi Ankara için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketi Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir