Logo

Yazılım Mühendisliği Şirketleri


paylaş
Yazılım Mühendisliği Şirketleri

Bulut sistemi, bilgisayarınızın sabit sürücüsü yerine İnternet üzerinden veri ve programları depolamak ve bunlara erişmek anlamına gelir. Bulut, İnternet için bir metafordur. İhtiyacınız olan her şey fiziksel olarak size yakındır. Bu da bir bilgisayar veya yerel ağdaki diğerleri için verilerinize hızlı ve kolay erişime imkanı verdiği anlamına gelir. Yazılım Mühendisliği Şirketleri firmanızın ihtiyaçlarına göre web tabanlı yazılımınızı özelleştirebilir.

Yazılım Mühendisliği Şirketleri sayesinde firmalar şirketlerinde herkes tarafından kullanılabilen yazılımlara sahip olabilir. Web tabanlı yazılıma herkes tarafından bilinen bir örnek vermek gerekirse:

Google Drive : Google Dokümanlar, Google E-Tablolar ve Google Slaytlar… Bu bulut uygulamaları ile çalışıyorsanız bulut sistemini zaten kullanıyorsunuz demektir. Sürücü, yalnızca masaüstü bilgisayarlardan daha fazlası üzerinde de bulunur; IPad gibi tabletlerde veya akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz. Google’ın birçok hizmeti bulut sistemindedir.

Yazılım Mühendisliği Şirketleri tamamen firmanın ihtiyaçlarına göre yazılımı özelleştirebilir yani büyük bir işletmenin yazılımıyla küçük bir işletmenin yazılımının maliyeti aynı olmayacaktır.

Yazılım Mühendisliği Şirketleri ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımlar ile istediğini cihazdan internete bağlanarak yazılımınıza ulaşabilirsiniz. Web tabanlı yazılımınız için Yazılım Mühendisliği Şirketleri size bir URL, şifre ve kullanıcı adı verecektir. Bu kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sayede akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan sisteminize ulaşabilirsiniz.

Masaüstü yazılımlar yüksek performanslı bilgisayar ister. Bu da pahalı cihazlar demektir. Ancak web tabanlı yazılımlar her türlü cihazda sorunsuz çalıştığı için pahalı cihazlar almanıza gerek kalmayacaktır.

Aynı bilgi tüm çalışanlar için mevcut olduğundan, aynı sayfayı okurlar. İş yerlerinde bazen evraklar gözden kaçabiliyor. Bu  çoğu zaman olur ve neredeyse her zaman karışıklık, hayal kırıklığı ve yanlış anlaşılmalara yol açar. İş planı çevrimiçi olduğunda, herkes aynı anda aynı sayfayı görürse bu asla olmaz. Ayrıca, yazılımın bir başka kopyasını edinme ve yüklemenin bedeli ve rahatsızlığı olmadan yeni kullanıcılar eklemek çok daha kolaydır. Yeni bir çalışan veya danışmana erişim izni vermek, yeni bir şifre eklemek kadar kolaydır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Mühendisliği Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Mühendisliği Şirketleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Mühendisliği Şirketleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: yazılım mühendisliği şirket yazılım mühendisliği şirketleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar