Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Şirketleri İstanbul

Web Tasarım Şirketleri İstanbul

Web Tasarım Şirketleri İstanbul Medanis Bilişim AŞ.: Dijital dünyayı inşa ediyoruz.

Dijital dünya, hala insanlara ait. Sizin gibi insanlar, müşterileri memnun etmek, kuruluşları düzene sokmak, bir sonraki büyük şeyi inşa etmek veya dünyayı biraz daha iyi hale getirmeye çalışmak gibi.

Ve bu, dijital danışmanlarınızla ilgili, yalnızca çalışmakta olan çözümleri tasarlamak ve üretmek için bağlı olduğunuz insanlar .

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL ÇALIŞAN TASARIM

Web tasarımını yaptırma nedeniniz ne olursa olsun aklınızda sonuçlar olur. Artan satış dönüşümleri, daha iyi marka konumlandırma, artan bağışlar, artan katılım.

Ya da belki mevcut web siteniz size daha fazla iş getirecek.

Size yardımcı olabiliriz.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL İNSAN MERKEZLİ. İNSANLARDAN ESİNLENEN.

Web stratejinizde danışmak için yeni gözlere ihtiyacınız olabilir. Yepyeni bir varlık başlatıyor olabilirsiniz. Ya da kenarlarında biraz yıpranmış hisseden bir siteyi yeniden tasarlamaya hazırsınız.

Odaklanılan insanlarla başlıyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız taze yaklaşımların ve olgun düşüncenin mükemmel birleşimini uygularlar.

Empatiye, yaratıcılığa ve iç görüye karışarak, ulaşmaya çalıştığınız insanlarla mükemmel uyum içinde olan bir web sitesi deneyimine ulaşmanız için sizinle birlikte çalışırız.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL MÜKEMMELLİK İÇİN RAFİNE EDİLMİŞ BİR SÜREÇ

Kitlenizin ayakkabılarına basarak dünyanıza giriyoruz. Kullanıcı deneyimimiz (UX), görsel ve içerik uzmanları, kırk web geliştirme ekibimizle, yirmi yıldan fazla sayıda müşteriye mükemmel sonuçlar veren bir süreci çalıştırmak için birleşiyorlar.

Mükemmellik? Neredeyse. Öğrenmeyi hiç bırakmayız.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL TASARIM HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım Şirketleri İstanbul her etkileşim için, uygun bir çözüm için doğru tasarım hizmetlerini bir araya getiriyoruz. Uzmanlığımız şunları içerir:

 • Kullanıcı, etnografik araştırma
 • Kişilik gelişimi
 • Logo ve marka kimliği
 • Kavram keşfi
 • Görsel tasarım
 • Bilgi mimarisi
 • Duyarlı tasarım
 • Veri goruntuleme
 • İnfografikler
 • Kullanılabilirlik testi
 • Etkileşim dizaynı
 • Arayüz tasarımı
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Analitik ve ölçüm
 • A / B testi

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL HAYAL EDİN, GERÇEĞE UYUN.

Hayal edebiliyorsanız, inşa edebiliriz. Vizyonunuzu alarak onu çalışma ve son derece kullanışlı yazılımlar haline getirme konusunda uzmanız. Geliştirdiğimiz uygulamalar şunları içerir:

 • Özel ERP sistemleri
 • Özel sosyal ağlar
 • Çalma-konuşma analiz araçları
 • Milyonlarca veri satırı içeren uygulamalar
 • Karmaşık görevler için dinamik kullanıcı arabirimleri
 • E-öğrenme modülleri
 • Özel ürün yapılandırıcıları
 • Web hizmetleri ve ofis entegrasyonu

Bir şeyler tasarlamak ve oluşturmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Meydan okumaya hazırız. Web uygulaması geliştiricileri tarafından uygulanır.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL SATMADAN ÖNCE DÜŞÜNÜN.

Müşteri akışı. Ürün veritabanları. Arka uç entegrasyonu. Trafik çekmek ve çok daha fazlası. Web üzerinde, sonuçları yönlendiren bir vitrini sunabilmek için dikkatli düşünülmesi gereken çok şey var.

E-ticaret planlarınızın her türlü işleminin uygulanması için ortağınız olacağız.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL ÖZEL VİTRİNLER

Henüz var olmayan bir şeye mi ihtiyacınız var? Yardımcı olabiliriz.

 • PayPal, Şerit, Google Checkout, kredi kartlarını entegre edin.
 • Aboneliğe dayalı hizmetler
 • Muhasebe sistemlerine backend entegrasyonu
 •  Web servislerine entegrasyon

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL  PERAKENDE

Görsel ürün özelleştirme.

 • Yönetim arabirimi kuruldu
 • Ürün kataloğu entegrasyonu
 • Uygulama koordinasyonu
 • Görsel stil

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ

Sitenizi her zaman tüketim için hazır tutan bir çözüm uygulayın.

Drupal ve WordPress, iki önde gelen açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir. Her biri, zayıf yönlerinin yanı sıra olağanüstü güç alanlarına da sahiptir. Doğru platforma ulaşmanızda ve sizi geri kalanımızda götürmemize yardımcı olacağız.

Drupal ve WordPress çözümlerimiz destekler:

 • Basit, göz atma ve düzenleme
 • Video, ses ve yüklenen belgeler
 • Yüzeyli arama ve göz atma özellikli makale veritabanları, otomatik öneri, ‘Yani demek istediniz?’ ve dahası
 • Binlerce kullanılabilir modülle özelleştirme veya gerektiğinde özel gelişme.
 • Hukuki, Pazarlamayı ve [bölümün buraya girmesini] sağlamak için iş akışı ve onay yayımlaması

Bağlantı çürümesi ve bayat içerik mücadele. CMS geliştiricileri  tarafından ayakta.

“Web sitem bir akıllı telefonda korkunç görünüyor.”

Bu söz sizi mi anlatıyor? Maalesef, artık mobil cihazlarda optimal olmayan bir deneyim sağlamak normal değil.

Mobil internet trafiğinin toplam internet trafiğinin bir yüzdesi olarak hızla artması yüzünden web sitenizin mobile ayak uydurması gerekiyor.

Web Tasarım Şirketleri İstanbul yardım için:

 • Seçenekler aracılığıyla size rehberlik: özel mobil web sitesi, duyarlı tasarım, yerel uygulama ve daha fazlası
 • Çeşitli form faktörlerinde etkileyici ve sürtünmesiz kullanıcı deneyimlerini tasarlayın
 • Yerel veri depolama, ses ve video gibi önemli HTML5 özelliklerinden yararlanın

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL İSPATLANMIŞ BİR YÖNTEM

13 yılı aşkın tecrübemizle ülkenin önde gelen firmaları da dahil olmak üzere birçok projeyi tamamladık. Referanslarımız başarılarımızın ispatıdır.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL KEŞFEDİN

Yanlış yönde hızlı bir şekilde ilerlemenin hiçbir yararı olmadığını biliyoruz. Ancak hangi yönde doğru yönde olduğunu biliyor musunuz? Doğru problemleri nasıl çözüyorsunuz?

Soru sormakla başlayalım: Hizmet verdiğiniz insanlar kimlerdir? Ne istiyorlar? Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Neden?

Sonra dinleriz. Ve biraz daha dinleriz. Zaten gereksinimler geliştirdiyseniz, bunlarla çalışırız. Eğer yapmadıysanız, onları yaratmak için yanınıza geliriz. Deneyimli ekip kısa sürede özetlemekte, on yılı aşan bir  tecrübeyi dijital hale getirmekte ve projenizin başarısı üzerinde en büyük etkiyi yaratan üst düzey kararlarda size yardımcı olmaktadır.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL TASARIM

Etkili çözümler kazayla oluşturulmaz. Dijital kalabalığın öne çıktığı bir site. Algılanan karmaşıklığı en aza indiren zarif bir arayüz. Zahmetsizce ölçeklendirilen bir web platformu.

Sadece işleri güzelleştirmekle ilgili değil, düşünceli, dikkatli tasarım son kullanıcı üzerinde yoğunlaşıyor. Hikayenizi anlatmak, kullanıcı deneyimini düzleştirmek ve heyecanlandıran veya aydınlatan görsel sunmak için çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz daha geniş vizyonu alır ve bunu site haritaları, tel kafesler, grafik düzenleri, çalışma prototipleri ve ayrıntılı işlevsel özellikler halinde somutlaştırır.

Düşük geçerlilikten yüksek geçerliliğe doğru hareket ederek, inşa edilebilen ve tüm paydaşları aynı hizaya getiren bir şey elde ediyoruz.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL GELİŞTİRME

Yapı işleri zor. Ardından düşünülmemelidir; bu nedenle, kurum içi mühendislik ekibimiz her zaman kendi bünyesindeki tasarım ekibimizle yakın çalışmaktadır.

Web Tasarım Şirketleri İstanbul webi oluşturmak için kullanılan temel teknolojilerle derinlemesine, çok kazanılmış bir tecrübeye sahibiz. Ama biz de pragmatikiz. Bütçeye inşa etmenin ne anlama geldiğini anlıyoruz ve genelinde görünürlük ve kontrol olanağı sağlamak için tekrar eden bir şekilde kısmi çalışma ürünü ile çevik süreçleri takip ediyoruz.

Ve müşterilerin sorunları çözmek için bize geldiğini, kodlama becerimizi sergilememek için geldiğini anlıyoruz.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ İSTANBUL KULLANICI DENEYİMİ HAKKINDA BİR ŞEY

Kullanıcı deneyimi, bir kişinin bir ürün veya hizmete olan etkileşimi, algısı ve duygusal yanıtıdır. İyi bir kullanıcı deneyimi, bir kişiye, kolay, verimli ve ürüne olumlu tepki veren bir hedef gerçekleştirmenize olanak tanır. Ürünü veya hizmeti basitleştirmek ve netleştirmek istemektedir. Aynı zamanda kullanıcının bağlamını ve beklentilerini hesaba katar.

Her katılımdan sonra, hedeflerin ne olduğunu, kullanıcıyı kimin ve bağlamın ne olduğunu her zaman soruyoruz.

Ülkemizde İnternetin mobil cihazlar veya bilgisayar ile çoğu eve girdiği günlerde yaşıyoruz. Bu sayı gün geçtikçe artmaya devam ediyor, her yaştan insan bilgisayar kullanmasa bile akıllı telefon kullanıyor. Özellikle Facebook ve bazı sosyal medya sayfaları yaşlı genç demeden birçok insan tarafından kullanılıyor. İnternet pazarında bu kadar çok insan varken bir web sitesi sahibi olmanız zorunluluk halini aldı. Web Tasarım Şirketleri İstanbul araştırması yapmadan önce web sitenizi hangi amaçlar kurduğunuzu düşünün.

Web sitenizi hangi amaçla kuruyorsunuz? E-ticaret yöntemlerini uygulamak için mi yoksa firmanızın tanıtımını yaparak yaptığınız işi, sattığınız ürünleri sıralamak için mi? Web Tasarım Şirketleri İstanbul araştırmasını bu soruları cevapladıktan sonra yapmanız daha iyi olacaktır. Web siteniz kullanım amacınıza göre kurulacak ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatı değişecektir. Bu yüzden ajans araştırması yaparken fiyatı en ucuz olanı seçmeye odaklanmayın.

Web Tasarım Şirketleri İstanbul firmaları arasında karar vermeden önce ajans sayfasına girerek web tasarım, e-ticaret paketlerini incelemenizi öneririm. Paket fiyatlarını açıkça yazan ajanslar güvenilir ve şeffaftır. Paket ücretlerine bakarken içerdikleri özellikleri tek tek incelemeniz iyi olacaktır. Paket ücretleri özellikler arttıkça artar. Bütçenize göre size uygun olan paketi seçebilirsiniz. E-ticaret yapmayacaksınız ve bütçeniz kısıtlıysa yönetim paneli olan orta derecede bir web sitesi sizi müşterinizle kolaylıkla buluşturacaktır. Ancak bir e-ticaret sitesi istiyorsanız daha güvenilir ve kurumsal görünmek için özel web tasarım yaptırmanız daha iyi olacaktır.

Web Tasarım Şirketleri İstanbul içinden en iyisini ve en güvenilirini bulmanız gerekir. Web siteniz sizin potansiyel müşterilerinizle temasa geçtiğiniz ilk yerdir. Müşteriniz sizin hakkınızda web sitenize bakarak bir karar verecek. Bu yüzden web sitenizin kaliteli ve kurumsal olması gerekir. Bunun yanında istediğiniz zaman içerik girme ve değiştirme için bir yönetim paneliniz olması lazım. Yönetim paneli olmazsa her içerik girmek istediğinizde bir ajansa para vermeniz gerekir ve bu da hiç ekonomik olmayacaktır.

Web Tasarım Şirketleri İstanbul seçerken bu yüzden en ucuz siteyi yaptırmaya kalkmayın çünkü sonradan size çıkardığı ekstra ücretler yüzünden daha fazla para harcamanız gerekebilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Şirketleri İstanbul yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir