Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Ofisi

Web Tasarım Ofisi

İlk izlenimler anahtardır ve bu gün ve çağda ziyaretçiler, kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve web sitenizi ilk ziyaret ediş şeklinizi anlamaya çalışırlar. Bunu ilk el sıkışma olarak düşünün. El sıkışmanız cesur mu? Ya da yumuşak ve misafirperver? Emin değil misiniz? Medanis Bilişim AŞ’de, şirketinizin ziyaretçileri etkileyen ve sonuçta daha yüksek dönüşüm oranlarına yol açan özel web sitesi tasarımlarıyla yeni veya daha güçlü bir ses oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Web Tasarım Ofisi ‘mizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ. Web Tasarım Ofisi güzel özel tasarım ve işlevsellik ile pazarlama odaklı web siteleri geliştirir ve orada durmaz – web siteleri stratejik olarak potansiyel müşterileri dönüştürmek ve şirketinizin satış ve iletişim kurallarını geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Web sitelerimiz, başarınızı ölçmenize imkan tanıyan yerleşik analitik araçlar sağlar.

Web Tasarım Ofisi Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Web Tasarım Ofisi için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM OFİSİ SÜREÇ

Baştan sona (ve aslında sonra bile!) Müşterilerimize, web sitesi tasarımlarını hayata geçirmek için net ve hızlı bir iletişim kuruyoruz.

 • Web sitemizin tasarım ve geliştirme süreci, müşterilerimizin tarihini, güçlü yönlerini ve şirketlerinin yerine getirdiği talepleri öğrenmek için birebir görüşmelerle başlar.
 • Rakip ve sektör araştırmalarını topladıktan sonra, ziyaretçilerinizin aradıklarını bulmak için kullanışlı web siteniz için işlevsel ve organize bir site gezintisi geliştiriyoruz.
 • Her bir projenin amaçlarını ve hedeflerini destekliyoruz ve işletmenizin önemli ve çekici yönleri üzerine odaklanan büyüleyici web sitesi tasarımı sunuyoruz.
 • Lansmandan önce kapsamlı bir kalite güvencesi sağlıyoruz ve site gezinme ve kodlama unsurlarını farklı platformlarda ve tarayıcılarda test ederek detayların gözden kaçırılmamasını sağlıyoruz.
 • Web sitenizin kullanıma sunulmasından sonra, ziyaretçilerin web sitenizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunu ayrıntılı raporlar ve ölçümler yaparız.
 Fonksiyonel, estetik açıdan güçlü, pazarlama odaklı web siteleri potansiyel müşterilere satış süreci boyunca rehberlik edecek ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olacaktır. Açık ve net bir web varlığı olmaksızın, şirketinizin dijital iletişim teknolojilerinin ahlakı zarar görür ve dolayısıyla liderlik yetenekleriniz de olacaktır.
Web geliştirme hizmetlerimizin dönüşüm oranınızı nasıl artırabileceğini ve satışları nasıl artırabileceğinizi öğrenmek için bugün Medanis Bilişim AŞ. Web Tasarım Ofisi ile görüşme yapın.
 

Olağanüstü pazarlama odaklı web siteleri tasarımı

İlk izlenimler anahtarıdır ve en iyi hedef pazar belirlemek ve SEO için web sitenizi optimize etmek son teknolojiyi kullanarak, biz sadık müşteri haline gündelik web sitesi ziyaretçileri açmak yardımcı olur. Benzersiz müşterilerimizi görmek ve güçlü noktalarımızı yakından görmek için portföyümüzden göz atın.

EKİBİMİZ UZMANLAŞMIŞTIR:

 • WEB SITESI TASARIMI
 • TAM ÖZELLIKLI BARINDIRMA
 • ALAN İSİMLERİ
 • SEO
 • SOSYAL MEDYA
 • MARKA GELİŞTİRME

MARKA GELİŞTİRME VE STRATEJİ

Şirketinizin eşsiz güçlerini tanımlamak için stok imgelerine güvenmekten bıktınız mı? Profesyonel markalama hizmetlerimiz, ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirket görüntüleri tam orijinallikle gösterildiğinde rakiplerinize üstünlük sağlayabilir.

Profesyonel Web Tasarım Ofisi markalaşma, şirketinizin web siteniz, reklamcılık ve pazarlama materyalleri boyunca stratejik ve tutarlı bir görüntü geliştirmesini ve sürdürmesini sağlar. Medanis Bilişim AŞ. Web Tasarım Ofisi  özel grafik tasarım, ürün ve tesis fotoğrafçılık, videografi ve özellik tarzı video klipleri, metin yazarlığı ve özel projeleri ile de marka müşterilerine verebilmektedir.

Geliştirdiğimiz marka öğeleri, web siteleri, sosyal medya platformları, dijital ve geleneksel reklamlar ve pazarlama materyalleri gibi tüm medya kanallarında uygulanabilir. Stratejik, kapsamlı bir marka kimliğine bağlı kalarak, şirketiniz sesini sıkı bir şekilde tanımlayarak tüketicilerin güçlü ve kişiliklerini belirlemesine olanak tanır. Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz marka bilinci oluşturma ve konumlandırma, görüntüler, renkler, stiller ve dil yoluyla potansiyel müşterilerle etkili bir şekilde iletişim kurmamızı sağlar.

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde veya var olan web sitenizde artık yenilikler yapma zamanının geldiğini düşündüğünüzde Web Tasarım Ofisi aramaya başlarsınız.

Web Tasarım Ofisi araştırmasında karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Çok ucuza veya ücretsiz web sitesi yaptığını iddia eden reklamlarla bile karşılaşacaksınız. Web sitenizde hiçbir özellik olmasın sadece tek sayfa ve iletişim bilgilerim bulunsun, zaten ben hiçbir içerik eklemeyeceğim ya da güncelleme yapmayacağım deseniz bile bu web sitelerinden uzak durun. Web siteniz tek sayfa iletişim bilgisi bile olsa ucuz ve kalitesiz göründüğü için kimse size güven duymayacak ve web siteniz size yarardan çok zarar getirecektir. Ucuz web sitelerinde yönetim paneli olmaz ve her içerik girmek istediğinizde bir tasarımcıya para ödemek zorunda kalırsınız. Web Tasarım Ofisi seçiminizi yanlış yaparsanız web sitenizin optimizasyonu olmayabilir, Google arama motoru optimizasyonu olmadığı için taranmaz ve arama motorlarında ya hiç çıkmaz ya da çok sonlarda çıkar. Böyle bir web sitesi olmasa da olur.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle hazırladığımız web tasarım, e-ticaret, Google AdWords paketleriyle her ölçekte firmanın ihtiyacına göre özellikleri ve ekonomik olarak fiyatları belirledik. Her firmanın web sitesinin amacına göre özellik seçimi yapılmalıdır. Örneğin küçük ya da orta ölçekli bir firmanın özel tasarım web sitesi yaptırmaya ihtiyacı yok. Ancak büyük ya da küçük fark etmez günümüzde her ölçekteki firmanın web sitesi mobil uyumlu olmalıdır çünkü ülkemiz mobilden internete girme oranlarına bakıldığında Avrupa’da birinci konumdadır. Web Tasarım Ofisi araştırmanızda bizi seçmeniz durumunda Türkiye’de ilk kez Google AdWords paket ve ücret fiyatlarını ayrıntılı olarak belirledik. Böylece ihtiyacınız olan kadar alacaksınız ve sadece bunun karşılığını ödeyeceksiniz. Neye ne kadar para ödediğinizi bileceksiniz. Paket özellik ve ücretlerini ayrıntılı olarak paylaşan bir ajans güvenilir ve şeffaf çalışıyor demektir. Web Tasarım Ofisi seçiminizden sonra paket seçiminizi yaptığınızda size daha sonradan kesinlikle ekstra bir ücret çıkarılamaz.

Web Tasarım Ofisi Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Web Tasarım Ofisi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı