Logo

Yazılım Firmaları Adana


paylaş
Yazılım Firmaları Adana

Tabletlerin ve akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle bulut sistemini kullanmak firmalar için hayat kurtarıcı bir kolaylık sağladı. Yazılım Firmaları Adana çalışması yaptırarak siz de firmanız için web tabanlı bir yazılım yaptırabilirsiniz. Web tabanlı yazılımların firmanızın verimliliğini arttırmak, iş takibini kolaylaştırmak, muhasebe ve diğer tüm bölümlerin bir merkezden kontrolünü sağlamak gibi birçok avantajı olacaktır.

Günümüzde birçok firma bulut sistemini kullanıyor. Aslında bir Gmail ya da Hotmail hesabınız varsa bulut teknolojisini kullanmışsınız demektir. Şöyle düşünün bir mail hesabınız var ancak e-postanız ve şifrenizle ister tabletten, ister cep telefonundan isterseniz herhangi bir bilgisayardan e-postalarınıza ulaşabiliyorsunuz. Web tabanlı yazılım içinde aynısı geçerli. Web tabanlı yazılımda da tek bir kullanıcı adı ve şifreyle bütün şirket bilgilerine istediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler de stok kaydı, muhasebe kaydı gibi ihtiyacını görebilecek işlemlerde web tabanlı yazılımı kullanabilir.

Yazılım Firmaları Adana çalışması ile sahip olduğunuz web tabanlı yazılımın firmanıza sağlayacağı avantajlar şöyledir:

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi - Yazılım Firmaları Adana çalışmanızda çoklu platformlar ve çeşitli ekran boyutları(tablet, telefon, bilgisayar) arasında, web tabanlı bir sistem kullanıcı dostu hale getirmek için çok daha kolay ve ucuzdur.
• Dünya çapında erişim - Çalışanlar ofiste olmak zorunda değil. Toplantı için gittikleri farklı şehirlerden, acil durumlarda akşam evlerinden rahatça çalışabilirler.
• Müşteri güvenli giriş - Modern bir web portalı ile müşterilerinizi etkileyin ve daha otomatik süreç ile müşteri hizmetini iyileştirin.
• Kolay kurulum - Bir web uygulaması üzerinde kurmak herkes için birkaç dakika sürer. Onlara bir bağlantı adresi, bir kullanıcı adı ve şifre verilmesi yeterli.
• Daima güncel - Herkes aynı URL - bağlantı adresi aracılığıyla aynı web uygulaması erişebilir.  Otomatik olarak güncellenen web tabanlı yazılımlar ile güncelleme, bozulma, iyileştirme gibi sorunlarınız olmaz. Yazılım Firmaları Adana çalışmanızda güncellemeler siz fark etmeden hepsi otomatik olarak yapılır.
• Saklama Artışı - Masaüstü yazılımlarda bilgisayarın bellek kapasitesi ve performansı önemlidir. Bu da pahalı cihazlar almanız gerektiğini gösterir. Web tabanlı yazılımlarda veriler bulutta olduğu için, sabit sürücünüzde boş alan olmasına gerek yok. Kötü bir bilgisayarda bile Yazılım Firmaları Adana çalışmanızla sahip olduğunuz web tabanlı yazılım sistemini çalıştırabilirsiniz.

Yazılım Firmaları Adana Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firmaları Adana yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firmaları Adana için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firmaları Adana yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: adana yazılım firması yazılım firması adana yazılım firma adana

paylaş

İlgili YazılarYorumlar