Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firma

Yazılım Firma

Yazılım Firma ‘ları ile çalışarak şirketinize özel web tabanlı yazılımlar yaptırabilirsiniz. Web tabanlı yazılım, bir web tarayıcısı ile internet üzerinden kullandığınız bir sistemdir. Herhangi bir CD kurmanız, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme, güncelleme konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Yazılım Firma ‘sı genellikle kullanıcıya  giriş kimlik bilgileri ve giriş sayfasına bir web bağlantısı sağlayacaktır. Giriş kimlik bilgilerinizi (bir kullanıcı adı ve şifre gibi) girerek sistemi kullanabilirsiniz. Diğer çalışanlara da kendi bölümlerinin şifrelerini verebilirsiniz örneğin satış departmanı başka bir bölümü kullanır ve satışla ilgili bilgiler anında sisteme girilir. Proje yöneticisi ve ekibi aynı bir şifreyle giriş yapar. Siz de hepsine birden ulaşabilir ve çalışmaları hızlıca takip edebilirsiniz.

Diyelim ki bir proje var. Proje müdürünüz İstanbul’a gitti ve bir toplantı yapacak. Satış elemanınız da Ankara’da bir görüşmeye gitti. Ekip elemanlarınız görüşmeleri yaptıklarında gelişmeleri anında sisteme girecekler, yaptıkları diğer işleri de sisteme girecekler böylece kim ne zaman hangi işi yaptı veya zamanında kim iş yapmadıysa Yazılım Firma ‘sının web tabanlı projesi sayesinde anında takip edebileceksiniz. Sürekli kim hangi işi yaptı diye arayarak takip etmenize gerek kalmayacak.

Web tabanlı yazılımları anında çalıştırabilirsiniz. Kurulumunu beklemek ya da sorun çıktığında düzeltmeye çalışmak gibi sıkıntılarınız olmaz. Güncellemeler, iyileştirmeleri de düşünmek zorunda değilsiniz her şey sistem tarafından yapılır. Siz sadece işinize odaklanabilirsiniz. Yazılım Firma ile yaptığınız web tabanlı yazılım projesi ile güvenlik sorunu da yaşamazsınız.

Web tabanlı yazılımlar masaüstü yazılımlara göre daha güvenilirdir. Geleneksel yüklü yazılımlarla işverenler ve çalışanlar, verileri dizüstü bilgisayarları, USB sürücüleri veya taşınabilir sabit diskler üzerinde saklarlar. Bilgisayarlar veya USB’ler bozulabilir, kaybolabilir, virüs bulaşabilir, şirket bilgileriniz kolayca ele geçirilebilir. Ancak web tabanlı yazılım kullanırsanız hassas şirket verileri, güvenliği sürekli gelişmiş bilgisayarlardaki koruyucu mekanizmalar ve tam zamanlı bir uzman personeli tarafından izlenen güvenli bir sunucuda bulunur.

Yazılım Firma ‘sı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firma yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Basitçe belirtmek gerekirse, bulut bilişim internet temelli hesaplama işlemidir . Geçmişte, insanlar, binalarındaki fiziksel bir bilgisayarda veya sunucuda indirilen yazılımlardan uygulamaları veya programları çalıştırıyorlardı; bulut Yazılım Firma, insanların internet üzerinden aynı tür uygulamalara erişmesine olanak tanır.

Facebook durumunuzu güncellediğinizde, Yazılım Firma gibi bulut yazılımı kullanıyorsunuz demektir. Telefonunuzdaki banka bakiyenizi kontrol etmek mi? Bulutta yine bulaşmışsın. İster ister hareket halindeyken e-postaları kesmek ister iş yükünüzü yönetmenize yardımcı olması için bir sürü uygulama kullanarak, küçük işletmelerin karşılaştığı zorlukları çözmek için bulut bilgisine güvenme şansınız var .

Neden bu kadar çok işletme Yazılım Firma buluta taşınıyor? Bunun nedeni bulut yazılımın verimliliği arttırması, nakit akışının iyileştirilmesine yardımcı olması ve çok daha fazla fayda sağlaması.

1. Esneklik

Bulut tabanlı hizmetler, büyüyen veya dalgalı bant genişliği taleplerine sahip işletmeler için idealdir. İhtiyaçlarınız artarsa, Yazılım Firma bulut kapasitenizi genişletmek, servisin uzak sunucularında çizmek kolaydır. Aynı şekilde, yeniden ölçeklendirmeniz gerekiyorsa, esneklik servise eklenir.

2. Afet kurtarma

Her büyüklükteki işletme sağlam felaket kurtarma yatırımlarına, ancak gerekli nakit ve uzmanlık eksikliği küçük işletmeler için, bu gerçeklikten daha ideal bir şeydir. Yazılım Firma şimdi daha fazla organizasyonun bu eğilimi azaltmasına yardımcı oluyor.

3. Otomatik yazılım güncellemeleri

Yazılım Firma Bulut bilgi işleminin güzelliği, sunucuların dışarıda, görüş dışında ve saçlarınız dışında olmasıdır. Tedarikçiler sizin yerinize bakar ve düzenli yazılım güncellemelerini (güvenlik güncelleştirmeleri dahil) devreye sokar; böylece sistemi kendiniz korumak için vakit kaybetmekten endişelenmeniz gerekmez. Seni ilgilendiren şeylere odaklanmak için özgür bırakıyorsun, işinizi büyütmek gibi.

4. Sermaye harcamaları serbest

Yazılım Firma, yüksek donanım maliyetini ortadan kaldırır. Nakit akışınıza benzer bir aboneliğe dayalı modelden keyif alıp gittiğiniz gibi ödeme yaparsınız. Buna kurulum ve yönetim kolaylığı ve aniden korkunç, kıllı IT projeniz çok dostça görünüyor.

5. Artan işbirliği

Ekipleriniz dokümanlara istediğiniz zaman, her yerden erişebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilir, daha fazla birlikte yapabilir ve daha iyi bir şekilde çalışırlar. Yazılım Firma Bulut tabanlı iş akışı ve dosya paylaşım uygulamaları, gerçek zamanlı olarak güncelleme yapmalarına yardımcı olur ve onlara işbirliklerinin tam olarak görünür olmasını sağlar.

6. Herhangi bir yerden çalışın

Yazılım Firma ile internet bağlantınız varsa işinize başlayabilirsiniz. Mobil uygulamaları sunan en ciddi bulut servisleriyle, hangi cihazla birlikte çalışmanız gerektiğini kısıtlamazsınız.

Sonuç? İşletmeler, çalışanlara daha esnek çalışma ikramiyeleri sunabilir; böylelikle verimliliği isabet almadan kendilerine uygun bir iş-yaşam dengesinin keyfini çıkarabilirler . Bir çalışmada, çalışanların  %42’sinin telekomünikasyon yeteneği için ücretlerinin bir kısmını takas edebileceği bildirildi. Ortalama olarak %6’lık maaş kesmek isterler.

7. Belge kontrolü

Çalışanlar ve ortakların dokümanlar üzerinde ne kadar çok çalıştıkça, su geçirmez belge kontrolü ihtiyacı o kadar artar. Buluttan önce işçiler, bir kerede bir kullanıcı tarafından üzerinde çalışılacak e-posta ekleri şeklinde dosya ileri geri göndermek zorundaydı. Er ya da geç – genellikle daha erkenden – çelişen dosya içeriği, biçimler ve başlıklar karışır.

Ve en küçük şirketler bile daha global hale geldiğinde, komplikasyonun kapsamı artar. Bir çalışmaya göre “bilgi çalışanlarının % 73’ü farklı zaman dilimlerindeki ve bölgelerdeki kişilerle en az ayda bir” birlikte çalışıyorlar “dedi.

Yazılım Firma Bulut bilişim sistemine geçtiğinizde, tüm dosyalar merkezi bir yerde saklanır ve herkes gerçeğin bir versiyonunu görür. Daha fazla görünürlük, sonuçta daha iyi iş ve daha sağlıklı bir taban çizgisi anlamına gelen gelişmiş işbirliği demektir. Eski yola güveniyorsanız, biraz daha aerodinamik bir şey denemek için zaman olabilir.

8. Güvenlik

Kayıp dizüstü bilgisayarlar milyar dolarlık bir iş sorundur. Ve potansiyel olarak pahalı bir kitin kaybolmasından daha büyük olması onun içindeki hassas verilerin kaybedilmesidir. Bu olduğunda Yazılım Firma size daha fazla güvenlik sağlar. Verileriniz bulutta depolandığı için, makinenize ne olursa olsun ona erişebilirsiniz. Ve yanlış ellere girmemesi için verileri kayıp dizüstü bilgisayarlardan uzaktan bile silebilirsiniz.

9. Rekabetçilik

Keşke daha rekabetçi olabilmeniz için basit bir adım atsaydınız? Buluta taşınma, herkes için kurumsal sınıf teknolojisine erişim sağlar. Ayrıca, küçük işletmelerin büyük, kurulu rakiplerinden daha hızlı hareket etmelerini sağlar. Hizmetinize sunduğunuz öde ve bulut iş uygulamaları, küçük giysilerin büyük erkeklerle birlikte çalışabilmesi ve pazarı yalın ve çevik kalırken tahrip edebilmesi anlamına geliyor.

10. Çevre dostu

Yukarıdaki hususlar, işiniz için bulut bilişiminin faydalarını anlatırken, buluta geçmek tamamen bencil bir davranış değildir. Yazılım Firma Çevre de küçük bir sevgi alır. Bulutunuzun dalgalanması gerektiğinde, sunucu kapasitesi uyacak şekilde yukarı ve aşağı ölçeklenir. Böylece yalnızca ihtiyacınız olan enerjiyi kullanırsınız ve büyük boy karbon ayak izleri bırakmazsınız.

Buluta henüz taşınmadınız mı?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firma için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firma yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir