Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Sahibinden Tarzı Site Kurmak

Sahibinden Tarzı Site Kurmak

Sahibinden Tarzı Site Kurmak İçin Başarı Sağlayan Özel Çözümler

Medanis Bilişim AŞ, Sahibinden Tarzı Site Kurmak için e-ticaret sorunlarını çözmede derin deneyim sahibi stratejileri bulunan bir e-ticaret çözüm uzmanıdır. Sahibinden Tarzı Site Kurmak elektronik ticaret pazarı halen olgunlaşsa da, potansiyeli büyüktür. 2020 yılında yaklaşık 7 trilyon dolara (C2C satışlarının% 25’inden fazlası) ulaşması bekleniyor. Bu potansiyeli kullanmak için, C2C müşterilerinize hizmet etmeye yardımcı olacak özellikler sunarken müşterilerle güven ve sadakat kurmanıza yardımcı olabiliriz. Birçok uzman, kesintisiz bir kullanıcı deneyiminin herhangi bir Sahibinden Tarzı Site Kurmak işleminin en önemli yönü olduğuna inanıyor. C2C işletmeleri, birden fazla erişim ve hizmet seviyesine ihtiyaç duyduğundan, müşteri segmentli deneyimler ve fiyatlandırma, kural tabanlı ürün tavsiyeleri, çok satıcılı platformlar, çoklu vitrin yönetimi, otomatik sipariş verme, basitleştirilmiş kontroller ve çok daha fazlası gibi özel işlevler sunabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK İÇİN TOPLAM İÇERİK YÖNETİMİ

Sezgisel içerik yönetimi sistemlerimiz (CMS) sayesinde ürünleri, kategorileri, müşteri gruplarını, içeriğini ve daha fazlasını kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca şirketiniz büyüdükçe güven ve sadakati arttırmak için güçlü müşteri ilişkileri yönetim sistemleri (CRM’leri) sağlayacağız

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK PAZARYERLERİ

İster endüstriye özgü bir C2C pazarını ister veya ürünlerinizi kurulu bir genel pazarda satmak için, ihtiyacınız olan C2C çözümlerine sahibiz. Etkili C2C stratejileri ve yazılım çözümleri sayesinde sizi pazarın herhangi bir bölümünde başarı için konumlandırabiliriz.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK: MÜŞTERİYE ÖZEL FİYATLAR

Çeşitli müşteri grupları için özel fiyat kuralları, C2C e-ticaret mağazaları için güçlü satış araçlarıdır. Sanayiye, şirkete ve yere göre fiyatlama modelleri oluşturabilir, ayrıca satın alma miktarına veya fiyatına dayalı indirimler de yapabiliriz

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK :MÜŞTERİ PORTALLARI

Kişiselleştirilmiş C2C müşteri portalları, B2B istemcileri için içeriğinize, ürünlerinize ve hizmetlerine özel erişim sağlar. Medanis Bilişim AŞ’de, müşteri portallarımız, e-ticaret mağazanızın verimliliğini artırır. Bu, müşteri memnuniyetini artırabilir ve toplam siparişleri artırabilir.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK : KİŞİSEL E-TİCARET HEDEFLERİ

Biz sadece e-ticaret tasarım ve geliştirme uzmanlarından daha fazlasına sahibiz. Medanis Bilişim AŞ’de, müşterilerimiz için gerçek teknoloji ve iş ortaklarıyız ve benzersiz strateji ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşteri başarısını yönlendiren stratejik düşünce ve özel çözümlerimizdir. Piyasayı bozacak bir başlangıç ​​şirketi veya daha büyük bir pazar payı isteyen kurulu bir şirket olsun, hepsi sizin ihtiyaçlarınızı analiz etmek için bir danışma ile başlar. Ekip liderlerimiz, iş geliştirme, bütçeniz ve zaman çizelgeniz için hedeflerinizi değerlendirmek için sizinle birlikte çalışır. Nerede olduğunuza ve nereye gitmek istediğinize karar vererek sizi oraya ulaştırmak için benzersiz web çözümleri, reklamcılık, sosyal medya pazarlama kampanyaları ve içerik stratejileri oluşturabiliriz.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK : ARAŞTIRMA VE DEĞERLENDİRME

Ulaşılabilir kısa ve uzun vadeli hedefler belirlemenize ve daha sonra bir eylem planı hazırlamanıza yardım edeceğiz. Web sitenizi gözden geçireceğiz ve e-ticaret teknolojisinin rekabet ortamını bozabileceği, kitlenizi kazanabileceği ve sizi ciddi bir büyüme için konumlandırabileceği alanları belirlemek için pazar araştırması yapacağız.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK: TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

E-ticaret platformları, mağaza özellikleri, ödeme ağ geçitleri, sipariş yönetimi araçları ve daha fazlası için en iyi seçenekleri belirlemenize yardımcı olabilir. Hedefleriniz benzersiz olduğu için, her aracı iş işlevlerine uyacak şekilde özelleştireceğiz ve üstün hizmet sunacağız.

 

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK: İŞ ORTAKLIĞI

İster en iyi fiyatları almak için sizi satıcılarla pazarlık yapıyor veya sizi üçüncü parti servis sağlayıcılarla birleştiriyor olun, ihtiyacınız olan desteği sunuyoruz. Medanis Bilişim AŞ’de, bir teknoloji şirketinden daha fazlasına sahibiz – toplam iş çözümleri sunuyoruz.

Sahibinden Tarzı Site Kurmak: Daha Fazla Satış Kazanmak İçin Daha Fazla Tıklama Kazanın

SEO, aramalarda iyi derecelendirilmek isteyen her web sitesi için önemliyse de, e-ticaret mağazalarında yetiştirilmesi çok önemlidir. Basitçe söylemek gerekirse, arama motoru sonuç sayfalarında iyi sıralama, başarı ile başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebilir. # 1 konumundaki web sitelerinin, 2 numaralı sitenin yaklaşık iki katı tıklama oranına (TO) sahip olduğunu düşünün. Mümkün olduğunca yüksek sıraya yerleşmek istiyorsanız, Medanis Bilişim AŞ sizi oraya ulaştırmaya yardımcı olabilir. Mevcut web sitenizi arama sıralamasında nasıl performans gösterdiğini değerlendireceğiz ve daha sonra e-ticaret SEO iyileştirme stratejisi geliştirdik. Optimize edilmiş marka içeriği, sağlam ürün verileri, anahtar kelime kaldıraçlandırma ve diğer taktikler sayesinde, daha fazla trafik ve daha fazla dönüşüm sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

 

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK : ÖN SAYFA İYİLEŞTİRME

İyi e-ticaret SEO, içerik ve verilerin sayfa üstü optimizasyonu ile başlar. Daha fazla potansiyel müşteri çekecek daha yüksek bir organik arama görünürlüğü elde etmek için anahtar kelime araştırma yapacak ve açılış, kategori ve ürün sayfalarınız için SEO en iyi uygulamalarını uygulayacağız.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK : SÜREKLİ DESTEK

SEO ve özellikle de e-ticaret SEO, her zaman devam etmekte olan bir çalışmadır. Başa çıkmak ve orada kalmak, sürekli bir çaba ve odak gerektirir. Her zaman en etkili SEO uygulamaları hakkında güncel bilgiler edinebilir ve bu ilkeleri, SEO potansiyelinizi her gün arttırmak için uygulamanıza yardımcı olabilir.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK E-TİCARET MAĞAZASI OPTİMİZASYONU

Veri yönetimi hizmetlerimiz, etkilenen alanlarda önemli bilgi sağlayarak daha fazla kişinin içeriğinizi görmesine yardımcı olacaktır. Bu optimizasyon, web sitenize daha fazla trafik çekeceği, ziyaretçilerin istedikleri ürünleri bulmasına yardımcı olacağı ve bilinçli satın alma kararları vermelerini kolaylaştıracağı için ayrı bir avantaj sağladı. Kısacası, ürünlerinizin avantajlarını kısa ve ilgi çekici bir şekilde ileterek müşterilerin ürünleriyle ‘konuşmalarına’ yardımcı olacağız. Uygun uçtan uca veri ürün verileri ve katalog yönetimi, kullanıcı deneyimi için gereklidir ve web sitenizin arama motorlarında iyi sıralamasını sağlayacaktır.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK: ÜRÜN BİLGİLERİ

Ürün veri yönetimi için açık bir paradigma oluşturmak, siz ve müşterileriniz için tutarlılık ve rahatlık sağlayacaktır. Tip, kategori, açıklamalar, özellikler, özellikler, boyutlar, fiyat, görüntüler ve daha fazlası gibi önemli ürün bilgilerini düzenlemek için bir sistem oluşturacağız.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK TAKSONOMİ

Kullanıcıların sezgisel bir alışveriş ortamında müşterilerinin istediği ürün bilgilerini çabucak ve kolayca bulabildikleri bir deneyimdir. Alışverişi kolaylaştırmak ve dönüşüm oranlarını artırmak için ürünlerinizi özel bir taksonomide sınıflandırmanıza ve sınıflandırmanıza yardımcı olabiliriz.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK OTOMASYON

İster onlarca veya binlerce SKU sunsanız, ürün yönetimi otomatik bir sistem olmadan çok zaman alıcı olabilir. Zaman ve maliyetten tasarruf etmek için CMS’nize otomasyon yapacağız. Bu aynı zamanda yeni SKU’ları eklemeyi ve mevcut SKU’ların içeriğini basit ve etkili bir şekilde güncellemeyi de sağlar.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK VERİ ENERJİSİ

Müşterilerin ilgisini çekmek ve bir satın alma kararı vermek için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamak için ürün verileri dikkatle seçilmelidir. Ürün verilerini tutarlı ve çekici kılmanın yollarını belirlemenize yardımcı oluruz. Bunu, eksik bilgileri doldurarak, verileri SEO dostu öğelerle zenginleştirerek ve daha fazlasını yaparak gerçekleştiriyoruz.

SAHİBİNDEN TARZI SİTE KURMAK KAPALI SAYFA İYİLEŞTİRME

Mükemmel ön sayfa SEO’su olması yeterli değildir. Ayrıca, araştırmacıların dikkatini çekmek için aktif olarak yarışmalısınız. Kitlenizin etkileşeceği içeriğin yanı sıra, geri bağlantıları ve sosyal medya çabalarını kullanarak harici web sitenizin faktörlerini optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

Amerika’da Ebay tarafından ilk olarak kullanılan C2C modeli yani tüketiciden tüketiciye e-ticaret yöntemi ülkemizde ilk olarak gittigidiyor ve daha sonra sahibinden.com, n11.com, pttavm gibi web siteleri tarafından uygulanmaya konuldu. Sahibinden Tarzı Site Kurmak neden sıradan bir e-ticaret sitesinden farklı? Klasik e-ticaret sitesi mi yoksa Sahibinden Tarzı Site Kurmak mı daha avantajlı?

Sahibinden Tarzı Site Kurmak son günlerde birçok kişinin aklına yatan bir e-ticaret yöntemi. Özellikle gittigiyor, n11 ve letgo’nun kısa sürede ulaştığı başarı ve kar cirosu herkesin dikkatini çekmiş durumda. Klasik bir web sitesi kurarsanız ürün depolamanız gerekir, fatura keseceğiniz için bir şirketiniz olması gerekir, ürünleri gününde kargolayıp aynı zamanda müşteri ilişkileri ile ilgilenmeniz gerekir. Ürün iadeleri, kampanyalar hepsi için ayrı ayrı birer eleman çalıştırmalısınız ve ofisiniz olmalı.

Sahibinden Tarzı Site Kurmak  ise hem size hem de satıcıya para kazandıran bir yöntem olması yanında site kurucusunun üzerinden birçok yükü almaktadır. Sahibinden Tarzı Site Kurmak için bir ajansla anlaştıktan sonra siteniz kısa sürede size teslim edilir. Özel tasarım web sitesi isterseniz bu süre biraz uzar ancak tasarımınız çok kaliteli olacağı için müşterilerin güvenini kısa zamanda kazanırsınız ve Google arama motorunda üst sıralarda çıkarsınız. Web sitenize üye olan satıcılar ürünlerini sergileyerek satarlar. Sergiledikleri ürün başına ve sattıkları her ürün için belli bir komisyon öderler. Bu komisyon oranı yaklaşık %10’dur. Satıcı 100 TL’lik bir ürün satmışsa 10 TL’si size kalır. Satılan her üründen bu şekilde komisyon alırsınız. Fatura, kargo, ürün depolama gibi tüm işlemlerle satıcılar ilgilenir. Sizin ise daha fazla ürün satılması için çalışmalar yapmanız gerekir. Örneğin satıcılara yönelik kampanyalar yapabilirsiniz, web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkması için Google AdWords reklam çalışmaları veya SEO çalışmaları yapabilirsiniz.

Pazaryeri de denilen Sahibinden Tarzı Site Kurmak istiyorsanız tecrübeli ekibimizle çalışabilirsiniz. SEO kurallarına uygun, Google optimizasyon çalışmasıyla kurduğumuz web siteniz Google arama motoru tarafından kısa sürede taranır. Ayrıca kaliteli tasarımı sayesinde müşterileriniz güvenle sitenizden alışveriş yaparlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek