Logo

Web Sayfası Şablonları


paylaş
Web Sayfası Şablonları

Bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız Web Sayfası Şablonları inceleyerek web sitenizin neye benzeyeceği konusunda ön araştırma yapabilirsiniz. Web siteniz şablonların aynısı olmasa bile size ilham vererek farklı bir web sitesine sahip olmanızı sağlayabilir.

 

 

01. Definity

Web Sayfası Şablonları  içinden Definity'nin modüler tasarımı, düzenlerle oynamayı kolaylaştırır.

Definity tarafından hazırlanan çok amaçlı tek ve çok sayfalı bir şablon, Bootstrap 3 üzerine kurulmuştur ve video, efekt  ve paralel kaydırma gibi harika özelliklerle yüzde yüz duyarlılık arz etmektedir ve modüler tasarımı kolaylaştırır.

 

02. Enfold (WordPress)

Web Sayfası Şablonları içinden Enfold, denemek için birçok gösteri ile birlikte gelir. Enfold, şimdiye kadar yapılmış en kullanıcı dostu WordPress teması olarak tasarlanmış olup, iş siteleri, çevrimiçi mağazalar ve portföyleri için çok yönlü ve tamamen duyarlı bir temadır. Sürükleyip bırak şablon oluşturucu, kendi düzeninizi oluşturmak için yalnızca bir şey ama aynı zamanda size ilham verecek hazır demolar yığınıyla birlikte geliyor.

03. Porto (HTML5)

Web Sayfası Şablonları  içinden Porto çeşitli platformlarda kullanılabilir

Porto'nun temel HTML5 sürümü ana sayfa stilleri yığınının yanı sıra sınırsız üst bilgi düzenleri ve sitenizi anında özelleştirmenizi sağlayan bir stil değiştirici özellik sunuyor.

04. Maple (WordPress)

Web Sayfası Şablonları  içinden Maple'ın kullanımı kolay ve tamamen duyarlı tasarımdır.

Maple'i seveceğiniz altı nedeni vardır: geliştiricileri: cesur ve benzersiz tasarımı, duyarlı ve retina hazır, açık ve koyu renk stilleri, paralaks başlığı arka planları ve çoklu kenar çubuğu desteği sunar ve kullanımı son derece kolaydır.

05. BeTheme (HTML5)

Web şablonları BeTheme

Web Sayfası Şablonları BeTheme seçimi ile iş dünyası veya kişisel web siteleri için en eksiksiz, kapsamlı ve esnek HTML şablonu olarak tanımlanan BeTheme, basitçe işlerle doludur. Tamamen duyarlı ve retinaya hazır, beklediğiniz paralaks ve kaydırma özellikleriyle mutlak bir canavar ve ön kurulum alanlarının muazzam seçimlerinden seçim yapmaya çalışacağınız en büyük baş ağrısı. 19 $ için yanlış gidemezsiniz.
 
06. NOHO (Muse)
 

Web sitesi şablonları NOHO

Reklam öğeleri için tasarlanan Web Sayfası Şablonları  NOHO, portföyler için mükemmeldir. Yaratıcı profesyoneller düşünülerek tasarlanan NOHO, ajans sitenizi veya portföyünüzü rekor sürede çalıştırmanızı sağlayan, Adobe Muse'ta düzenlemenin kolay olması için inşa edilmiştir. Şablonları masaüstü, tablet ve mobil lezzetlerde ve çoklu düzenlerde gelir ve resim kaydırıcıları, paralel kaydırma ve CSS rollover efektleri gibi geniş özellikleri bulacaksınız.

07. Jüpiter (WordPress)

Web şablonları Jupiter

Web Sayfası Şablonları  Jüpiter ucuz değil, ancak üretimi şanlı biçimde hızlı ve hafif.
 

Jüpiter kendisini dünyanın en hızlı ve en hafif WordPress teması olarak güvenle tanımlıyor ve en son sürümü tamamen gözden geçirildi ve CPU'nuzu bozmayan veya yumruklarını boşa harcamayacak yıldırım hızlı sayfalar sunmak için yeniden incelendi.

Düzgün paralaks kaydırmayı sağlamak için GPU görüntü işleme özelliğini kullanıyor, cihazların ne olursa olsun resimlerin mükemmel olmasını sağlamak için uyarlanabilir görüntü çözünürlüğü sunuyor ve sürükleyip bırakarak kendi sayfalarınızı inşa etmek için zamanınız olmadığında 85'ten fazla şablon var.

08. Summer

Web sitesi şablonları Yaz

Yaz özellikleri paralaks blog arka plan kapakları ve yazar sayfaları

PXThemes, Summer şablonu ve temaları konusunda uzmanlaşmış ve Summer en popüler tekliflerinden biridir.

09. Tür ve Izgaralar (HTML5 / Statamik)

Web sitesi şablonları Tip Amp Izgaraları

Web Sayfası Şablonları, hızlı ve mükemmel tipografi sunar

Jeremiah Shoaf, görünüşte karmaşık içerik yönetim sistemlerinden insanları özgürce kurtarmak için görev yapıyor ve bu nedenle Tür ve Izgaralar, düz dosya CMS kavramını benimsiyor.

 

10. Ness (WordPress)

Web şablonları Ness

Bir görüntüye odaklanan Web Sayfası Şablonları

Bir sürü modern temalar, minimal minimalizm ve tip üzerinde yoğunlaşıyor ancak Ness, görüntü blogunda ya da dergi için hızlı bir şekilde fotoğraf koleksiyonu hazırlamak isteyen kişileri hedef alan çok daha fazla görüntü ile ilgileniyor.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Sayfası Şablonları  çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Sayfası Şablonları  çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Sayfası Şablonları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler:

paylaş

İlgili YazılarYorumlar