Logo

Web Yazılım İzmir


paylaş
Web Yazılım İzmir

Masaüstü yazılımlar gerekli lisansa ve en yeni verilere sahip bir bilgisayarda çalışmanızla sınırlıdır. İş yeriniz bu bilgisayarın konumu ve kullanılabilirliği tarafından belirlenir. Web Yazılım İzmir ile web tabanlı bir yazılımı kullanırken böyle bir kısıtlama yoktur. Nerede çalışacağınıza herhangi bir sınır koymaz.

Web Yazılım İzmir ile Ofisiniz istediğiniz yerde olur. Merkez ofis, uluslararası bir şube, seyahat halindeyken koltuğunuz veya internete erişebileceğiniz herhangi bir yer olabilir. Birlikte birkaç kişi aynı anda kullanabilirsiniz, bu nedenle işbirliği daha kolaylaşır. Sonuç olarak, işler daha çabuk biter ve kritik bilgiler kolayca elde edilebilir hale gelir.

Veriler belirli bir bilgisayara yüklendiğinde veya kopyalanırken, yalnızca o bilgisayarın kullanıcısı tarafından erişilebilir. En güncel bilgileri bulundurduğu sürece sadece ilgili ve faydalı kalacaktır. Ancak işletmenize birkaç şehir, eyalet veya ülke çapında yüzlerce istemci bilgisayarınız varsa, bilgileri sürekli olarak nasıl güncelleyeceksiniz?

Web Yazılım İzmir ile web tabanlı bir yazılımla istemci aygıtlarında herhangi bir veri tutulmadığından, herkesin herhangi bir zamanda belirli bir zamanda iş yerinde olup bittiğini tam olarak görmek için merkezi bir sunucuda depolanan aynı güncellenmiş bilgileri kullandığından emin olabilirsiniz. Veriler gerçek zamanlı olarak güncellenir ve raporlar doğrudur, bu nedenle iyi iş kararları alınabilir.

Genellikle veriler tek tek sabit sürücüler veya taşınabilir depolama aygıtlarına kaydedilir. Birden fazla cihazın her yerinden gelen verilerle, bir güvenlik kabusu haline gelir. Saldırı ve hırsızlık için fırsatlar artırılmıştır. Yedeklenecek farklı verilerin birden çok kopyası kafa karıştırıcı olur; yedekleme yanlış yerleştirilebilir. Değerli verilerin korunması için en son güvenlik yamaları ve antivirüs aşılarının olması sorununu da ekleyin.

Fakat Web Yazılım İzmir ile web tabanlı yazılımı kullandığınızda, bu çoklu güvenlik açığı ortadan kalkar. Verileriniz, çok katmanlı güvenliklere sahip, düzenli olarak en yeni yazılım yamaları ile güncellenen ve günlük yedeklenen sunucularda depolanır. Web Yazılım İzmir ile bu sunucular, yetkisiz insan veya program erişiminden korunan ve yedekleme dışı bir depolamada saklanan güç veya bağlantı başarısızlığına karşı çeşitli seviyelerde fazlalıklarla donatılmış bir veri merkezinde bulunur.

Bağlantının diğer ucunda, başka bir şey çalıştırmadan bir web tarayıcı size kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaştırma olasılığını önemli ölçüde azaltır. Yerel bilgisayarınıza yüklenmediğinden, veri tabanınızı bozma tehlikesi yoktur.

Web Yazılım İzmir ile web tabanlı yazılım, merkezileştirilmiş verilere erişen ve genellikle kendi yerel ağınızın veya binanızın dışında bulunan, ancak internet üzerinden kolayca erişilen güvenli sunucularda çalışan bir dizi programdır. Tarayıcınızla gördüğünüz web sayfaları kullanıcı ara birimi işlevini görür. Bu arayüz, çıktı bilgilerini veya raporları tarayıcınıza da gönderebilen programları ve işlemleri çalıştırmak için kontrol sağlar.

Genel olarak kullanıcılar için, web tabanlı yazılım kullanımı daha kolaydır, çünkü yükleme, yapılandırma ve bakım güçlüğü olmaksızın teknik açıdan daha az korkutucu oluyor. Birden fazla lisans satın almanıza gerek kalmadığı için nispeten daha ucuzdur ve bazı uygulamalar ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Web Yazılım İzmir Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Web Yazılım İzmir için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: web yazılım izmir izmir web yazılım web yazılımı izmir

paylaş

İlgili YazılarYorumlar