Logo

Web Tasarım Ajansı İstanbul


paylaş
Web Tasarım Ajansı İstanbul

Web Tasarım Ajansı İstanbul Medanis Bilişim AŞ.: Güzel tasarımı, stratejik işlevsellik ile bütünleştiririz, böylece iyi çalışan ve çarpıcı görünen dinamik projeler üretiriz.

Web 2.0 dünyasında bir şirket web sitesi artık yeterli değil. Çevrimiçi başarılı olmak isteyen işletmeler markalarını genişletmelidir.

Web Tasarım Ajansı İstanbul Medanis Bilişim AŞ. şirketi, şirketinizin bugünün kalabalık çevrilmiş çevrimiçi peyzaj metninin tadını çıkarmanıza ve gerçekten hedef tüketicilerin kafasında öne çıkmasına yardımcı olacak dinamik ve marka geliştirici bir çevrimiçi platform oluşturabilen bir İstanbul web tasarım firmasıdır.

Web Tasarım Ajansı İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Ajansı İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


WEB TASARIM AJANSI İSTANBUL WEB TASARIMI

Web tasarımı eşsiz yöntemiyle ve özelleştirilmiş web kaynakları ile web sitenizi gerçekten ayırt edici hale getiririz ve müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden gelenin her zaman fazlasını yaparız.

Görsel olarak etkileyici web siteleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda  işletmenizin en iyi imajını temsil eden verimli bir çevrimiçi varlığı yaratmaya odaklanıyoruz.

Etkileyici olmaktan farklı olarak, tüm web sitelerimiz hızlı yüklenir ve oldukça kullanışlıdır.  Doğru dengenin sağlanmasında uzmanlığa sahip, kalifiye web geliştiricilerinin ve profesyonellerin oluşturduğu yenilikçi ekibimizle iş gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Web sitemiz tasarımcıları, Photoshop, Flash, HTML, XHTML, Web 2.0 standartları ve CSS konusunda oldukça yeteneklidir. Web 2.0'ın evrimi ile birlikte, bir web sitesi oluşturmak ve sahip olmak yetmiyor, bir SEO  dostu ve kullanıcı dostu web sitesi sağlamalısınız. İyi eğitimli tasarımcılarımız, müşteri düzenlemelerine uyacak web sitelerini geliştirme ve tasarımda sihirbazlardır.

Web Tasarım Ajansı İstanbul benzersiz değerimiz, somut, ölçülebilir sonuçlar sunma ve müşteri beklentilerini aşma konusundaki taahhüdümüzün tümünde endüstrideki en uygun fiyatlı oranlarda yer alması demektir. En iyi tasarımcılardan, geliştiricilerden ve dijital stratejistlerden oluşan ekibimiz, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bugün gerekli olan en son teknolojiler ve teknikler konusunda uzman kişilerdir. Çalışmalarımızın bazı örnekleri için portföyümüzü inceleyin.

Web Tasarım Ajansı İstanbul

Çevrimiçi yeteneklerinizi geliştirmeye hazırsanız Medanis Bilişim AŞ, size İstanbul'da kaliteli web geliştirme hizmeti sunmak için burada. Yetenekli web geliştiricilerinden oluşan ekibimiz, fikirlerinizi ve hedeflerinizi dinleyecek ve şirketinizin marka farkındalığını artırmak, web sitenize trafik çekmek ve nihayetinde daha fazla dönüşüm elde etmek için stratejik bir plan hazırlayacaktır.

Web Tasarım Ajansı İstanbul web geliştirme becerimiz şunları içerir:

 • OpenSource  CMS - Tüm dünya, içerik yönetim çerçevelerinin CMS'nin belkemiğini biliyor. Organize edilmiş ve entegre bir içerik oluşturulması için CMS tercih edilir. Şu gibi önemli yazılımları kullanıyoruz:
  • Joomla
  • Mambo
  • PHPNuke
  • Drupal
  • Dolphi
  • Typo3,
  • Yerinde yapıtlar
 • E-Ticaret -  Programlama verimliliği için açık kaynak web mağazaları kullanıyoruz. Bu, ana yazılımımızın depolanmasını ve alınmasını daha kolay hale getirir. Web Tasarım Ajansı İstanbul tarafımızdan kullanılan yazılım şunları içermektedir:
  • Oscommerce
  • ZenCart
  • X-cart
  • Magento
  • CreLoaded OScommerce
 • Bloglar , sitenize  büyük miktarda ziyaretçi getirmek için doğrudan ve dolaylı bir mekanizma olarak hareket edebilir; bunların birçoğu sizin müşterileriniz olabilir. Bu kısmen arama motorları ile etkileşim nedeniyle. Kullandığımız bazı platformlar şunları içerir:
  • Word Press
  • Hızlı motor
 • Forumlar -  Ortak bülten aracılığıyla programlarımızı esnek bir şekilde yüklemek, paylaşmak ve düzenlemek için çevrimiçi bültenleri kullanıyoruz. Web Tasarım Ajansı İstanbul programlar şunları içerir:
  • PhpBB3
  • Phpbb2
  • V-Bülten
 • Tasarım-  Web sitelerinin w3c'ye uygun olmasını sağlıyoruz. Standart tasarım kalıplarını takip ediyoruz ve kullanılan web teknolojileri şunları içeriyor:
  • XHTML
  • CSS
  • W3c Uyumlu
  • SEO Dostu Tasarım

WEB TASARIM AJANSI İSTANBUL SEO

Mükemmel bir pazarlama stratejisi mi arıyorsunuz?

Bulundu: İstanbul'da SEO

Arama motoru optimizasyonu (SEO), Google ve Yahoo gibi arama motorları aracılığıyla doğru insanlar tarafından bulunmaktır! İnsanlar sattığınız ürünler veya hizmetler ile ilgili kelimeleri yazdıklarında web sitenizin gelmesini istersiniz.

Ayrıca, işletmeniz belirli bir yere dayanıyorsa, yerelleştirilmiş SEO'nuzu geliştirmeye odaklanmanızın iki kat önemli olmalıdır. Örneğin, Sİstanbul'da bir web tasarım firmasıyız. Potansiyel olarak tüm dünyadaki şirketlere web tasarım hizmetleri sunabilmekteyken (ve yaptığımız gibi) fiziksel konumumuzdaki müşterilere odaklanmak isteyebiliriz.

Bu, birisinin Google'ın arama motoruna "İstanbul'da SEO" yazması durumunda şirketimizin gelmesini isteriz demektir. İstanbul'da, Kadıköy'de tişört satarsanız, kullanıcı Singapur'da bulunuyorsa, arama motorlarının üst kısmına gelmekten umursamayabilirsiniz. Ancak müşterileriniz yerel, bu yüzden yerel halkın sizi çevrimiçi olarak bulmalarını istiyorsunuz.

Web Tasarım Ajansı İstanbul firması yerelleştirilmiş SEO'nun bir başka büyük yararı, arama motorlarında sıralamaya çalışırken karşılaştığınız çevrimiçi rekabet miktarını düşürmesidir. Dünyanın dört bir yanındaki tüm tişört satıcılarına karşı yarışmak yerine, sadece İstanbul'daki az sayıda dükkanla rekabet etmek istiyorsunuz, bu da başarı şansınızı çok daha yüksek hale getiriyor.

Yaratıcı Web Sistemleri, Web Tasarım Ajansı İstanbul Medanis Bilişim AŞ yerel arama motoru optimizasyonu sağlar. SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, ilgi alanınızı belirlemek için sizinle birlikte çalışıp web alanları bu alanlar için optimize edecektir. Bunu bilmeden önce, şirketiniz sıralamada tırmanıyor olacak. Web trafiğiniz sadece gelişecektir, aynı zamanda fiziksel konumunuzdaki müşterilere çekici olduğunuz için daha yüksek bir görüşme oranı farkedeceksiniz.

İstanbul'daki yerelleştirilmiş SEO hizmetleri için bizi arayın; ücretsiz danışma için.

HARİKA BİR UYGULAMA FİKRİNİZ VAR MI?

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME WEB TASARIM AJANSI İSTANBUL

Web Tasarım Ajansı İstanbul Medanis Bilişim AŞ, İstanbul'da mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Medanis Web Sistemleri, Apple tarafından iPhone Apps mağazasında sunulan fırsatlardan yararlanmanıza yardımcı olabilir. Müthiş bir uygulama için bir fikriniz var, ancak teknik becerileri yoksa, uygulamanızın iPhone App mağazasında satılmaya hazır olmasına yardımcı olabiliriz.

Web Tasarım Ajansı İstanbul Medanis Bilişim AŞ , İstanbul mobil uygulama geliştirme şirketi, iPhone, Android, Windows ve Firefox Os için yüksek teknoloji, kullanıcı dostu uygulamalar sunmayı taahhüt eder. Mobil uygulama geliştirme için kapsamlı bir stratejimiz var ve mükemmel mobil geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Stratejimiz;

Web Tasarım Ajansı İstanbul Kullanıcı spesifikasyonu analizi ve mobil stratejisi

Kullanıcı fikirlerimizi alıyoruz ve fikirlerini pazar ilkelerine uyacak şekilde yeniden tanımlıyoruz.

Web Tasarım Ajansı İstanbul Geliştirme öncesi ve görsel sunum

Müşterinin onayı için uygulama yazılımı görsellerini ve demosunu geliştiririz. Onaylandıktan sonra, süreçteki bir sonraki adıma geçiyoruz.

Web Tasarım Ajansı İstanbul Uygulama mühendisliği, bırakma, bakım ve sürekli yükseltme

Akıllı telefon uygulaması geliştirme için deneyimli geliştiricilerin bulunduğu bir havuzumuz var. Geliştirme süreci hakkında sürekli bildirimler sunarız. San Francisco müşterilerimizle her uygulama özelliğiyle ilgili iletişim kuruyor ve geribildirim içeriyor.

İstanbul müşterilerimiz için de destek ve yükseltme bakımı sağlıyoruz.

İstanbul'daki mobil uygulama hizmetleri  için bizi arayın; ücretsiz danışma için.

Firmanız için son günlerdeki ekonomik durgunluk ve doların yükselmesi sebepleriyle sadece acil durumlarda harcama yapmanızı anlayabiliyoruz. Web sitesi yaptırmak size lüks bir harcama olarak gelebilir. Peki gerçekten durum böyle mi? Web sitesi lüks, yapılmasa da olur dediğimiz bir maliyet mi? Web Tasarım Ajansı İstanbul çalışmaları yaptırmak istiyorsunuz ve kafanız karışık olabilir.

Web Tasarım Ajansı İstanbul   web sitesi yaptırmak kesinlikle lüks bir harcama değil. Şöyle düşünün kriz zamanlarında genelde reklam masrafları kısılır. Bu doğru mu? Potansiyel müşterilere asıl bu zamanlarda ulaşmanız gerekir. Ne kadar çok kişiye ulaşırsanız ürünlerinizi satmanız o kadar kolaylaşacaktır. Klasik reklam yöntemlerinde sürekli para ödersiniz. Broşür bastırmak, dağıtmak, gazete ilanları, SMS, e-posta gönderimleri hepsinin maliyeti ayrıdır. Ayrıca bu yöntemlerle potansiyel müşterilerinize ulaşma garantisi yok. Paranızı israf etme olasılığınız var.

Web Tasarım Ajansı İstanbul çalışmasıyla bir web sitesi sahibi olduğunuzda ise bir kere para ödersiniz. Yapacağınız reklam çalışmaları ile gerçekten ürünlerinizi alabilecek insanlara nokta atışı yapmış olursunuz. İnternet'te bir şeyler almak için Google arama motorunda arama yapan milyonlarca insan var. Web Tasarım Ajansı İstanbul ajans seçiminiz bu yüzden çok önemli. Web Tasarım Ajansı İstanbul  Ajansınız ne kadar deneyimliyse orta segmente bir paket seçerek yaptırdığınız web siteniz bile gayet kaliteli ve kurumsal görünecektir. Web ajansını seçmeden önce referans sayfasına girerek daha önce yaptıkları çalışmaları inceleyerek karar vermelisiniz. Ajansın web tasarımları kaliteli mi, işlevsel mi bunlara dikkat etmelisiniz.

Global bir ekonomik durgunluk yaşanırken sırf daha az para harcamak için kalitesiz bir ajans seçmeniz paranızı israf etmenize sebep olabilir. Kriz dönemlerinde bazı masrafları kesmek doğru ancak size müşteri getirecek yolları kapatırsanız bu krizden daha çok etkilenmenize neden olacaktır. Örneğin 2008-2009 krizinde ülkemizdeki reklam giderleri belirli oranda düştü. Bu çok büyük bir hata. Tüm araştırmalar ekonomik durgunluk sırasında reklam giderlerinin kısılmaması gerektiğini doğruluyor. İşletmelerin bu durumlarda aklına gelen ilk şey reklam giderlerini kesmek oluyor. Durgunluk sırasında reklamlarınızı azalır ya da tamamen keserseniz insanlar sizi kısa sürede unutacaktır. Aslında kriz zamanları sizin için bir fırsata dönebilir. Diğer firmalar reklam giderlerini kısıp kenara çekilirken siz reklam vererek, Web Tasarım Ajansı İstanbul  web sitenizde içerikler paylaşarak kendinizi hatırlatırsanız rakiplerinizi geride bırakarak potansiyel müşterileri kendinize çekmiş olacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web tasarım ajans istanbul istanbul web tasarım ajansı web tasarım ajansı istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar