Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası Medanis Bilişim AŞ Tam Servisli Dijital Ajans, Hizmetinizde!
En etkileyici web sitesi ve uygulama deneyimleri; akıllı web tasarımı, etkileyici mesajlaşma ve yenilikçi, güvenilir teknoloji ile tanımlanır. Stratejik gelen pazarlamayla desteklenen bu dijital üçlü, B2B müşterilerimizi rekabette ayırır: Müşterileri için benzersiz ve değerli içerik oluşturarak, SEO’yu turbo artırarak ve on kat büyümek suretiyle sektör uzmanları olarak konumlandırırız. Basitçe ifade etmek gerekirse, potansiyel müşterilerin çevrimiçi olarak onları bulmalarını kolaylaştırdık ve web tasarım ve geliştirme , dijital pazarlama ve kurumsal marka çözümleri yoluyla onlarla iş yapmak daha da kolaylaştı .

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE GELİŞTİRME

Bir web sitesi hemen hemen İstanbul’da bulunan her işletme için bir zorunluluktur ve etkin bir şekilde markanızı temsil etmek ve büyümeyi sürdürmek için sizinle birlikte büyümesi gerekir. Bir web sitesinin başarısı ancak kullanıcılarınızın hayal kırıklığına uğramadan nereye gitmeleri gerektiği ölçüsünde ölçülür. Bu akıllı deneyimler tasarım gereğidir. Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası Medanis Bilişim AŞ’de, kullanıcı ile birlikte gelen interaktif deneyimler sunmaktan gurur duyar ve bütçeniz dahilinde olağanüstü sonuçlar elde ederiz. Kendi bünyesinde yetkin geliştiriciler, yalnızca kısa vadede mükemmel olmakla kalmayıp ölçeklenebilir ve güvenli olan JSP, AJAX, PHP, Laravel ve ASP’de özel web tabanlı uygulamalar oluştururlar. Özel web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz şunları içerir:

 • ÖZEL, DUYARLI VE MOBİL TASARIM

 • İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ (WORDPRESS, ADA)

 • ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

 • BİLGİ MİMARİSİ VE KULLANICI DENEYİMİ

 • KAPSAYICI TASARIM VE WEB ERİŞİLEBİLİRLİĞİ

 • WEB SİTESİ BARINDIRMA

 • VİDEO YAPIMI

 • ÖZEL SİMGELER VE ANİMASYONLAR

 • ÜÇÜNCÜ KİŞİ BÜTÜNLEŞTİRMELERİ (SHARPSPRİNG, SALESFORCE, MAİLCHİMP, HUBSPOT, VB.)

 • UYGULAMA TASARIMI VE GELİŞTİRME

WEB TASARIM İSTANBUL ANADOLU YAKASI DİJİTAL PAZARLAMA

Pazarlama -özellikle de dijital pazarlama- hızla değişir. Pazar araştırmalarını, güncellemelerini ve trendlerini incelemek ve hedeflerinize ve bütçenize uygun dijital bir strateji oluşturmak için buradayız. Dijital pazarlama paketimiz şunları içerir:

 • KAMPANYA STRATEJİSİ

 • İÇERİK GELİŞTİRME

 • GELEN PAZARLAMA

 • DÖNÜŞÜM ORANI OPTİMİZASYONU

 • ORGANİK ARAMA (SEO)

 • EPOSTA PAZARLAMA

 • PAZARLAMA OTOMASYONU

 • SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

 • AFİŞLER VE GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR

 • E-KİTAPLAR VE TEKNİK İNGİLİZCE

 • wp_betawppostsLAMA

WEB TASARIM İSTANBUL ANADOLU YAKASI KURUMSAL MARKALAMA VE KİMLİK

Markalar hikayeleri anlatır. Bir izlenim verir. Bir vaat sunar. Tasarımcılarımız, araştırma ve sonuçlara dayanan kalıcı kurumsal marka kimlikleri yaratmaktadır. Endüstriye uygun ama yine de endüstriye özgü olan duygusal olarak yüklü markalar tasarlıyoruz. Stratejik ve yaratıcı markamız müşterilerimizin yeni iş bulma, sürdürülebilir büyümeyi destekleme ve çok kanallı tutarlılığı sürdürmenin zorluklarıyla mücadelesine yardımcı olur. Markalaştırma uzmanlığımız şunları içerir:

 • MARKA KİMLİĞİ

 • LOGO TASARIMI

 • TAGLİNE GELİŞTİRME

 • SABİT TASARIM

 • POWERPOİNT ŞABLONLARI

 • BASILI REKLAMLAR

 • BROŞÜRLER VE TEMİNAT

Kavramdan oluşturma ve hatta ötesine geçebilecek bir web tasarım şirketi arıyorsanız başarılı bir web sitesi başlatmanın, marka kimliğinin kurulmasını ve sonuçların ölçülmesinin 13 yılı aşkın bir süredir yapıldığına güvenebilirsiniz. İşletmemizin yaptığı yüzlerce web tasarımı projesiyle ve pek çok mutlu müşteriyle, SEO sıralamalarını ve müşteri üretimini artırmak için performans taahhüdümüzü yedeklemek için kanıtlanmış sonuçlara sahibiz. En yeni ve en büyük projelerimize göz atın.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası Medanis Bilişim AŞ: Markalar yaratır, muhteşem, etkileyici web siteleri geliştiririz ve kapsamlı dijital ve geleneksel pazarlamayla markanızı ve işletmenizi pazarlarız.

Medanis Bilişim AŞ, işinizi bir sonraki seviyeye getirmek için eksiksiz bir pazarlama, reklamcılık ve grafik tasarım paketi sunmaktadır. Basit tasarım projelerinden entegre pazarlama kampanyalarına kadar, Medanis Bilişim AŞ, hedeflerinizi tanımlamak ve bunlara ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışır.

Grafik tasarım ve reklam uzmanlığımız sayesinde, müşterilerinizle etkili bir iletişim kurmanız için araçlar oluşturuyoruz. Markalaşma ve logo tasarımı, kırtasiye ve broşür gibi basılı materyaller ile sağlam ve çekici web sitesi tasarımı sayesinde, pazarlama çözümlerimiz sizi hedef pazarınıza bağlar ve işinizin bir sonraki aşamaya geçmesine yardımcı olur.

WEB TASARIM İSTANBUL ANADOLU YAKASI SEO

Mesajınızı tanımlar, hedef müşterinin önüne koyar ve işletmenizin büyümesine yardımcı oluruz.

                                                      Medanis Bilişim AŞ.

Arama motoru sıralamasından sosyal medya varlığına, çevrimiçi gözden geçirme sitelerine ve daha fazlasına bakıldığında, internette işletmenizin genel erişimi ve varlığı markanızın görünürlüğünü, farkındalığını ve itibarını büyük ölçüde etkiler. Dijital pazarlama uzmanlığımız ve stratejik yaklaşımımız mesajınızın tutarlı bir şekilde temsil edilmesini sağlar.

WEB TASARIM İSTANBUL ANADOLU YAKASI SOSYAL MEDYA

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası işletmenizi veya kuruluşunuzu, daha önce aktif olarak meşgul oldukları sosyal ağlar üzerinden iyi hedeflenmiş bir kitleyle bağlarız.

Sosyal medya benzersiz ve nispeten yeni bir pazarlama aracıdır. Sosyal medya ağları, diğer kullanıcılar, gruplar, markalar ve işletmelerle bağlantı kuran kullanıcılar, milyarlarca haber, fotoğraf, video ve görüş paylaşımı üzerine kurulmuştur .

İş dünyasında, sosyal medya birçok insanın eğitim, bilgi, tavsiye ve araştırma için öne çıkan önemli bir kaynak haline geldi. Bu tüketiciler için, giderek de işletmeler için de geçerlidir.  Medanis Bilişim AŞ etkin bir şekilde etkileşime girdikleri yerlerde, işinizi veya kuruluşunuzu iyi hedeflenmiş bir kitleyle bağlayan etkin sosyal medya kampanyaları oluşturur.

WEB TASARIM İSTANBUL ANADOLU YAKASI SOSYAL MEDYA PAZARLAMA STRATEJİSİ

Planlama

Hedeflerinizi tanımlayarak ve kitlenizi tanımlayarak, işletmeniz için uygun ağlarda sosyal medya profilleri oluşturabilir, doğrulayabilir ve optimize edebiliriz. İlk önce markanızı ve şirket sesini kurduk ve sonra üzerine inşa etmek için platformlar oluşturduk.

Yayıncılık

Sık sık ve optimize edilmiş yayınlar, markanızı kitlenizin önünde tutar. Bununla birlikte, yayıncılığımız endüstrinizdeki dinamik haberlere, düşüncelere ve gelişmelere tepki vermek ve bunlara tepki vermek için akıcı olmaya devam etmektedir. B2B işletmeleri için, web sitenize tutarlı bağlantılar sunuyoruz.

Bir web sitesi kurmayı iş yerinizi inşa etmek gibi düşünebilirsiniz. Bir web sitesi ile size dijital bir iş yeri inşa ediyoruz. Şöyle düşünün iş yeriniz için granit veya ince laminant seçebilirsiniz. İşte bu seçimleriniz web siteniz içinde geçerlidir ve seçimleriniz sonucu web sitenizin fiyatı değişir. Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası ajanslarını araştırmadan önce web sitenizden beklentileriniz kesinleşmeli.

Firma sahipleri apple.com, Facebook ya da Ebay gibi web siteleri istiyor ancak bu sitelerin maliyetli olduğunu göz önünde bulundurmuyorlar. Bu siteler ne yazık ki büyük fiyat etiketi ile birlikte geliyorlar. Bu tarz bir site istiyorsanız bütçenizi ona göre planlamanız gerekir.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası ajanslarını araştırırken web sitelerine girerek daha önce yaptıkları çalışmaları inceleyebilirsiniz. Biz web sitemize referanslarımızı mutlaka ekleriz. Ajansların referansları bugüne kadar yaptıkları iyi işleri içerir. Bir ajansın hangi firmalarla çalıştığı, web site tasarımları size ajans hakkında bilgi verebilir. Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası ajanslarının web sitelerinde ayrıca web tasarım paketleri ve e-ticaret paketleri de bulunur. Bir firma paket seçeneklerini fiyatla birlikte sunmuşsa bu firmanın güvenilir ve şeffaf çalıştığını gösterir.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası ajansları araştırmasında en iyi ve deneyimli ajansı seçmeniz gerekli. Web siteniz sizin sanal kapınız olacak. Potansiyel müşterinizle ilk teması web siteniz üzerinden kuracaksınız. Bu yüzden web site tasarımınız ve seçeceğiniz ajans çok önemli. Seçeceğiniz ajansın moda trendleri ve son teknolojileri tasarımlarında kullanması lazım. Ayrıca web sitenizin Google optimizasyonlu yapılması gerekiyor. Ajansınızla anlaşmadan önce paket özellikleri içinde bunların olup olmadığını sorun. Pakette anlaştıktan sonra ekstra bir ücret istemeyeceklerinden emin olun.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası ajans seçiminde ve web sitenizin hangi özelliklere sahip olması gerektiğiyle ilgili tereddütleriniz varsa firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Tecrübeli ekibimizle size rehber olabilir rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayabiliriz.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası yazımıza yorum bırakarak Web Tasarım İstanbul Anadolu Yakası hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek