Logo

Web Tasarım Fikirleri


paylaş
Web Tasarım Fikirleri

Web Tasarım Fikirleri

Yeni bir web sitesi kurmak veya mevcut web sitesini güncellemek istiyor olabilirsiniz. İstediğiniz tarzda veya ihtiyaçlarınıza uygun Web Tasarım Fikirleri zor olabilir çünkü internet gerçekten bu anlamda dipsiz bir kuyu. Modern Web Tasarım Fikirleri nelerdir? Tasarımda modayı takip etmek için nelere dikkat etmek gerekir?

Web Tasarım Inspiration:

Güzel tasarlanmış web siteleri ve geniş galeri seçeneği ile Webdesign Inspiration ihtiyaçlarınızı gerçek anlamda karşılayabilecek bir web site. Sadece sizinle ilgili başlıkları  görmek için, sanayi, web sitesi türleri, tasarım stilleri ve renk paletleri ile galeriyi filtreleme yapabilirsiniz.

Web Tasarım Ledger:

Tasarım çizimleri hakkında düşünceleriniz neler? Çizimler hakkında yüzlerce kaynak bulabileceğiniz bir galeriye sahip olan Web Tasarım Ledger 'i inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Web Tasarım Fikirleri içinde en ilgi çekicilerine ulaşabileceğiniz bir web sitesi.

Pinterest:

Pinterest deyince aklınıza ilk olarak yemek tarifleri veya saçınızı nasıl yapacağınız konusunda fikirler gelebilir ancak Pinterest sadece bu konularla ilgili değil. Zamanla web tasarım ajanslarının ve markaların toplanma yeri haline gelmiştir. Web tasarım fikirleri için ayrılan görsel menüden inceleyebilirsiniz.  Web Tasarım Fikirleri için gelişen yeni bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz.

siteInspıre: 

Değişik stillere sahip birçok Web Tasarım Fikirleri ulaşabileceğiniz bir web sitesi. Stil, web sitesi türü ve konuya göre galeriyi filtreleme yapabilirsiniz

Awwwwards:

En iyi web tasarım örneklerini bulabileceğiniz ve ek olarak kendi galerisinde , yine, tip, renk ve göre filtreleme yapabileceğiniz bir  Web Tasarım Fikirleri sitesidir.

Bu siteleri inceleyerek 2016 ve 2017 web tasarım trendlerini takip edebilirsiniz. Bu sitelerdeki çalışmaların aynısını yapmak yerine fikir edinerek kendi yorumunuzu kattığınız bir tasarım çalışması yapılması ortaya daha özgün çalışmaların çıkmasını sağlayacaktır.

 

Etiketler: web tasarım fikirleri web tasarım fikir fikir web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar