Logo

Web Yazılım Firmaları İstanbul


paylaş
Web Yazılım Firmaları İstanbul

Mobil cihazların hayatımızdaki yerinin artmasıyla işletmeler bu durumu avantaja çevirmenin yollarını aramaya başladı. Bu çalışmaların sonucunda web tabanlı ya da bulut yazılımlar hayatımızda yer almaya başladı. Web tabanlı yazılımlar herhangi bir mobil cihazdan ve bilgisayardan sadece bir kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapılabilen yazılım türüdür. Web Yazılım Firmaları İstanbul ile çalışarak işletmenizin ihtiyaçlarına özel bir web yazılım sahibi olabilirsiniz.

Göreli olarak, her iki türde uygulama da özellikle de dijital çağda olduğumuz için kullanım açısından kolaydır. Bununla birlikte, masaüstü uygulamaları yalnızca belirli bir masaüstünde çalışabilir. Bu fiziksel konumun dikkate alınması gereken ana faktör olduğu anlamına gelir.

Belirli bir uygulamayı veya programı, yüklediğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzda bile açamazsınız. Buna karşın, bu istikrarlı bir internet bağlantısı olduğu sürece uygulamayı istediğiniz zaman ve yerde kullanabileceğiniz web tabanlı uygulamalar için çok farklıdır. Uygulamaların çoğu Web Yazılım Firmaları İstanbul tarafından teslim edilmiş ve bir web tarayıcısı üzerinden yürütülmüştür ve belirli bir cihaz üzerinde karşılıklı olarak özel değildir.

 Kontrol açısından masaüstü uygulamaları, program veya yazılım üzerindeki kontrolünüz olduğundan güvenilir ve güvenlidir . Bir masaüstü uygulaması belirli bir masaüstüne kurulduğundan, riskler daha yüksek ve giden tehditler olabilecek web tabanlı uygulamalara kıyasla riskler daha küçüktür. Bu tür bir uygulamanın sahibi, internet üzerinden çalıştırıldığı için bilgileri doğrudan kontrol edebiliyor olabilir veya olmayabilir.

Maliyet açısından, masaüstü uygulamaları "bir kerelik ödeme" şemasında daha fazladır. Yazılımı satın alın ve bunun bedelini ödeyin. Web tabanlı uygulamalardan farklı olarak, belirli bir süre için kullanma seçeneğine sahipsiniz. Ayrıca, halen daha gelişmiş bir sürümünü istiyorsanız, yeni sürüme geçiş yapma şansına sahipsiniz. Maliyet ve ödeme planı çok esnektir. Web Yazılım Firmaları İstanbul ihtiyaçlarınıza göre bir yazılım ve buna uygun bir ödeme planı hazırlayacaktır.

Web tabanlı uygulamalar, bakımın zorluğunu ortadan kaldırması nedeniyle çoğu kişi tarafından tercih edilir. Onu yükseltmek isterseniz, kolayca abone olabilir ve yükseltme için ek bir miktar ödersiniz ve bunu geliştiren üçüncü taraf veya şirket sizin için güçlük çeker. Masaüstü uygulamalarının aksine, bakım maliyeti yüksek olabilir, bu da yazılımın veya programın başka bir sürümünü satın almanız pahalıdır. Donanım gereksinimlerine oldukça bağımlıdır, bu nedenle web tabanlı uygulamalarla karşılaştırıldığında o kadar esnek değildir. Web Yazılım Firmaları İstanbul ile esnek özelliklere sahip web tabanlı yazılıma sahip olabilirsiniz.

Masaüstü uygulamaları bir yere bağımlıdır ve bu tür bir uygulamayı paylaşmak isterseniz, diğer bilgisayarlara birkaç kez kurmanız gerekir. Öte yandan web tabanlı uygulamalar internet tabanlı olduğundan bağlandığınız sürece çevrim içi istediğiniz uygulamaya abone olabilir veya kurabilirsiniz. Paylaşmak isterseniz, anında ve doğrudan başkaları tarafından görebilir ve kendi başınıza indirebilirsiniz. Bu, işletmelerin geniş kapsamı ve sınırsız kapsamı nedeniyle Web Yazılım Firmaları İstanbul ile çalışarak web tabanlı uygulamaları tercih etmesinin de sebebi olmuştur.

Bunlar, sizin veya işletmeniz için en uygun olanı seçmek için kullanabileceğiniz bazı parametreler ve standartlardır. Yalnızca kendi kullanımınıza yönelik ve çevrimdışı kullanılabilir olan bir uygulamayı istiyorsanız, bir masaüstü uygulaması kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu arada, güncellemelerden ve dinamik özelliklerden artı kolaylık ve erişilebilirlikten daha fazlasını, web tabanlı uygulamalar sizin için yapacaktır. Web Yazılım Firmaları İstanbul ile kullanacağınız uygulama türünün daima kişisel ve iş gereksinimlerinize bağlı olması gerektiğini her zaman unutmayın. Farklı türde uygulamaları keşfetmekten çekinmeyin ve en iyi şekilde neyin ilginizi çekeceğini seçin.

Web Yazılım Firmaları İstanbul Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Web Yazılım Firmaları İstanbul için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Firmaları İstanbul yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: web yazılım firmaları istanbul istanbul web yazılım firmaları istanbul web tasarım firması

paylaş

İlgili YazılarYorumlar