Logo

Web Sitesi Hazırlama


paylaş
Web Sitesi Hazırlama

Teknolojinin herkes tarafından kullanıldığı günlerde yaşıyoruz. Hemen her işletmenin kaliteli veya ucuz görünen Web Sitesi Hazırlama çalışması var. Ancak yapılan araştırmalar bu gözlemin sadece büyük işletmeler için geçerli olduğunu doğruluyor. Özellikle küçük işletmelerin çoğunun bir web sitesi hala yok. Yakın tarihli bir araştırmaya göre ülkemizde bulunan küçük işletmelerin yarısından çoğunun bir web sitesi yok.

Özellikle B2B yani üreticiden üreticiye hammadde gibi temel ürünleri satan firmalar Web Sitesi Hazırlama çalışmasını gereksiz olarak görüyor. Ancak teknolojik gelişmeler gösteriyor ki Web Sitesi Hazırlama çalışması yapan her işletme olmayanlara göre açık ara önde olacaktır.

 

Şaşırtıcı sayıda küçük işletmenin Web Sitesi Hazırlama çalışması bulunmaması, çitin hangi tarafında bulunduğunuza bağlı olarak farklı etkilere neden olur. Zaten çevrimiçi olan işletme sahipleri için, bu tartışmasız iyi bir şey.

Yukarıdaki teklifin açıklaması gibi, gelişmiş bir marka bilinirliği, artan marka görünürlüğü ve daha hızlı müşteri hizmetleri gibi bir Web Sitesi Hazırlama çalışmasına sahip olmak birçok avantaja sahiptir. Hala küçük işletmelerin yarısında bu özelliğe sahipken, diğer yarısında olmaması gereken bir noktadayız, çevrimiçi olmak hizmet sağlayıcı arayanlar için belirleyici bir faktör olabilir.

Web Sitesi Hazırlama çalışması olmayan işletmeler için bu araştırma hem bir rahatlık hem de bir uyarı olabilir. Kesinlikle bir web sitesine sahip olmak tercih edilir olsa da, modern çağda başarılı olmak için yola çıkan ancak başarısız olan birçok işletme var.

Web Sitesi Hazırlama çalışması olmayan küçük işletmeler tabi ki bir günde yok olup gitmeyecek ancak her geçen gün rakiplerinin gerisinde kalmaya mahkum olacaklar. Web siteleri bulunmayan küçük işletmelerin sadece birkaç yılda yüzde 27'ye gerileyeceği tahmin edilmektedir.

Daha önemlisi, bir Web Sitesi Hazırlama çalışmasına sahip değilseniz, yeni müşterileri çekme, daha verimli hizmet sunma ve tüketici ihtiyaçlarına yanıt verme konusundaki küçük işletmeleri dezavantajlı hale getiriyor. Küçük işletme sahipleri, bir çeşit çevrimiçi varlığı ve internet pazarlama stratejisi olmaksızın, bir etki yaratmak ve pazar payı erozyonunu önlemek için giderek daha zorlaşıyor.

Bir web sitesi almak için bekleyen küçük işletme sahipleri için en iyi haberler, kuruluşunuz için oluşturulmuş yüksek kaliteli bir web sitesi elde etmenin her zamankinden daha ucuz olmasıdır. Ve bir web sitesine sahip olmanın pek çok avantajı ile harcanan para, daha büyük bir getiri ile daha kalıcı bir yatırımdır.

1.Güvenilebilirlik

Pek çok Web Sitesi Hazırlama web barındırma aracı vardır ve ortalama kullanıcı, sitelerini barındırmak için en iyi yerin tarafsız bir fikrini almakta zorlanır. Büyük hosting firmaları ucuz bir hizmet sunmaktadır ancak dezavantaj, müşterinin kalabalığın içinde kaybolması ve hiç kimsenin aslında belirli web sitelerine bakmamalarıdır. Bu, servisin düşük güvenilirliğine yol açar ve birçok kez sunucuları kolayca devre dışı bırakılır, böylece müşteri kısa vadede daha düşük maliyetlerden faydalanırken uzun vadede büyük bir ödeme yapar.

2.Müşteri Desteği

Bu Web Sitesi Hazırlama için hosting pek çok yeni başlayan için yeterli önem verilmeyen bir konu. Çoğu zaman her şey yolunda gidiyor. Bununla birlikte, bir şeyler yanlış gittiğinde ki kesinlikle olacak, o zaman uzman desteği çok önemli hale gelir. Çoğu büyük web hosting şirketi, yalnızca belirli soruları cevaplayabilen bir deniz aşırı takımı kiralamaktadır, çünkü sık sorulan bir soru ve cevap sayfası verilir. SSS cevap tablolarına uymayan herhangi bir şey, yardım etme yeteneklerinin ötesinde bir şey. Bu nedenle, sorularınıza yalnızca kes-yapıştır cevapları bulacaksınız. Ciddi şekilde hasta olduğunuzda en iyi doktora benzemektedir. İyi olduğunuzda bir doktora ihtiyacınız yoktur, ancak hasta olduğunuzda, karşılayabileceğiniz en iyi doktoru gerçekten istemektedir. Neden ucuza gidersiniz ya da hiperden daha fazla kullanılacak olan ve çevrimiçi işletmenizi risk altına alan büyük bir şirketle niçin gidersiniz?

3.Bellek / İçerik Kontrolü

Profesyonel bir Web Sitesi Hazırlama web hosting şirketi, müşterilerine ne yazdıklarına ve neye benzediğine tam erişim sağlar. Bu, ücretsiz web barındırma hizmeti sunan herhangi bir üçüncü taraf hizmetinden farklıdır. Ücretsiz hizmetler sayesinde, web sitesi sahipleri web sitelerinin bazı yönlerini kontrol edemezler.

4.Alan Adı Ve E-Posta

Web Sitesi Hazırlama Web hosting şirketleri, müşterilerine, bir şirketin veya şirketin eşsiz ve kalıcı bir marka inşa etmesine izin vermek için en az bir alan adı sağlıyor. Ücretsiz web barındırma hesapları genellikle kullanıcıların, çok ihtiyaç duyulan kimliğin markasını soyan, ücretsiz hizmetin web sitesini tanıtan bir alt alan kullanmasını gerektirir.

5.Tasarım

Profesyonel olarak barındırılan bir web sitesi, kısıtlamasız olarak, web sitesini ve destek teknolojilerini (sunucudan sunucuya iletişim gibi) tasarlamak için sahibine sınırsız erişime izin verir. Bu, hem grafik tasarım hem de altyapı tasarımı yaratıcılığına sahip olur ve işletme sahibi farklı düzenlerle deney yapabilir ve işletmeleri için farklı platformlar kullanabilir.

6. Boşluk

Bulut bilgi işlem yaklaşımı ile profesyonel Web Sitesi Hazırlama web barındırma hizmetleri, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak trafiğin artması için ayarlanabilen daha fazla depolama alanına ve dinamik bant genişliğine erişmelerini sağlar. Ücretsiz hizmetler kullanıldığında, bu esneklik mevcut değildir ve kullanıcı, yalnızca kurulumları için sabit bir alan ve bant genişliği alır.

7. Kişiselleştirilmiş E-Posta

Bir özel alan adı ile bir Web Sitesi Hazırlama kişiselleştirilmiş e-postalar ve e-posta kampanyaları oluşturabilir ve markalarını çevrimiçi olarak büyütmek için alan adlarını kullanabilir. Kişiselleştirilmiş / markalı bir e-posta sistemi kullanan işletmeler, müşterilerini online çevrimiçi ticaret faaliyetlerine tanıtabilir.

8. SEO Dostu Olmanın Faydaları

Pek çok ücretsiz web barındırma hizmetleri SEO hizmetleri sunmak için söz rağmen, pek çok işletme talep gibi arama motoru sonuç sayfası sıralamasında kadar ilerleme aynı seviyede sağlamak. Web Sitesi Hazırlama SEO işlemi üzerinde kontrolü olan profesyonel web barındırma için daha kolay ve iş uzun vadede uygulamalarını optimize tutmak için yeteneği ve erişimi verir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Sitesi Hazırlama çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Sitesi Hazırlama  çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Sitesi Hazırlama yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: web sitesi hazırlama web sitesi hazır web site hazırlama

paylaş

İlgili YazılarYorumlar