Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası Medanis Bilişim AŞ yaratıcı pazarlama, web tasarımı ve geliştirmeye odaklanan sonuç odaklı dijital ajanstır. 

Temiz, mobil duyarlı bir web sitesine ve güçlü bir web varlığına sahip olmak bugün işiniz için her zamankinden daha önemli. Güvenebileceğiniz bir web tasarımı ve dijital pazarlama şirketi olması da aynı derecede önemlidir. Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası Medanis Bilişim AŞ’de, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çekici, modern web siteleri kurma konusunda deneyimli, dürüstlük ve şeffaflığa özellikle önem veriyoruz. İşinizi, belirli hedeflerinizi dinleyerek ve başarıya ulaşmanın her adımında sizinle birlikte çalışarak, kayıpsız başarılı olmasını istiyoruz. Bugün web projenize başlamak için bizimle iletişime geçin.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI WEB TASARIMI: DİJİTAL MAĞAZANIZ

Web siteniz dijital mağazanızın başında, sanal ziyaretçiler için harika bir ilk izlenim yapma şansınız. Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası Medanis Bilişim AŞ’de, her web sitesinin şık, işlevsel ve görünür olması gerektiğine inanıyoruz. İster sıfırdan bir web sitesi oluşturun, isterse mevcut bir siteyi yenilemek isteyin, işletmelerimize çevrimiçi trafiği yönlendiren ve sayısal varlıklarını artıran eksiksiz bir web tasarım paketi sunuyoruz ve bu da artan karlarla sonuçlanıyor.

Dürüst olalım – hepimiz kitapları kapaklarıyla yargılayacağız. Temiz bir mağaza çekici ve iş sahibinin profesyonelliği için iyi konuşur. Benzer şekilde, bir web sitesi rahatsız edici derecede darmadağın, tıknaz veya modası geçmiş olmamalıdır. Medanis Bilişim AŞ’de, web tasarım ve geliştirme uzmanlığınızı, işletmenizin benzersiz tarzını ve güçlü yanlarını temsil etmek için yüksek kaliteli içerikle birleştiririz. Yeni müşterilerle yaptığımız ilk toplantıda, siteleri için hayal ettikleri “görünüş” buluyoruz ve sonra bunu gerçeğe dönüştürüyoruz.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI KATI BİR TEMEL ÜZERİNDE YAPI KURMA

Hiçbir şey, potansiyel müşterileri, düzgün çalışmayan yavaş, karmaşık bir siteden daha hızlı kovamaz.

Son kullanıcı düşünülerek web siteleri tasarlarız. Açık navigasyon ve harekete geçirici mesajlar ile sitenize gelen ziyaretçiler, işletmenizle ilgili önemli bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir, fotoğraf ve videoları inceleyebilir ve sizinle iletişime geçebilir. Kullanımı kolay bir sitenin ziyaretçilere ilham vermesi çok daha olasıdır ve onları sayfanızda tutacak ve daha fazlası için geri dönecektir.

Mobil yanıt verme, güçlü bir web sitesinin önemli bir parçasıdır. Sitenize gelen ziyaretçiler akıllı telefonlar, tabletler veya dizüstü bilgisayarlar gibi birkaç farklı cihaz türünden herhangi birini kullanıyor olabilir. Web sitenizin trafiğinin %60’ından fazlası mobil cihazlardan gelecektir. Bu, Medanis Bilişim’in daima akılda tuttuğu yeni bir meydan okumadır. Bir ziyaretçinin kullandığı aygıta göre boyut ve şekil değişikliklerine uyum sağlayan esnek, mobil duyarlı bir site oluşturabiliriz.

Şablonlarla birlikte WordPress platformunu kullanarak Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası Medanis Bilişim AŞ, çerez kesici şablonlarının ötesine geçerek spesifik ihtiyaç ve arzularınız için özelleştirilmiş tasarım yaratıyor. Şablonlarla, arama motorlarının sitenizi kolayca bulup dizine ekleyebildiğinden emin olarak, görünürlüğünü daha da artırıyoruz.

Web geliştirme yaklaşımımız gibi, sitelerimiz zamanla gelişir ve her zaman gelişimin sunduğu özelliklerin en üst noktasındadır.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI SEO DOSTU ÇERÇEVEYİ KULLANMA

Google, webin en önde gelen arama motorudur ve çoğu insan bir şeyler ararken, akşam yemeğini nereden bulmaları gerektiği yere kadar kullandığı bir kaynaktır. Herhangi bir arama terimi için arama sonuçlarının sayfalarındaki sayfalardan oluşan sayfalarla, web sitenizin Google arama motoru sonuçlarında en üst sırada yer aldığından emin olmak için başarılı arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejilerini kullanmak önem kazanmıştır. Güzel, işlevsel bir web sitesi, hedef kitlenizin onu hiç görmediği takdirde işinizi pazarlamanıza yardımcı olmaz.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI KALİTELİ İÇERİK

Web sitenizin güzel olmasını istiyoruz, ancak aynı zamanda uzun süreli bir izlenim bırakmalı ve sürekli çevrimiçi varlığını geliştirmelidir. Bu nedenle, aylık SEO müşterilerimiz için sürekli, yeni ve önemli içerik üretmek için çok çalışıyoruz.

Pazarınızı, rakiplerinizi ve alakalı anahtar kelimeleri ve arama terimlerinizi kapsamlı bir şekilde araştırarak, tercih ettiğiniz kitleyi sıfırlar ve tıklamaları satışa çeviren, oldukça spesifik, hedeflenmiş, kaliteli bir içerik oluştururuz.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI ANAHTAR TESLİM

Günün sonunda size web sitenizin anahtarlarını veriyoruz. Her zaman üzerindeki sahipliği muhafaza edeceksiniz. Ancak, Medanis Bilişim AŞ’ye siteyi ve güvenliğini yaratma, barındırma ve bakım sorumlulukları ile emanet ederek, web sitenizi emin ellere bırakabilirsiniz.

İşletmenizi temsil eden ve gurur duyabileceğin bir web varlığı geliştirmeye hazırsanız, konuşalım.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI DİJİTAL PAZARLAMA: GENEL BAKIŞ

Dijital pazarlama, örneğin, sosyal medya pazarlaması, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve tıklama başına ödeme (PPC) kampanyaları gibi birçok şeye ait terimdir; hepsi daha geniş dijital pazarlama kategorisine girer. Şirketiniz için oluşturduğunuz dijital reklamcılık veya tanıtım, web sitenizdeki içerikten sosyal medya hesabınıza, Google’daki reklam alanlarına kadar dijital pazarlama planınızın bir parçasıdır.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI GELENEKSEL PAZARLAMA VE DİJİTAL PAZARLAMA

Pazarlama her zaman içerik yaratmayı ve bu içeriği tüketicilerin karşılaşacağı yerlere yerleştirmeyi içermektedir. Geçmişte, gazete ve dergi ilanları, reklam panoları, el ilanları, bültenler ve radyo ve televizyon reklamları anlamına geliyordu.

İnsanlar dijital cihazları kullanarak vakitlerini daha çok harcarken, şirketler potansiyel müşterilere ulaşmak için giderek dijital pazarlama kullanmaktadır. Şirketler Google ve Facebook’ta reklam yayınlamakta ve özenle yapılandırılmış, hedeflenmiş, alakalı içeriğe dayalı sosyal medya hesapları ve web siteleri oluşturmaktadır. Sıkı SEO çalışmalarının desteğiyle dijital pazarlamacılar, bu içeriğin yalnızca doğru kanallara yönlendirilmesinin yanı sıra ilgili taraflara görünür olmasını ve ilgi ve endişelerini ele almalarını sağlayabilir.

Geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama arasındaki en büyük farklardan biri, istenen kitleyi dijital pazarlama ile hedefleyebilen hassaslıktır.

Bununla birlikte, büyük bir fırsat ile benzersiz zorluklar geliyor. Şirketler artık her zamankinden daha büyük ve daha spesifik bir kitleye ulaşabilirken, kapsamlı pazarlama araştırması yapmaları ve dijital ortamdaki değişikliklere cevap vermeleri gerekiyor. Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası dijital pazarlamanın başarılı olabilmesi için, hedef kitleyi ve bu kitleye nereden ve nasıl en iyi ulaşılabileceğini belirlemek için araştırma yapılmalıdır.

 

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI İÇERİK PAZARLAMASI VE YERLİ REKLAMCILIK

İki dijital pazarlama türü vardır: içerik pazarlaması ve yerli reklamcılık.

İçerik pazarlaması ile yerli reklamcılık arasındaki fark, reklamın veya tanıtım içeriğinin bulunduğu platformun mülkiyetindedir. İçerik pazarlaması, sahip olduğunuz platformlarda gerçekleşir: web siteniz, Facebook sayfanız veya Instagram hesabınız vs. Yerel pazarlama, Google gibi ait olmadığınız sanal bir platformda sponsorlu içerik olarak yayınlamak için ödediğiniz reklamcılık ve tanıtımdır.

Bazı reklam ajanlarında şeffaf yerel reklamların olması gerektiği yönünde bazı sorular ortaya çıkıyor çünkü bazen reklam olduğu açık değil. İçeriğin, reklamın altında “Sponsor İçeriğin” göründüğünden emin olabileceğiniz bir reklam olduğunu açıkça göstermek iyi bir uygulamadır. Yerli reklamcılık çok etkili olabilir, ancak incelikle ve en iyi uygulamaları akılda tutarak gerçekleştirilmelidir.

WEB TASARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI DİJİTAL PAZARLAMA: ESNEK BİR KAVRAM

Dijital pazarlama, istediğiniz kadar pahalı ve kapsamlı olabilen karmaşık bir süreçtir. İstediğiniz yolu ve yöntemi kullanmak isterseniz, bütçeniz on göre değişecektir? Bütçeniz ve bilgi tabanı kampanyanızın derinliğini belirleyecektir.

Küçük-orta ölçekli işletmelerin çoğunun sahibi, pazarlama uzmanı değildir, bu yüzden Medanis Bilişim’de İstanbul tabanlı ekibimiz gibi uzmanlarla çalışırlar.

Markanızı geliştirmeye ve tanıtmaya başlamak istiyorsanız, bugün bize ulaşın.

Yeni bir şirketin veya herhangi bir girişimcinin yapılacakları listesindeki bir numaralı iş bir web sitesi sahibi olmak olmalı. Web sitesi kurumunuza ciddiyet ve güvenilirlik katar. İnsanlar sizin ciddi olarak iş yapmaya hazır olduğunuzu düşünür. Web sitesi garantisi olan bir satış güçlendiricidir, sürekli billboard kiralayıp reklam ilanları vermekten de daha uygun fiyatlıdır. İnternet’in bilgisayar ve mobil cihazlarla birlikte neredeyse her eve girdiği günümüzde bir çok firmanın hala web sitesi olmaması biraz şaşırtıcı.  Web sitenizin sizin sanal kapınız olacağı göz önünde bulundurulursa web tasarımınız da web sitenizin olması kadar önemli. Bu yüzden Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası ajanslarını incelerken en güvenilir ve en iyi ajanslar arasından seçim yapmanız gerekir.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası ajansları içinden seçim yaparken genelde fiyat odaklı düşünülür ve en ucuz kim web tasarımı yapıyorsa o ajans seçilir. Ucuza web sitesi yaptırmak başta ekonomik gibi görünse de size sonradan daha çok maliyet çıkaracaktır. Bir web sitesinin ucuz olması için birçok özelliğin olmaması, yönetim paneli gibi önemli noktaların bulunmaması gerekir. Web siteniz size teslim edildikten sonra hiçbir güncelleme yapamaz içerik giremezsiniz. Bunu yapmak için her defasında Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası ajansına para ödemeniz gerekir veya ajans size tasarım aşaması sırasında sürekli ek özellik gerektiğini söyler ve ekstra ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Web sitenizin çok ucuz olması size gelecek dönemde daha büyük sorunlar getirir ve sil baştan bir site yaptırmanız gerekir. Öncelikle Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası ajanslarının web sitelerine bakın ve web tasarım, e-ticaret paket fiyatlarını inceleyin. Her bir özellik arttıkça fiyatın arttığını göreceksiniz. Web sitesine bu şekilde paket fiyatı ekleyen ajansların şeffaf ve güvenilir çalıştığını söyleyebiliriz. Size en uygun paket yani özellikler hangisiyse seçin ve bu özellikler üzerinden ajanslardan fiyat teklifi isteyin. Bu aşamadan sonra en uygun fiyatla çalışan ajansı seçebilirsiniz. Ayrıca ajansın referans sayfasını mutlaka inceleyin. Sizin web sitenizde referans sayfasındakilerin kalitesinde olacaktır.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası ajansları ve paket fiyatları konusunda karar veremiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Tecrübeli ekibimizle Medanis Bilişim AŞ olarak size paket özellikleri konusunda rehberlik edebiliriz.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası yazımıza yorum bırakarak Web Tasarım İstanbul Avrupa Yakası hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir