Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım İstanbul

Yazılım İstanbul

Bulut yazılımları şirketlerin iş yapma tekniklerini değiştirmeyi hedefliyor. Bulut yazılımı, birçok BT uzmanı tarafından, küçük, orta ve büyük olmak üzere her türlü şirket için daha ucuz, daha hızlı, taşınabilir ve daha güvenli taşınabilir operasyonlar sunabilen yeni nesillere egemen araç olarak görülüyor. Yazılım İstanbul Firması Medanis Bilişim A.Ş ajanslarıyla çalışarak tamamen ihtiyaçlarınıza uygun bir web tabanlı yazılım sahibi olabilirsiniz.

Bulut bilişiminin en büyük avantajı, donanım maliyetlerini düşürmesidir. Ayrıca, eğer bir şirket daha ağır bir yönetim programı kullanmak zorunda kalırsa, yeni sunuculara veya güçlü bir makineye yatırım yapmaya ihtiyacı duymaz. Bulut bilgi işlemiyle bu şirket gerekli donanım kapasitesini “kiralayabilir” ve uygun bir plan kiralayabilir ihtiyaçlarını, dolayısıyla yalnızca ihtiyaç duydukları şey için para öderler. Dolayısıyla, Yazılım İstanbul firması Medanis Bilişim A.Ş, küçük işletmelerin yüksek teknoloji özelliklerine daha önce hiç olmadığı kadar düşük bir fiyattan erişmelerini sağlar .

Daha az para harcamak her bir şirket için bir hedeftir ancak bu özellikle küçük şirketler için geçerlidir. Yazılım İstanbul ile bulut bilişimini kullanmak, sunucu ve diğer güçlü uygulamaların yerel olarak çalışmasına gerek kalmadığı için, başlangıçtaki yatırım ve işletme maliyetlerinden, BT maliyetlerine ve hatta enerji maliyetlerine kadar birçok gelişme aşamasında maliyetleri düşürebilir. Bulut bilgisayarının getireceği üretkenlikte belirgin bir artıştan bahsetmiyoruz bile.

Bulut bilgi işlemi son zamanlarda özellikle veri güvenliği açısından büyük ölçüde gelişmiştir. Bu, Google, IBM, Amazon, Microsoft ve Yahoo gibi büyük şirketlerin onu kullanmasıyla doğrulanmaktadır. Şifreleme ve güvenlik sertifikalarının geliştirilmesiyle bu araçlar gittikçe daha güvenli hale geldi. Yazılım İstanbul firması sunucularının kaliteli olması bu konuda önemlidir. Kaliteli sunucular daha fazla güvenlik demektir.

Bulut bilgi işleminin diğer bir yararı, dosyalarınıza istediğiniz zaman herhangi bir yerden erişebilmenizdir. Bulutta bulunan veriler, belgeler ve bilgilere internet bağlantısı olan herhangi bir yerden erişilebilir. Dosyalar hareket halindeyken iş ortakları, tedarikçiler veya müşterilerle paylaşılabilir, işi kolaylaştırabilir, zamandan tasarruf edebilir ve iş verimliliğini artırabilir.

Yazılım İstanbul ve Web Tasarım

Yazılım İstanbul Firması Medanis Bilişim AŞ, deneyimli web tasarım ve geliştirme firmasıdır ve rekabetçi fiyatlandırma ile profesyonel iş siteleri kurmaya odaklanmıştır. 15 yılı aşkın tecrübemizle, modern profesyonellik ve trend stili ile her büyüklükteki şirket için mükemmel duyarlı web siteleri tasarlamak için kaynaklara, vizyona ve bilgiye sahibiz. Çekici, işlevsel ve hem bütçenizi hem de son teslim tarihlerinizi karşılayabilecek web siteleri oluşturmak için etkili tasarım, geliştirme ve pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Yazılım İstanbul Medanis Bilişim AŞ, duyarlı web tasarımında uzmanlaşmıştır. Tasarımdan geliştirmeye kadar her proje için gereken becerilere sahip deneyimli bir ekibiz. Özel tasarım süreçlerimiz ile web siteniz işinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyecek, kullanımı kolay ve sezgisel olacak ve çevrimiçi arama sonuçlarını artıracaktır. Hedefleriniz göz önünde bulundurulduğundan, çevrimiçi varlığınız işinizi bütünlüğünüzü ve ideallerinizi yansıtır. Bu da potansiyel müşterilerinize kim olduğunuzu anlama ve deneyimleme olanağı sağlar. İşletmenizi en iyi yansıtan ve müşterilerinizi memnun edecek ilgi çekici siteler oluşturuyoruz.

Yazılım İstanbul Medanis Bilişim AŞ stilinizi, tercihinizi ve hedef demografinize uyan benzersiz bir görünüm ve his ile işinizi temsil ederken, müşterilerinizin harika bir deneyim yaşadığından emin olmak için büyük miktarda düşünce ve planlama koyduk. Ana sayfa ile başlıyoruz ve bir kez onaylandıktan sonra, her önemli ayrıntının açıklanacağından emin olmak için sitenin diğer her önemli sayfasını alay ediyoruz. Bunu, takip eden kodlama ve programlama süreçlerinde fazladan zaman ve para harcamamaktan kaçınmanın en etkili yolu olduğunu gördük.

Ön Uç Web Geliştirme ve Yazılım İstanbul Firması  Medanis Bilişim AŞ

Duyarlı, arama motoru dostu, endüstri standardı uyumlu programlama tekniklerine bağlıyız. Maksimum ölçeklenebilirlik için duyarlı, CSS tabanlı, masasız tasarımları kodlarız (kullanıcının hangi cihazı kullanmayı seçtiğine bakılmaksızın aynı harika deneyimi sunar).

Arka Uç Veritabanı Programlama

Temel olarak tüm arka uç programlama çalışmalarımız için PHP ve MySQL ile çalışıyoruz ve genel olarak tüm web sitemiz PHP’yi bir şekilde, şekil veya formda kullanıyor. Ayrıca Microsoft’un ASP ve .NET platformları gibi diğer platformlar için diğer programlama dillerini kullanmamızda da son derece yetenekliyiz. Güçlü web sitesi uygulamaları için içerik yönetim sistemleri (CMS) ve ağır veritabanı web programlama konusunda uzmanlaşmaktayız. Tüm arka uç sistemlerini sıfırdan kodlayabiliriz veya PHP’ye dayalı mevcut açık kaynaklı uygulamaların çoğunu özelleştirebiliriz. Siteniz veya intranetiniz için özel bir CMS’ye, ister özel bir işlevsellik parçasına veya özel bir şeye ihtiyacınız olsun, benzer bir şey programlama deneyimine sahibiz.

İnternet Trafiğinin %56’sı Mobil

İnternet üzerindeki trafiğin yarısından fazlası mobil cihazlardan ve uygulamalardan geliyor.

E-içerik ve e-alışveriş ihtiyaçları için daha fazla kullanıcı mobil cihazlarına yöneliyor. Tüm dünya ceplerinde, web sitenizi, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde tasarlamak önemlidir. Mobil web siteleri, tüm internet kullanımının iyi bir kısmını oluşturan akıllı telefon kullanıcılarını hedefler. Yazılım İstanbul Firması Medanis ile markanız, web mağazanızın trafiğini yönlendirmeye bağlıdır. Bu büyük topluluk platformuna dalmanın zamanı geldi.

MOBİL DAHA İYİ

Mobil web sitesi, akıllı telefonlar ve daha küçük tabletler için optimize edilmiş bir web sitesidir. Kullanıcılar, mobil cihazlarında internet üzerinden bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayardan çok farklı şekilde etkileşime girer. Düzenli bir web sitesindeki büyük, güzel resimler, çirkin bir ekran üzerinde hızlıca dönüşebilir. Çoğu mobil kullanıcı, internetteki tek elle operasyonları sever. Yakınlaştırmak ve çıkarmak ve içeriğin okunması için sol ve sağ tarafa kaydırmak, müşterileri takdir edilmeyecek şekilde bırakacak ve başka bir yerde iş yapmaktan başka seçenek bırakmayacaktır.

MOBİL DENEYİM İÇİN OPTİMİZE EDİYORUZ

Çoğunlukla Yazılım İstanbul Medanis olarak, web sitenizi daha mobil cihazlar için daha sezgisel hale getirmeliyiz. Bu şunları içerebilir; kaydırma yeteneği ekleyerek, görüntüleri yeni çerçeveye sığacak şekilde yeniden boyutlandırarak, kullanımı kolay web uygulamaları (e-ticaret, takvimler, galeriler vb.) ekleyerek, mobil uygulama ekleyerek ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Duyarlı bir web sitesi oluşturmak en iyi kullanıcı deneyimini sağlayabilir; Müşterilerin içeriğinize ve markanızın sunabileceği her şeye erişmesine izin vermek.

Yaratıcılık ve teknolojiyi kullanarak markalar ve şirketler için dijital deneyimler yapıyoruz.

Yazılım İstanbul Firması Medanis Bilişim A.Ş e-ticaret web siteleri, b2b iş siteleri, profesyonel portföy, emlak listeleme web siteleri ve hiper yerel iş siteleri arasında değişen başlangıçlar, küçük ve orta ölçekli şirketler için web siteleri tasarlamak ve geliştirmek kapsamlı bir deneyime sahibiz.

Yazılım İstanbul Medanis, bize gelen herhangi bir şirkete çevrimiçi pazarlama danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Yazılım İstanbul Medanis Bilişim Projelerimize, işin amacını, sürecini ve fırsatlarını tanımlamanıza yardımcı olarak başlarız. Ardından proje kapsamını ve zaman çizelgesini sizler ile ayarlayacağız. Küçük ekibimiz çevik ve esnek zaman çizelgesi sağlar. Web sitesi projenizin boyutuna bakılmaksızın, son tarihi geçeceğiz ve web sitenizin kullanıma sunulduğunda mükemmel olmasını sağlayacağız.

Yazılım İstanbul Medanis Bilişim Web sitesi geliştirme ve çevrimiçi pazarlama konusunda 15 yılı aşkın bir süredir, İstanbul’daki en tecrübeli ve güvenilir web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama ajanslarından biriyiz.

Yazılım İstanbul Firması Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Yazılım İstanbul Firması Medanis Bilişim için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım İstanbul yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek