Logo

Yazılım Geliştirici


paylaş
Yazılım Geliştirici

Yazılım Geliştirici her gün kullandığınız teknolojileri yaparlar. Örneğin sabah telefonunuzun çalan alarmı veya severek kullandığınız bir mobil uygulama. Yazılım Geliştirici tasarıma yardımcı olur.

Ofisinize geldiğinizde sosyal medya ve kişisel takvim, müzikler arasında dolaşırken Yazılım Geliştirici 'nin bunların oluşmasında büyük katkıları olduğunu düşünmeyiz bile. Daha sonra öğlen arası gelir ve telefonumuzdan sipariş vererek ödeme yaparız. Gün içinde kullandığımız teknolojilerin çoğunda yazılımcıların çalışması ve emeği vardır.
En iyi Yazılım Geliştirici yaratıcıdır ve yenilikçi fikirler gerçekleştirmek için teknik uzmanlığa sahiptir. Yazılım geliştiricilerinin bütün gün programları tasarlayan masalarında beklediklerini düşünebilirsiniz. Günlerini bir istemci projesinde sıfırdan çalışıp yeni bir kod yazarak harcayabilirler. Ancak, aynı zamanda hazır ve çalışır durumda olan programların kodunu muhafaza etmek veya geliştirmekle de görevlendirilebilirler. Yazılım Geliştirici ayrıca yazılımdaki hataları kontrol eder ve düzeltir.

İşiniz için veya bir program fikrinizi hayata geçirmek için profesyonel bir Yazılım Geliştirici ile çalışmanız size birçok avantaj sağlayacaktır.

Yazılım Geliştirici ile çalışarak fikrinizi hayata geçirebilirsiniz. Ancak işinde iyi olmayan veya acemi olan bir yazılım geliştirici ile çalıştığınızda işiniz gereksiz yere uzayabilir. Deneyimli bir yazılımcı daha önce benzer işler yaptığı için sizin işinizi de diğerleri gibi kısa sürede yapacaktır. Ancak deneyimsiz bir yazılımcı sizin projenizi nasıl kodlayacağını bilmezse bunu öğrenmek için ayrıca vakit ayırması gerekecek. Bu da sizin işinizin uzamasına sebep olacaktır.

Yazılım Geliştirici 'nin yaptığı en ufak hata bile programınızın bir yerinin bozuk olmasına, iyi çalışmamasına sebep olabilir.

Diyelim ki bir fabrikanız var ve konserve üretiyorsunuz. Makineleriniz bir yazılımla çalışıyor, dakikada 50 kutu konserve paketleyebiliyor. Yazılımın geliştirilmesi ile makineniz dakikada 75 kutu paketleme kapasitesine ulaşabilir. Yazılımın ne kadar önemli olduğunu bu örnekten anlayabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Tabanlı Yazılımın Verimlilik Avantajları Var

Küçük bir işletme için sorunlu bilgisayar yazılımını, bir yönetici ya da muhasebe ya da insan kaynakları alanında, bilgisayardan çok fazla bilgiye sahip olduğu bilinen birisi için bir iş sorumluluğu olarak eklemek sıra dışı değildir. Bu yarı zamanlı iş çoğunlukla kişinin zamanını tüketir ve diğer önemli sorumluluklarını azaltır. Çoğu zaman sorunu çözemezler ve bunu düzeltmek için bir dış yazılım danışmanına çağrılmalıdır. Bu yaklaşımın gözden kaçırılmış ve nadiren sayısallaştırılmış maliyetleri, danışmanın ücreti, bilgisayarın kapalı kalma süresi ve çalışanın ve genellikle yöneticinin verimliliğini kaybetmesini içerir. Yarın, sonraki küpdeki bilgisayarın kendi yazılım hatası olabilir. Bu kabus senaryosu değil, küçük işletmelerde neredeyse her gün görülen bir şey. Yazılım Geliştirici ile bunların hiçbiri çevrimiçi yaklaşımla gerçekleşmiyor.

Masaüstü tabanlı yazılımlarla ilgili bir diğer sorun, tüm birimler aynı anda güncellenebilir değil ve farklı sürümler çalıştırıyor olabilir. Bu sıklıkla hoşa gitmeyen sonuçlar doğurur ve daha fazla verimsizlik yaratır. Tek bir sunucuda bulunan Yazılım Geliştirici ile, tüm yeni sürümler veya değişiklikler kuruldu ve hemen tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir, böylece verimlilik ve üretkenlik artırılır ve bu karışıklığın önüne geçilir. Çevrimiçi yaklaşımla güncellemelerin maliyeti ve rahatsızlıktan tamamen uzak durulmaktadır.

Web Tabanlı Yazılım, İletişim ve Koordinasyonu Geliştiriyor

Çevrimiçi yaklaşımı kullanmak önemli verimlilik iyileştirmelerine yol açabilir. Dizüstü bilgisayarlar ve başka herhangi bir cihaz tarafından kullanılabilir ve hatta bir iPhone ile entegre edilebilir. Yazılım Geliştirici Bir tarayıcıya erişebilen herhangi bir cihaz bu yazılımı kullanabilir. İstediğiniz yerde herhangi bir yerde çalışma fırsatı sağlar. Aygıtların birçoğu, sabit disk kapasitesini gerektiren masaüstü yazılımlarının aksine, en ucuz PC'lerde kullanılabilir. İstediğiniz yerde ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurma becerisi, büyük bir verimlilik arttırıcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Geliştirici için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Geliştirici yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: yazılım geliştirme yazılım geliştirici

paylaş

İlgili YazılarYorumlar