Logo

Yazılım Firması Ankara


paylaş
Yazılım Firması Ankara

Hayatımıza akıllı telefonların ve tabletlerin girmesiyle ofis dışında da şirket bilgilerine ulaşmamızın imkanı sağlanmış oldu. Bulut sistemini kullanarak firmanızın tüm bilgilerine, firma çalışanlarının tüm raporlarına anında ulaşabilirsiniz. Yazılım Firması Ankara çalışması yaparak web tabanlı bir yazılıma sahip olmanız yeterli.

İnternetin olduğu her yerden bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bulut sistemine en basit ve herkesin bildiği bir örnek vermemiz gerekirse Gmail ve Hotmail e-posta sistemlerini söyleyebiliriz. Bir kullanıcı adı ve şifreyle istediğiniz yerden ve cihazdan giriş yaparak e-postalarınızı aynı şekilde okuyabilirsiniz. Yazılım Firması Ankara çalışmanız ile sahip olacağınız web tabanlı yazılım sistemi ile siz veya çalışanlarınız dünyanın neresinde olursa olsun gelişmeleri anında takip edebilirsiniz.

Proje başkanı o gün yapılması gereken işleri sisteme girebilir ve elemanları işleri yaptıkça raporları sisteme anında girebilir. Böylece kim hangi saatte ne iş yapmış takip edebilirsiniz. Yazılım Firması Ankara çalışması sayesinde geciken bir iş olursa bunun sorumlusunu bularak bundan sonraki işlerde sorun çıkmaması için sorunu çözebilirsiniz.

Anında çalıştırıp kullanabilirsiniz.

Masaüstü yazılımlarda bir CD veya internetten bir program indirerek kurulumunu yapmak ve nasıl kullanılacağını çözmek için saatlerce uğraşmak gerekebilir. Yazılım Firması Ankara çalışması ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımlarda anında size verilen kullanıcı adı ve şifre ile siz ve tüm çalışanlarınız sadece yetkilendirildikleri alanlara girebilirler. Herhangi bir şeyi beklemelerine gerek kalmaz.

Masaüstü bir yazılımda çıkabilecek sorunlara karşı şirkette bilişim teknolojilerinden anlayan bir eleman bulundurmanız gerekebilir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için bu ekstra bir maliyet olacaktır. Web tabanlı sistemde böyle bir şeye ihtiyaç duymazsınız.

Web tabanlı yazılım daha güvenlidir.

Web tabanlı Yazılım Firması Ankara ile yaptığınız çalışmalar sayesinde firma bilgileriniz güvenle saklanır. Klasik yöntemde USB bellekler veya dizüstü bilgisayarlarına bilgiler aktarılır ve bu hiç de güvenli değildir. Bu araçla kaybolabilir, virüs bulaşabilir, bozulabilir. Bilgiler başkalarının eline geçebilir. Web tabanlı yazılım kullandığınızda, verileriniz, güvenli, her zaman güncellenen, günümüzün kurumsal sınıf sunucularında gün geçtikçe artan ve korunan çoklu veri merkezlerinde depolanır.

Bütün bilgiler, departmanlar tek merkezde toplanabilir.

Satış ekibinizi, proje müdürünüzü sürekli aramak ve rapor istemek zorunda kalmak gerçekten zor bir iş. Kim hangi işi yapıyor? Kim bugünkü işleri tam olarak bitiremedi? Bunları öğrenmek için bir telefon trafiği ve ardından gelen büyük bir stres patlaması yaşayabilirsiniz. Yazılım Firması Ankara ile sahip olduğunuz web tabanlı yazılım ile tüm çalışanlarınız ne yaptıysa sisteme anında rapor olarak girer. Böylece kimin hangi saatte hangi işi yaptığı sisteme kaydolur. Böylece " Proje müdürü bana ne yapacağımı söylemedi. Hangi müşteriyle görüşmem gerektiği bana bildirilmedi gibi saçma bahanelerle uğraşmak zorunda kalmazsınız çünkü her şey ortadadır.

Küçük şirketler ve girişimciler çevrim içi yazılımı masaüstü tabanlı sistemlere alternatif olarak düşünmelidirler. Çevrim içi seçeneğin sunduğu maliyet, verimlilik, iletişim, koordinasyon, problem çözme ve güvenlik avantajlarını düşünmeli ve gelecekteki bilgi sistemleri planlarını da etkilemelidir.

Yazılım Firması Ankara Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firması Ankara Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firması Ankara için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firması Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: ankara yazılım firması yazılım firması ankara yazılım firma ankara

paylaş

İlgili YazılarYorumlar