Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Projeleri

Web Tasarım Projeleri

İyi bilinen bir marka veya şirket iseniz (örneğin, Coca Cola), kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı tanımlamak zorunda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Ama gerçek şu ki, işletmelerin çoğu hala bu soruları yanıtlamalı ve böylece her ziyaretçinin “doğru yerde” olduğunu anlamasını sağlamalı. Web Tasarım Projeleri bu yüzden işletmelerin ne olduklarını, ne iş yaptıklarını bir bakışta anlatabilmelidir.

Hedef kitle

Web Tasarım Projeleri ‘nde ana sayfanın dar odaklanmış olması gerekir.  Anasayfanıza baktıkları anda ziyaretçiler sizin ne iş yaptığınızı anlayabilmelidir. Birkaç dakika bile bu web sitesi de ne böyle diye düşünmek zorunda kaldıklarında hemen çıkmak isteyeceklerdir.

Zorlayıcı bir değer teklifi iletir.

Bir ziyaretçi Web Tasarım Projeleri ana sayfanıza geldiğinde, onları dolaşmaya zorlaması gerekir. Ana sayfa, potansiyel müşterilerin web sitenizde kalmayı ve rakiplerinize gitmeyi tercih etmemeleri için değer teklifinizi sunmanız için en iyi yerdir .

Birden fazla cihaz için optimize edilmiştir.

En iyi web sitelerinin tüm ana sayfalar son derece kullanışlıdır, yani gezinmesi kolay ve flash banner’lar, animasyonlar, pop-up’lar veya aşırı karmaşık ve gereksiz unsurlar gibi tarama yoluna giren “gösterişli” nesneler barındırmaz. Birçoğu aynı zamanda mobil cihazlar için optimize edilmiştir; bu, günümüzün mobil dünyasında mutlaka bulunması gereken önemli bir unsurdur.

Harekete geçirici mesajlar içerir.

Burada listelenen her ana sayfa, ziyaretçileri bir sonraki mantıklı adıma yönlendirmek için birincil ve ikincil harekete geçirici mesajlar kullanmaktadır. Web Tasarım Projeleri Örnekler arasında “Ücretsiz Deneme”, “Bir Demo Takvim”, “Şimdi Satın Alın” veya “Daha Fazla Bilgi” bulunmaktadır.

Ana sayfanın amacı, ziyaretçileri web sitenize daha derin kazmaya ve onları dönüşüm hunisine doğru ilerletmeye zorlamaktır.

Her zaman değişir.

Web Tasarım Projeleri içinde en iyi ana sayfalar her zaman statik değildir. Whitehouse.gov gibi bazıları, ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını, sorunlarını ve sorularını yansıtmak için sürekli değişiyor. Bazı ana sayfalar ayrıca A / B testinden veya dinamik içeriğe göre değişir .

Büyük genel tasarım kullanır.

İyi tasarlanmış bir Web Tasarım Projeleri, güven inşa etmek, değeri iletmek ve ziyaretçileri bir sonraki adıma taşımak için önemlidir. Bu nedenle, bu ana sayfalar düzen,  boşluklar, renkler, yazı tipleri ve diğer destekleyici öğeleri etkili bir şekilde kullanır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım Projeleri çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Tasarım Projeleri çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Tasarım Projeleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı