Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Ajansları İstanbul

Web Tasarım Ajansları İstanbul

Yeni bir çevrimiçi varlığın geliştirilmesi, yeniden tasarımı veya oluşturulması gerekiyor mu? Web Tasarım Ajansları İstanbul Medanis Bilişim AŞ ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Teknoloji endüstrisi konusundaki derin anlayışımız, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz güçlü, kalıcı çevrimiçi stratejik çözümleri size sağlayacaktır. Medanis Bilişim AŞ. etkileşimli hale getiren, web tasarımı, geliştirme ve çevrimiçi pazarlama servislerinin tam bir şekilde birinci sınıf web tasarım mağazası olarak sunuyoruz.

Web Tasarım Ajansları İstanbul Medanis Bilişim’in yaklaşımı basittir. Dinleriz ve oluştururuz.

Nihai hedefimiz mümkün olan en iyi hizmeti ve gerçek iş çözümlerini sunarak sizi mutlu ve memnun etmektir. Müşterilerimiz için başarılı web siteleri oluşturmak yaptığımız en iyi işlerden biridir. Gücümüz, orijinal ve yaratıcı tasarım çalışmalarını internetteki en son teknolojiyle birleştirmektir.

Web Tasarım Ajansları İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Ajansları İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ajansları İstanbul Proje Yönetimi ve Strateji

Web Tasarım Ajansları İstanbul Medanis Bilişim AŞ, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmetleri en iyi şekilde sunmayı taahhüt eder. Üstün profesyonel servisimiz en büyük servetimizdir. Tonlarca bilgi, sayısız beceri ve geniş kapsamlı tecrübeye sahip mükemmel yetenekli bir ekip oluşturduk.

Denetim ve Araştırma
Analizi / Raporlama
Kapsamı / Proje Yönetimi
İçerik Stratejisi
İçerik Üretim

Web Tasarım Ajansları İstanbul Marka ve Kimlik Tasarımı

Medanis Bilişim AŞ’nin marka tasarımı hizmetleri işletmenizin kalbine giderek nabzını dinler ve yalnızca şirketinizi temsil etmekle kalmaz, en önemlisi de hedef kitlenize seslenen bir logo ve marka üretir.

Marka Tanımları
Marka Rehberi
Marka Konumu
Kimlik Standartları
Logo Tasarımı

Web Tasarım Ajansları İstanbul Web Tasarımı

Web Tasarım Ajansları İstanbul Medanis Bilişim AŞ, web tasarımına el ele tutuşur. Açıkçası, başarımızın anahtarı olmuştur. Neyin işe yaradığını öğrenmek için zaman ayırdığımız için daha iyi web siteleri tasarlayabiliriz.

UI Tasarımı / UX Tasarımı
Duyarlı Web Tasarımı
Özel Kullanıcı Arayüzü
Online Mağaza Tasarımı
Mobil APP Tasarımı

Web Tasarım Ajansları İstanbul Web Geliştirme

Başlangıçtan bitişe Medanis Bilişim AŞ ihtiyaçlarınızı bir gülümsemeyle ele alır. Uzmanlığımız farkımızdır. Hizmet verdiğimiz her müşteriye ilk işimiz gibi davranıyor ve yaptığımız her iş en iyisidir.

HTML 5 / CSS
PHP / PYTHON
WordPress Geliştirme
Magento E-Ticaret
Drupal / Joomla

Web Tasarım Ajansları İstanbul SEO

Bunun büyük bir kısmı ödevinizi yapıyor ve sitenize girmek istediğiniz trafiği sunmak için anahtar kelimeleri ve anahtar kelime öbeklerini araştırıyor. Arama motoru optimizasyonu ekibimiz doğru anahtar kelimeleri, doğru bağlantıları seçmek ve en önemlisi, sitenizi arama motorları tarafından “kara listeye alındı” duruma düşürecek şeylerden uzak tutmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Organik SEO
İçerik Stratejisi ve Üretimi
Tıklama Başı Ödeme Pazarlama
SEO Analytic / Webmaster
SEO Raporlama ve Yönetim

Web Tasarım Ajansları İstanbul Alanında En İyisi
WordPress Tasarım ve Geliştirme

ODAK NOKTAMIZ WORDPRESS WEB SİTESİ TASARIMI, PROGRAMLAMA VE GELİŞTİRME ÜZERİNEDİR. KULLANIŞLILIĞA ÖNEM VEREN ZARİF VE PROFESYONEL WEB SİTELERİ OLUŞTURUYORUZ.

WEB TASARIM AJANSLARI İSTANBUL KULLANILABILIRLIK ÜZERINE BİR ODAK

Tüm profesyonel web siteleri ile birincil amaç, ziyaretçiyi çok fazla hareketle göz kamaştırmak değil, aramakta oldukları bilgiye yol gösterecek şekilde şık ve açık bir şekilde ziyaretçiler için mükemmel bir deneyim sunmaktır.

 

WEB TASARIM AJANSLARI İSTANBUL YAPTIĞIMIZ  TÜM WEB SİTELERI MOBİL UYUMLUDUR

Duyarlı Web Tasarımı – bir web sitesinin görüntülendiği cihaza uyarlanmasına izin vermek artık zorunluluk.

Medanis Bilişim AŞ tarafından oluşturulan web siteniz dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardan tabletlere ve akıllı telefonlara kadar tüm platformlarda ve görüntüleme cihazlarında harika görünür ve çalışır.

WEB TASARIM AJANSLARI İSTANBUL WORDPRESS ÖZEL PROGRAMLAMA

Web sitenizin gereksinimleri ticari eklentilerle birlikte mevcut olmadığı zamanlarda, gereksinimlerinize göre özel bir eklenti veya uygulama geliştirebiliriz .

WordPress Programlama Hizmetimiz şunları içerir:

 • Özel WordPress temaları – her zaman Duyarlı ;
 • Özellikleri ve işlevleri genişletmek için özel WordPress eklentileri ;
 • Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarıyla entegrasyon;
 • E-Ticaret çözümleri;
 • Danışmanlık ve eğitim;
 • WordPress Yedekleme ve Güncelleme Hizmetleri

WEB TASARIM AJANSLARI İSTANBUL SÜRECİMİZ

Aşağıdaki akış şeması, resmi katılımın ardından web sitemizin geliştirme sürecini göstermektedir.

Projeniz, projenin ömrü boyunca tekli iletişim noktanız olan Proje Yöneticimiz tarafından denetlenir.

Sürecimiz, projenizin zamanında ve bütçeyle gelmesini düzenli ve verimli bir şekilde yürütmesini sağlar.

WEB TASARIM AJANSLARI İSTANBUL WORDPRESS’İN GÜCÜ KALDIRACAK

WordPress CMS , içerik ve verileri bir arada depolayabilen güçlü ve esnek bir platformdur. Açık mimari, birden fazla kaynaktan veri toplayan, toplayan ve görüntüleyen sayfaları ve araçları kolaylıkla eklemenizi sağlar. Platform, tanıdık ve son derece özelleştirilebilir bir arka uç, test edilmiş kullanıcı hesapları yönetimi ve geniş bir destek ekosistemi içerir; ayrıca, özel projenize işlevsellik kazandırmak için geniş bir açık kaynak kütüphanesi ve ucuz araçlar da vardır.

WEB TASARIM AJANSLARI İSTANBUL WORDPRESS İLE ENTEGRE OLUN

Medanis Bilişim AŞ çeşitli sistem türleri ile entegrasyonlar yapmıştır:

 • JavaScript kitaplıkları ve AJAX ile ön uç gelişimi
 • Salesforce, Box, Thompson / Reuters ile REST, SOAP, LDAP ve OAuth’u kullanarak etkileşim
 • CSV formatında veri yükleme ve alma
 • Uzman WordPress arama araçları
 • Google Map özelleştirme

Web Tasarım Ajansları İstanbul seçiminde bir ajansın teknik bir işten çok sanatsal bir iş yaptığını göz önünde bulundurmalısınız. İnternet ve mobil cihazların evlerin çoğunda bulunmasıyla altın madenine koşar gibi birçok içerik pazarlama, sosyal medya ve web tasarım ajansı kurulmuştur.

Web Tasarım Ajansları İstanbul ajansı seçiminde mutlaka konunun uzmanı bir ajansla çalışın. Deneyimli bir ajans size yeni fikirler sunacak ve sizin fikirlerinizi de dinleyerek yeni bir bakış açısıyla web tasarımınızı ve pazarlama çalışmanızı yapacaktır.

Web Tasarım Ajansları İstanbul çalışmalarının deneyimli ve kaliteli olduğunu nasıl anlayıp karar vereceksiniz? Yeni başlayanlar için Twitter, LinkedIn ve Google+, wp_betawpposts yazıları üzerinden ajansları takip edebilirsiniz. Size SEO çalışması olarak bunları yapın diyor ama kendileri uygulamıyorsa bu konuda deneyimleri olmadığını düşündürür. Size SEO çalışması olarak wp_betawpposts yazıları ekleyin diyorlarsa ve kendi wp_betawppostsları yoksa ya da SEO özelliklerine göre yazılar yoksa bu konuda düşünmeniz gerekir. Bu sosyal paylaşım araçlarından paylaştıkları içerik akımlarını takip edin. Sanayi ve pazar hakkında derin bilgilere sahip mi? Buna dikkat edin.

Web Tasarım Ajansları İstanbul seçiminde yapmanız gereken bir önemli faktör web ajansının referans sayfasına girerek çalışmalar takip etmek. Diğer firmalara yaptıkları web siteleri sizin için birer örnek olacak ve büyük ihtimalle size yaptıkları web siteleri de bu özelliklere sahip olacak. Referans sayfasında hangi sektörlerle çalışmışlar buna da dikkat etmelisiniz. Bir ajans ne kadar farklı sektörde firmayla çalışmışsa deneyimi o kadar artmış demektir. Web Tasarım Ajansları İstanbul diyelim ki siz kedi maması satıyorsunuz. Ajans da sürekli kedi maması satan kişilerin web sitelerini yapıyor bu size baştan çekici görünebilir. Ancak bu onların tek kalıp iş yaptıklarını gösterir. Sizin web sitenizin diğerlerinden farklı olması gerekir. Rakiplerinizi geçmek istiyorsanız kedi mamaları satan sitelerin içinden sıyrılmalısınız. Bu yüzden farklı sektörlerde ve referans sayısı yüksek olan ajanslarla çalışmalısınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Ajansları İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ajansları İstanbul yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir