Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Yazılım Ankara

Web Yazılım Ankara

Web tabanlı yazılımlar bilişim teknolojilerinin ilerlemesiyle çoğu firma tarafından kullanılmaya başlandı. Web tabanlı yazılımlar bir internet tarayıcısı ile herhangi bir işletim sisteminden veya cihazdan ulaşabildiğiniz yazılımlardır. Web Yazılım Ankara ile çalışarak firmanızın ihtiyaçlarına özel bir yazılım yaptırabilirsiniz.

Web Yazılım Ankara ile çalışarak firmanız için birçok avantaj sağlayabilirsiniz:

Maliyet Avantajları:

 1. Teknoloji altyapısı harcamalarını azaltmak : En az harcamayla bilgilerinize en kolay erişimi sağlayabilirsiniz. Web Yazılım Ankara firmanıza göre abonelik sistemi gibi aylık 3 aylık veya yıllık ödeme yapabilirsiniz. Yani kullandığınız kadar ödersiniz.
 2. Sermaye maliyetlerini azaltın : Bulut düzenli olarak sermaye harcamaları yerine, yanı sıra ilgili donanım, yazılım veya lisans ücretleri gereksinimini ortadan kaldırır. Web Yazılım Ankara firmanıza ödediğiniz paraya tüm güncellemeler ve yazılımda bir sorun olması durumunda düzeltmeler dahildir..
 3. Kolaylık tasarruf: Kullanım kolaylığı ve kısa sürede teslim edilme, hemen kullanıma başlanma gibi özellikleriyle zamandan tasarruf edersiniz.
 4. Enerji tasarrufu sağlar2: Bir bulutun içine Pooling kaynakları enerji kullanımını birleştirir. İşletmeler, kullanılan kaynaklar için ödeme yaparak maliyetlerden tasarruf sağlarlar.

Büyüme ve Hız Avantajları:

 1. Ölçek ekonomisi :Web Yazılım Ankara ile daha az kişi çalıştırarak verimliliği artırın. Birim, proje veya ürün başına maliyetiniz düşer. Bu, işletmelerin süreçleri daha iyi düzene sokmasını sağlar.
 2. Hız :Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre hızlı bir şekilde büyütebilir veya küçültebilir.
 3. Birden çok kullanıcı : Tek bir yazılımı aynı anda birden fazla kişi kullanabilir. Herkes kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapacağı için kendilerini ilgilendiren bölümleri görebilir.
 4. Zaman tasarrufu :  Web Yazılım Ankara ile  ihtiyacınız olan bilgiyi görüntülemek için İnternet’le bir bilgisayara erişmeniz yeterlidir.
 5. Ölçeklenebilirlik ve otomasyon : Otomatik ölçekleme kapasiteleriyle, bulut hizmetler ek donanım ve yazılım güvenliğini sağlamak için kullanıcı yükü beklenenden fazla gelebilir.  Veya işletmenize bir anda beklenmedik büyük bir proje gelebilir. Web Yazılım Ankara, ağ yükü belirlediğinde kapasite ekleyebilir veya çıkarabilir. Ve bulut servis maliyetleri tüketime dayandığından, şirketler yalnızca kullandıkları şey için para öderler. Yani sistemi  küçültürseniz ona göre az ödersiniz.

Personel Avantajları:

 1. BT yeniliklere odaklanabilir : Bilgisayardan anlayan kişiler artık ücretsiz olacak sabit sunucu güncellemeleri, donanım değiştirme, yazılım güncellemeleri ve diğer bilgisayar sorunları,ile ilgilenmek zorunda olmadıkları için şirket için daha yararlı işlere odaklanabilirler.  BT departmanları, iş gücü ve eğitim alanlarında ek maliyet gerektirmeden  Web Yazılım Ankara sayesinde işle ilgili kritik görevlere odaklanabilir.
 2. Az personel eğitimi: Kullanımı kolay olduğu için Web Yazılım Ankara için bir eğitim almak gerekmez.
 3. Mobilite : Akıllı telefon ve tabletlerden; dünyanın öbür ucundan bile ulaşabilirsiniz

 Teknik Avantajlar:

 1. Bakım Minimize : Belirtildiği gibi, bulut donanım, yazılım, lisans ve güncellemeleri ; bakım ve bakım ile ilgili sorunları önlemek için Web Yazılım Ankara ekipleri çalışma sağlar.
 2. Teknoloji yenilik : Kullanıcılara tüm teknolojik yararları sağlar.
 3. Cihaz çeşitliliği : Bulut cihazların geniş bir yelpazede ulaşılabilir – İhtiyacınız olan sadece internet erişim.
 4. Kolay uygulama :  Çok kısa bir sürede firmanız için bir web tabanlı yazılıma sahip olabilirsiniz.
 5. Özelleştirme : Web tabanlı yazılımlar firmanıza göre özelleştirilebilir.
 6. Üstün teknoloji : Bulut teknolojisi müşterilere daha fazla ve yeni teknolojileri sunan ve sürekli değişen ve güncellenen teknolojik yenilikleri anında takip etmenizi sağlayan böylece rekabette öne çıkmanıza yardımcı olan bir sistemdir.

 İş Seviyesi Avantajları:

 1. Özelleştirme : Web Yazılım Ankara ile iş ihtiyaçlarına ve büyüme hedeflerine uyarlanmış özel bir altyapı elde edebilirsiniz. Benzer şekilde, bekleyebileceğiniz hizmet işletmenizle ve ihtiyaçlarınızla eşleştirilir.
 2. Esneklik : Siz sadece ihtiyaç duyduklarınız için ödeme yaparsınız, gerektiğinde bulut ile işletmeler istedikleri zaman Web Yazılım Ankara ile iletişime geçerek yazılımları küçültebilir.

Web Yazılım Ankara Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 14 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Web Yazılım Ankara için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Yazılım Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir