Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İstanbul Web Tasarım Bahçelievler

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler Medanis Bilişim AŞ, SEO, duyarlı web sitesi tasarımı, mobil uygulama oluşturma ve CMS içerik yönetimi için en iyi uygulamaları yapan benzersiz ve özel web siteleri geliştirir. Çekici, profesyonel ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturmak, herhangi bir işin başarısı için ve burada İstanbul Web Tasarım Bahçelievler Medanis Bilişim AŞ’de tutkumuz için gereklidir. Geniş ürün yelpazesi için web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma konusunda 13 yılı aşkın tecrübeyle müşterilerimiz, her projeye verdiğimiz özen ve taahhüdümüz sayesinde artan web sitesi trafiğini, gelişmiş marka sadakati ve yeni potansiyel müşterileri sürekli olarak görüyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

NEDEN İSTANBUL WEB TASARIM BAHÇELİEVLER MEDANİS BİLİŞİM AŞ’Yİ SEÇMELİSİNİZ?

Müşterilerimiz başlangıç ​​şirketlerinden ulusal markalara kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir ve somut sonuçlarla kök salmış bir dijital pazarlama stratejisi sunmak için tüm bu deneyimlerimizden yola çıkıyoruz. Ölçülebilir sonuçlar, rekabetçi fiyatlama ve uzman danışmanımız sayesinde, olağanüstü müşteri hizmetlerimiz ile müşterilerimiz bizi yeniden seçiyor. İşletmenizin büyümesini istiyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. Web sitesi, logo ve grafik tasarımdan, SEO’ya, tıklama başı ödeme, sosyal medya ve pazarlamaya kadar, web sitenizi arama motorlarının üst kısmına getirin ve güvendiğiniz isimle rakiplerinizden daha iyi performans elde edin, İstanbul Web Tasarım Bahçelievler.

Proje gerekliliklerini telefonla ya da yüz yüze görüşerek kararlaştırıyoruz ve projeyi tam olarak anlayana kadar tüm bilgileri topluyoruz.

Ardından, pakette aldığınız her şeyin bir listesi ile ayrıntılı bir teklif hazırlarız.

Sözleşme hazırlanız hazırlanmaz işe başlarız, size seçebileceğiniz benzersiz birkaç seçenek tasarlamaya başlarız.

Tüm iç sayfaları oluşturuyor ve tüm işlevselliği üzerinde çalışıyoruz. Çalışmalarımızı test ediyoruz ve bir kere istemci tarafından onaylandıktan sonra, yayına alıp canlı olarak başlıyoruz!

İSTANBUL WEB TASARIM BAHÇELİEVLER WEB SİTENİZE GELEN ZİYARETÇİLERİ, ÖZEL BİR WEB SİTESİ YERLEŞİMİ TASARIMIYLA YENİ MÜŞTERİLERE DÖNÜŞTÜRÜN

 
  • Web tasarım ekibimiz, yetenekli, yaratıcı ve bilgili bireyler oluşur.
  • Her adımda onayladığınız %100 özel olarak tasarlanmış web sitesi kullanıcı arabirimi / UX’u edinin.
  • Özel  web sitesi tasarımı ile şirketinizi bir üst seviyeye çıkarın .

İSTANBUL WEB TASARIM BAHÇELİEVLER SADECE WEB SİTESİ TASARIMINDAN FAZLASI

 Biz sadece web sitesi yerleşimi tasarımından çok daha fazlasını sunan bir “tam hizmet” İstanbul Web Tasarım Bahçelievler Tasarımı Şirketiyiz. Grafik tasarımcı ekibimiz, baskı tasarım materyali ile marka kimliğini yaratabilir ve markanızı kalabalığın üstünde belirginleştirebilir. Web sitenizi tasarlanırken ve geliştirilirken, çevrimiçi pazarlama departmanımız şirketinizi hedef kitlenizin ön planında alacaktır. Bugün bir proje tahmininize başlayın.

 

İSTANBUL WEB TASARIM BAHÇELİEVLER BURASI HEPSİNİN BAŞLANGICI … LOGO TASARIMINIZ

 
  • Şirketinizi veya markanızı temsil etmek için marka kimliğini oluşturmanın ilk adımıdır .
  • Her adımda onayladığınız % 100 özel ve benzersiz şekilde tasarlanmış bir logo edinin .
  • Şirketinizin logo tasarımını fikirlerinize, amaçlarınıza ve planlarınıza göre dikkatlice tasarlarız .
  • Profesyonel tasarım logonuzla şirketinizi bir üst seviyeye çıkarın .
 
 
 

Harika bir Logo Tasarımı, başkalarının şirketlerinizi veya markanızı nasıl gördüğünü iyileştirebilir veya mahvedebilir. Potansiyel müşterilerinize, kendilerine sağlayabileceğiniz hizmetlere veya ürünlerle aynı zamana ve gayret gösterecek bir kimlik oluşturmak için zaman ve emek harcadığınızı gösterir. İlk izlenimi yaratmak için ikinci bir şansın olmaz. Tasarım marka konumunuzun bir yansımasıdır. Markanızın veya kurumsal kimliğinizin oluşturulmasında hayati bir rol oynar.

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler civarında büyük, orta veya küçük ölçekli bir firmanız var diyelim. Şirketinizin büyüklüğünün ya da küçüklüğünün hiçbir önemi yok. İnternet’in ve mobil cihazların evlerin çoğuna girdiği şu günlerde bir web siteniz olması zorunluluk haline geldi.

Türkiye her yaştan insanın akıllı telefon kullanmaya başlamasıyla akıllı telefon bağımlılığının en yüksek olduğu ülkelerden birisi. Bir kişi ortalama günde 70 kez cep telefonuna bakıyor. Yani 15 dakikada bir telefonu ellerine alıyorlar. Avrupa ülkeleri ve Rusya gibi ülkelerden iki katı fazla akıllı telefon bağımlılığına sahibiz. Gençler ortalama ayda 7.5 TL sadece uygulamalar için harcıyor. Ayrıca akıllı telefon kullanan birçok kişi web üzerinden alışveriş yapıyor ancak burada online ödemede bazı sıkıntılar karşımıza çıkıyor. İnternet kullanıcılarından çoğu web sitesine güven duymadığı için online ödeme yapmak istemiyor. İstanbul Web Tasarım Bahçelievler web sitesi dizaynınız işte bu yüzden çok önemli. Önünüzde böyle büyük bir pazar ve bu pazarda bu kadar çok rekabet varken ucuz görünen bir web sitesi yaptırarak müşterilerinizin güvenini sarsmak istemezsiniz.

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler web sitesi tasarımınız ne kadar kaliteli ve kurumsal yapılırsa insanlar size güven duyacak ve rahatlıkla alışveriş yapacaktır. İstanbul Web Tasarım Bahçelievler ajans seçiminde güvenilir ve deneyimli bir ajans seçmeniz bu konuda çok önemli bir faktör. Ajansın güvenilir olduğunu kuruluş yılına bakarak anlayabilirsiniz. Ajans kurulalı 3-4 yıl olmuşsa yeni kurulan bir ajansa göre daha çok güven verecektir. İstanbul Web Tasarım Bahçelievler ajansının ayrıca sitesine e-ticaret ve web tasarım paket özelliklerini ve fiyatlarını ayrıntılı olarak koyması o ajansın güvenilir ve şeffaf olduğunun göstergesidir.

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler ajans seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör de referans sayfasıdır. Referans sayfalarının özellikle ayrıntılı şekilde incelenmesi gerekir. Ajansın hangi firmalarla ya da kurumlarla iş yaptığı ajansın deneyimli olmasının göstergesidir. Ajansın çalışmaları kaliteliyse sizin web siteniz de bu oranda kaliteli olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler Logo Tasarımı Süreci

Logonuzu fikirlerinize ve planlarınıza göre dikkatlice tasarlarız. Amacımız size en iyi kaliteyi vermektir. Yetenekli tasarımcılarımız dikkatli bir şekilde tasarlayıp fikirlerinizi hayata geçirir. Çoğu diğer şirketin bir kere danışacağı yerlerde, SmartNet tüm oluşturma işlemi boyunca size danışacaktır. Size ve şirketinize % 100 uyan bir tasarımınız kalmayıncaya kadar çıkmayacağız!

 

İstanbul Web Tasarım Bahçelievler Özel Logolar

Tasarımın bir sonraki aşamasında söz sahibi olabilmeniz için neden önceden hazırlanmış bir logo satın almanız gerekiyor? Medanis Bilişim AŞ’de ile, bilmediğiniz bir dili konuşan bir makine veya yurtdışı bir tasarımcı bulamazsınız. İhtiyaçlarınızı dinleyecek ve işinize uyarlanmış bir takım gibi bir logo tasarımı yaratacak bir logo uzmanıyla konuşacaksınız. Paketlerimiz süreç boyunca sizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır.

İSTANBUL WEB TASARIM BAHÇELİEVLER ÖZEL WEB SİTESİ TASARIMI

Global bir varlığı olan tüketicileri çekerken, her işletme benzersiz ihtiyaçlara sahiptir. Profesyonel, özel bir web sitesi tasarımı, satışlarınızı artırmanıza ve binlerce yeni müşteriye ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

İSTANBUL WEB TASARIM BAHÇELİEVLER ÇEREZ KESİM TASARIMLARI YOK

Şirketinize uyarlanmış özelleştirilmiş grafik tasarımlar üretiyoruz. Square ve Wix’in aksine, yüzlerce başka şirket için kullanılan bir çerez kesimi tasarımı alıyorsunuz. Dik durun … meydan okumayın …

 
About Author

Medanis Destek