Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım İzmir

Yazılım İzmir

Web tabanlı yazılımlar internet tarayıcısı üzerinden erişim imkanı tanıyan bir yazılım türüdür. İnternet tarayıcısı yani Safari, Chrome, Explorer olabilir; bu konuda herhangi bir sınırlama yok. Ayrıca istediğiniz işletim sisteminden yani Windows, Mac, Linux giriş yapabilirsiniz. Yazılım İzmir firması ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza özel bir web tabanlı yazılımınız olabilir.

Yazılım İzmir firması size özel bir URL, kullanıcı adı ve şifre verecek. Bu kullanıcı adı ve şifre ile isterseniz akıllı telefonunuz veya tabletinizden giriş yapabilirsiniz. Eğer birden fazla kullanıcı sistemi kullanacaksa hepsine ayrı bir kullanıcı adı ve şifre verilebilir ayrıca bu kişiler sadece izin verilen, kendilerini ilgilendiren alanları görürler.

Web tabanlı yazılımlar herhangi bir indirme veya kurma işlemi gerektirmez. Bu yüzden istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Yazılım İzmir firmanız ihtiyacınız olan tüm teknik konularla ilgilenir.

Web tabanlı yazılım genelde büyük şirketler için gerekliymiş gibi görünse de küçük işletmeler için de birçok avantaj sağlayacaktır. Web tabanlı yazılım küçük işletmelerin daha önce ulaşamayacakları teknolojilere erişmelerini sağlar ve diğer küçük işletmelerle ve büyük işletmelerle rekabet etmelerini sağlar. Yazılım İzmir firması küçük işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımı geliştireceklerdir.

Birçok geleneksel masaüstü uygulaması kayboluyor, örneğin birçok muhasebe yazılımı satıcısı artık masaüstü yazılım teklifleri sunmuyor; ürünleri buluta taşıdılar ve küçük işletmeler için ideal olan ucuz çevrim içi abonelik tabanlı hizmetleri sunuyorlar. Yazılım İzmir firmaları ile çalışarak uygun fiyata firmanız için web tabanlı yazılım sağlayabilirsiniz.

Artık güncellemelerle ve yedekleme ile sizin ilgilenmeniz gerekmez. Bunu Yazılım İzmir firması sizin yerinize halledecek ve siz sadece işinize odaklanacaksınız. Bu sayede işinizdeki verimlilik artacaktır.

Masaüstü yazılımlar sorun çıkardığında işi iyi bilen birini kiralamanız gerekir. Bu sorun mutlaka başınıza gelmiştir. Ancak web tabanlı yazılımlarda herhangi bir sorun olduğunda Yazılım İzmir firması sorunlarla ilgilenecektir.

Web tabanlı yazılımların esnek olmaları en büyük avantajlarından biridir. Web tabanlı yazılımlar firmanızın ihtiyaçlarına göre büyütülebilir veya küçültülebilir. Diyelim ki büyük bir proje aldınız ve bu projenin takibi için yeni yazılım eklentilerine ihtiyacınız var. Mevcut yazılımınız Yazılım İzmir firmaları tarafından bu proje çalışmasına uygun hale getirilebilir ve bittikten sonra yeniden eski haline getirilebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım İzmir yazılım İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

YAZILIM İZMİR DANIŞMANLIK

Yazılım İzmir Danışmanlık hizmetlerimiz, organizasyonlara sorunları çözmek, değer yaratmak, büyümeyi en üst düzeye çıkarmak ve iş performansını iyileştirmek için yardımcı olur. Becerilerimizi nesnel tavsiye ve uzmanlık sağlamak için kullanır ve kuruluşunuzun verimli ve karlı olmasını sağlarız.

Organize değişim yönetimi yardımı, koçluk becerileri geliştirme, süreç analizi, teknoloji uygulaması, strateji geliştirme veya operasyonel iyileştirme hizmetleri sunuyoruz. Müşterinin Güveni bizim için önemlidir. Bu nedenle Yazılım İzmir Medanis Bilişim A.Ş olarak, bilgilerin gizli ve güvenceli kalmasını sağlıyoruz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ WEB VE MOBİL UYGULAMALAR

Ölçeklenebilir İş Süreci Otomasyon Uygulamaları geliştirmede uzmanız. Yazılım İzmir Özel yazılım geliştirme hizmetlerimiz müşterilerimizin iş hedeflerine etkili ve kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olur. Farklı alanlardaki ve endüstrilerdeki olağanüstü tecrübe ve kapsamlı çözümlerle, müşterilerimize onları yüksek performanslı bir organizasyona dönüştürme konusunda yardımcı oluyoruz.

İş gereksinimlerinize bağlı olarak bir uygulamanın özelliklerini, geliştirilmesini ve test edilmesini tanımlayan eksiksiz anahtar teslimi projeler sunuyoruz. Yazılım İzmir Kalite, güvenlik ve performans üzerine odaklanmış ince ayarlanmış süreç çerçevemizi kullanıyoruz .

Değer kıyı modelimiz, yüksek verimli ve düşük maliyetli web tabanlı yazılım geliştirme hizmetleri sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

ANALİZ

İşinizin için değişim ihtiyaçlarını anlamak, bu değişikliklerin iş üzerindeki etkilerini değerlendirmek, gereksinimleri yakalamak, analiz etmek ve belgelemek ve iletişimin sağlanmasını ve gereksinimlerin ilgili paydaşlarla birlikte verilmesini içeren Yazılım İzmir Çözümleri sunuyoruz .

Biz, iş operasyonunun bir parçasıyız ve teslim edilen hizmetlerin kalitesini artırmak için Bilgi Teknolojileri ile birlikte çalışıyoruz, bazen yeni çözümlerin Entegrasyonu ve Test edilmesine yardımcı oluyoruz. Bir organizasyona önerilen değişikliklerin stratejik hedefleri ile uyumlu olmasını sağlıyoruz.

CRM Sistemimizin Özellikleri

Yazılım İzmir CRM müşterileri etkin bir şekilde takip etmek ve yönetmek, iletişimi artırmak, tüm Satış ve Destek ömrü boyunca organize olmak ve yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Temas

MÜŞTERI / İLETIŞİM YÖNETIMI

Yazılım İzmirCRM, satış ekibinizin merkezi bir platformdaki kişilere bağlı tüm bilgi ve iletişim etkinliklerini takip etmesini sağlayan Müşteri odaklı bir yaklaşımla tasarlanmıştır.

Öncülük etmek

KURŞUN ÜRETIMI VE İZLEME

Lead Modülü, potansiyel müşterileri izlemenize ve yönetmenize ve yeni potansiyel müşteri yaratmanıza yardımcı olur.Müşteri olma pozisyonlarını  Durumlar bölümünden atayabilir ve canlı potansiyel müşterilere odaklanabilirsiniz.

fırsat

FIRSAT YÖNETİMİ

Satış boru hattınızı net bir şekilde anlayıp satış aşamalardaki tüm Fırsatlarınızın nereye hizalanacağına ilişkin gerçek zamanlı bir genel bakış elde edin.

Kampanya

KAMPANYA YÖNETİMİ

Kampanya verilerinizi analiz edin ve sonuçları, oluşturulan Potansiyele Karşı Üretilen Satış Siparişi dayalı olarak değerlendirin. Yazılım İzmir Maliyet Satış Satışı verileriyle karşılaştırarak Kampanyanın etkinliğini kontrol edebilir ve hangi etkinliğin aslında satışınızı artırdığını daha iyi anlayabilirsiniz.

evraklar

DOKÜMAN YÖNETİMİ

Müşterilerinize gönderilen tüm belgeleri (Broşürler, Sözleşmeler, Sözleşmeler, Fiyatlandırma vb.) Produts / Services ile birlikte versiyon kontrolü ile merkezi bir yerde muhafaza edin. Ekip içinde şeffaf olması için dokümanları paylaşın.

Mobil uygulama

MOBİL UYGULAMA

Akıllı telefonlardan Android tabanlı CRM uygulamamızı kullanın. Satış ekibinin tüm CRM bilgilerini telefonlarından almasını ve güncellemesini sağlayın.

Tahminler ve Teklif

TAHMİNLER / TEKLİF

Müşterilerinize Yazılım İzmir Profesyonel Tahminler oluşturun ve gönderin ve bunları onayınca otomatik olarak Müşteri Siparişine dönüştürün.

Satış Siparişi

SATIŞ SIPARIŞI YÖNETIMI

Satış anlaşmasının kapanışında Yazılım İzmir Tekliflerinizi Satış Siparişine Dönüştürme.

Takvim

TAKVİM

Takvim görünümümüz, tüm Yazılım İzmir Görevleriniz ve Etkinlikleriniz hakkında size genel bir bakış sunarak, gelecekteki Çağrılar, Toplantı ve Yapılacaklar hakkında günlük takviminiz hakkında bilgi verir ve sürekli hatırlatıcılar ve güncellemeler alır.

followups

TAKİP ET

Modülümüz, tüm Çağrılarınızı, Toplantılarınızı ve Etkinliklerinizi kaydetmenize ve yönetmenize ve bunları istemci ile olan iletişimi tam olarak anlamak için İstemci / Olasılık için etiketlendirmenize yardımcı olur.

Destek bileti ve Yardım Masası

 YARDIM MASASI

Yazılım İzmir Yardım modülü, müşteri destek talebini kolayca alacak ve bildirilen sorunları yönetmenize, bakımını yaptırmanıza ve çözmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Raporlar ve Analizler

RAPORLAR VE ANALİZLER

Müşteri ile ilgili faaliyetlerin birden fazla departman içinde ve genelinde görünür olmasını sağlayın. İş kullanıcılarına satış, pazarlama ve destek için karar verme analizlerine erişim sağlayın

Bildirim Duvarı

CRM BİLDİRİM DUVARI

CRM duvarı, Yeni ve Güncellenmiş, İş ve Satış Olanaklarını İzlemenizi sağlar. Satış ekibinizle görüşün ve geri bildirimler ve güncellemeler alabilirsiniz.

Güvenlik ve Veri yedekleme

GÜVENLİK VE VERİ YEDEKLEME

Verilerinizi, günlük Yedeklemeler ve Kötü Durumlarda Geri Alma sistemleri kullanarak talihsiz olaylardan koruyoruz.

Cloud Solution

İSTEDİĞINİZ ZAMAN ERİŞİN

Bulut tabanlı uygulamanız, Yazılım İzmir CRM sisteminize internet erişiminiz ile istediğiniz herhangi bir yerden erişmenizi sağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
SEO uyumlu makale yazımı, tanıtım yazımı, sosyal medya yönetimi ve wp_betawpposts çalışması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yazılım İzmir için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım İzmir yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek