Logo

Yazılım Firması


paylaş
Yazılım Firması

Bilgisayarlara istediğimiz görevleri verebilmek için bazı kod dizinleri yazmamız gerekir. Kısacası bilgisayarlara ne yapmaları gerektiğini söylediğimiz kodlara yazılım denir. Yazılım Firması belli bir şirketin yönetimi için özel yazılımlar veya paket programlar üretirler.

Yazılım Firması denildiğinde dünyada akla gelen iki firma Microsoft ve Oracle firmalarıdır. Yazılım Firması bir şirket için yazılımı üretir, müşterilerine gönderir, kurulumunu ve uygulamasını ve kullanılmasını elemanlarıyla firmaya gösterir.

Şu bir gerçek ki akıllı telefonlara ve bilgisayarlara bağlı olduğumuz günlerde yaşıyoruz. Yazılımlar insanlar için bir zorunluluk durumunda. Mobil uygulamalar, e-ticaret yazılımları, muhasebe yazılımları gibi birçok alanda yazılım kullanılıyor. Yazılım Firması iki şekilde çalışabilir birincisi paket program üreterek satmak. Office, anti virüs programlarını buna örnek verebiliriz.

Yazılım Firması ikinci çalışma şekli de holding gibi büyük işletmelere danışmanlık yapmalarıdır. Büyük işletmeler değişiklik yaptıklarında yazılımlarının da değişmesi gerekir ve ne yapabilecekleri konusunda danışmanlık alırlar veya muhasebe gibi bölümlerinin neye ihtiyacı olduğunu öğrenerek ona göre çalışmalar yaparlar.

Yazılım Firması için en zorlu süreç ar-ge dönemidir. Onlarca yazılımcı aylarca sadece bir programı oluşturmak için çalışmak zorunda kalabilir. Program oluşturulduktan sonra pazarlama süreci başlar.

Yazılım yaptırmak için yazılım işinden anlamanıza gerek yok. Diyelim ki otel rezervasyon ve konaklama ile ilgili farklı bir program fikriniz var. Bu yöntemle oteller daha rahat rezervasyon alacak ve çıkış yapan müşterilerin işlemlerini daha kısa sürede yapacak olsunlar. Öncelikle diğer otel yazılımlarını inceleyerek eksiklerini öğrenebilirsiniz. Böylece rakiplerinizi geçmeniz daha rahat olacaktır. Daha sonra Yazılım Firması ile görüşerek fikrinizi bir programa dönüştürmelerini sağlayabilirsiniz.

Yazılım Firması ile işiniz bittikten sonra satış elemanlarınız aracılığıyla programınızı çeşitli otellere pazarlayabilirsiniz.

Tabi kendi oteliniz varsa kendi oteliniz için de özel bir yazılım yaptırabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web yazılım, mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonelce hazırlanmış bir yazılım sahibi olabilirsiniz.

Yazılım Firması yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Firması için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler: yazılım firma yazılım firması firma yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar