Logo

Yazılım Satan Firmalar


paylaş
Yazılım Satan Firmalar

Yazılım Satan Firmalar ile çalışarak işletmenizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Yazılım Satan Firmalar yaptıkları yazılımlarla muhasebe kayıtları, CRM çözümleri, müşteri ve satış takibi gibi birçok konuda size yardımcı olabilirler. Özellik firmalar için bulut sistemini kullanan web tabanlı yazılımlar büyük kolaylık sağlar.

Web tabanlı yazılımlar her hangi bir yükleme ya da kurulum gerektirmeyen bir tarayıcıdan ulaşılabilen web uygulamalarıdır. Yazılım Satan Firmalar size ait bir URL, bir şifre ve kullanıcı adı verirler. Siz bu kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yaparak hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazılım Satan Firmalar Her çalışan kendine ait şifre ve kullanıcı adıyla sadece kendisinin ilgili olduğu bölümleri görebilir ve veri girişi yapabilir.

Yazılım Satan Firmalar 'ın yaptığı web tabanlı yazılımlar için örnek vermemiz gerekirse: Gmail, Hotmail hesapları ve Google Doküman sayfası... gibi sayfaları sayabiliriz. Bir şifre ve kullanıcı adıyla istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan giriş yapabilirsiniz. Word, excel gibi yazılımlar ise masaüstü yazılımlara örnektir. Sadece yüklendikleri bilgisayarlarda çalışabilirler.

Yazılım Satan Firmalar ile sahip olduğunuz web tabanlı yazılımlar sayesinde bir ofiste kapalı kalmak zorunda kalmazsınız. Akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden veya istediğiniz model bilgisayardan sisteme giriş yapabilirsiniz.

Masaüstü yazılımların kurulduğu bilgisayarların yüksek performanslı ve yüksek bellekli olması gerekir. Bu da ofise en pahalı cihazların alınması demektir. Yazılım Satan Firmalar Ancak web tabanlı yazılımlar kurulum ve indirme gerekmediği için her türlü cihazda çalışabilir. Eski model bir bilgisayar veya bir cep telefonu. Yazılım Satan Firmalar ile bu yüzden mutlaka çalışmalısınız ve firmanızın ihtiyaçlarına göre bir web tabanlı yazılım yaptırmalısınız.

Sektörünüze ve firmanızın büyük, orta veya küçük işletme olmasına göre Yazılım Satan Firmalar yazılım oluşturur. Yani her firmaya aynı web tabanlı yazılım önerilmez. Küçük bir işletme fatura ve muhasebe takibi için yazılım kullanırken, büyük bir işletme muhasebe kayıtlarının yanında satış ve müşteri takibi, çalışanların yönetilmesi için CRM yazılımlar gibi fazladan özelliğe ihtiyaç duyabilir. Buna göre maliyette azalacak veya artacaktır.

Yazılım Satan Firmalar Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Satan Firmalar yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Uygulaması kavramak zor bir konsept olabilir, ancak çoklu bulut bilgiişimi fikri basit bir konudur. Varlıklarını, işten çıkarmalarını, yazılımlarını, uygulamalarını ve bir bulut barındırma ortamında değil, çeşitli alanlarda layık görülen her şeyi dağıtmak için bir iş seçimi.

Yüzeyinde, bu kavram biraz tahıl için ovuşturuyor gibi görünebilir. Yalnız güvenlik amaçlı olarak, şirketinizin tüm meşhur yumurtalarını tek bir sepete koymak, bilgilerinizin sızıntı çekmesini önlemenin en iyi yolu gibi görünür. Artı, birçok bulut barındırma şirketi, şirketinizin hizmetlerini tamamen kullandığı zaman ikramiyeleri ve indirimler sunacak.

Bununla birlikte, işletmenizin işlevlerini ve özelliklerini barındıracak çoklu bulut hizmetlerini kullanma modeli, işletmenizin verimliliğini artırmak ve 24 saat boyunca çalışmaya devam etmesini sağlamak için güvenlik, esneklik, maliyet etkinliği ve daha fazlasını sağlayabilecek etkileyici avantajların bir listesine sahiptir . 

Daha düşük DDoS saldırısı riski

Habersiz olarak, dağıtılmış bir hizmet reddi (DDoS) saldırısı, bir bilgisayara, bir web sitesine, bir ağ kaynağına veya kullanıcılara bir hizmet reddi yanıtına neden olduğunda başarılı olan bir bulut barındırma birimine saldıran birkaç bilgisayar sisteminin sonucudur.

 

Yazılım Satan Firmalar Web sitenize güç sağlamak için çoklu bulut mimarisi kullandığınızda, şirketinizin servislerini bu tür saldırılara karşı dayanıklı hale getirir, çünkü bir bulut düştüyse bile, diğerleri servisinizin düzelene kadar yük almaya müsaittir. 

Seçme gücü

Yazılım Satan Firmalar Bulut barındırma sağlayıcıları tümüyle farklı ve şekil ve boyutlarda gelir, ancak nadiren tüm gereksinimlerinizi bir Tişörtüne uyan sağlayıcı olur. Yükleme hızı, boyut gereksinimleri ve işletme birimlerinizin her biri açısından en mantıklı olanı daha fazla etkilemek gibi özellikler değişebilir. İş süreçlerinizi belirli bir sağlayıcının kurulumuna ve yürütülmesine uyacak şekilde bükmek yerine, işlevselliğini mükemmel uyum için ayarlamak için işinizin her bir parçası için en iyi eşleşmeyi bulmak için alanı kullanın ve farklı sağlayıcıları keşfedin. 

Güvenilirlik

Web mimarınız olduğunda duymanız gereken en kötü şartlardan biri, tek bir başarısızlık noktası (SPOF). Web mimarları SPOF olaylarını önlemek için artıklık kullanıyorlar, ancak sistem ana bilgisayarı çöktüğünde ne olur? Çeşitli bileşenleri barındıracak çoklu bulutların kullanılması, yedeklemenin nihai biçimi olup, daha az SPOF'ler oluşturmaktadır. 

Esneklik

Bugün hiçbir iş, bir yıl önce yaptığı gibi aynı görünmüyor. Bulut çözüm ihtiyaçlarınızı da içerir. İşiniz büyüdüğünde, sizin için aynı şeyi yapmak için buluta ihtiyacınız olacaktır. Yazılım Satan Firmalar Bulutta olması gereken belirli öğelere artık ihtiyacınız olmadığında bunları yerel bir sunucuya ölçeklendirebilirsiniz. Dev bulut barındırma ortamları, genellikle, bireysel işletme birimi ihtiyaçlarınıza hitap etme noktasına gelmez. Birden fazla bulut barındırma şirketini, özellikle de özel ve kamu kuruluşlarının bir karışımını kullanarak, gereksinimlerinizi en iyi uyan çözümlerle eşleştirebilir ve onları ihtiyaç doğrultusunda değiştirebilirsiniz. 

Satıcının kilitlenmesini önleme

Diyelim ki, yerel sunucularınızın, müşterilerinizin beklediği hızda çalışmaya devam etmesi için çok büyük oluyor, patlayan bir başlangıç ​​var. Bir bulut sağlayıcı bulursunuz ve hepsi bu sisteme dahil olur ve yeni sisteminizi bu bulut hizmetiyle tamamen uyumlu olacak şekilde oluşturur. Ancak, buluttan uzaklaştığınızda veya başka yerlerde işinizin bir parçası için daha iyi bir anlaşma bulduğunuzda ne olur? Yazılım Satan Firmalar Kendinizi yalnızca bir bulut satıcısı ile uyumlu hale getirdiğinizde, sisteminizi başka herhangi bir yere taşımak hem zaman alıcı hem de pahalı yapar. Onlarla iş yapmaya kilitlendiğiniz için, söz konusu anlaşmadan veya fiyat çizelgelerinden her hangi bir yeniden yapılanmayı kabul etmek zorunda kalırsınız. 

Maliyet-performans optimizasyonu

Her şirketin zayıf bir çizgisi var ve bu günlerde teknolojinin gelişme oranına bakıldığında, ihtiyaçla fiyat arasında bir tartışma olabilir. Sisteminizi buluta taşımak, kendi donanımınızda, sunucularınızda vb. Yazılım Satan Firmalar Sermaye masrafı maliyetlerini düşürmenize izin verebilir. Ancak, bulutun kesilmesi veya verimsiz olması firmanızın para, zaman ve itibarına mal olabilir, bunlardan herhangi biri büyük zararlara neden olabilir. iş yapmak. İşletmenizin kullandığı başka herhangi bir hizmette olduğu gibi, farklı bulut sağlayıcıları farklı şeylerde de iyidir. Bulut sağlayıcılarının işletme gereksinimlerinize ve çek defterinize uyacak doğru bileşiminin bulunması, maliyetlerinizi buna göre düşürürken şirketinize daha fazla verimlilik sağlayabilir. 

Veri yönetimi

Tüm veriler eşit şekilde oluşturulmaz. Bazı parseller sisteminizdeki ömürleri boyunca bir veritabanında otururken, bazıları gelecek dokuz ay boyunca günde 10 defa hesaplamaların bir parçası olacaktır. Yazılım Satan Firmalar Tüm verilerinizi bir buluta toparlamak yerine, doğru işleve yönelik doğru hizmetten yararlanmak için çeşitlendirebilirsiniz. Verilerinizden bazıları, işleme tabi tutulmayan ancak satış dönüşüm holüm için hayati önem taşıyan muazzam bir müşteri verileri hacmi olabilir. Bu veriler için, güvenlik maksimumda olmasını istersiniz. Ancak, verilerinizi yüklediğinizde, analiz ettiğinizde ve yerel intranetinize geri yüklediğinizde, hızın ve işlem gücünün arttığını görüyoruz. Bu durumda, IT güvenlik sisteminizden daha hızlı ve güç için inşa edilmiş bir bulut sağlayıcısı arıyorsunuz demektir. 

Yönetilen bulutların gücü

Yazılım Satan Firmalar Müşterilerinize sunmak için bir hizmetin üstatlığına sahip olduğunuz yaşa ulaştık. Yönetilen bir bulut hizmetini getirdiğinizde, işgücü kiralamaya gerek kalmadan veya kendi zamanınızı yönetmek zorunda kalmadan müşterilerinize ek işlevler sunabilirsiniz. Yönetilen bulutlar belirli birimleri ilgilendirirken, diğerleri güvenlik veya işleme amaçları için size en iyi hizmet verebilirler.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Satan Firmalar için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Satan Firmalar yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: yazılım satan şirketler yazılım satan firmalar yazılım satan firma

paylaş

İlgili YazılarYorumlar