Logo

Web Sayfası Hazırlama Ankara


paylaş
Web Sayfası Hazırlama Ankara

Web sitenizi güncellemek iyi bir uygulamadır ve bir web sitesini çalıştırmanın bir parçasıdır. Bu hem yeni içerik ekleme hem de web sitenizin oluşturulma şekli için de geçerlidir. Web sitenizin bakımı yapmak sizin sorumluluğunuzdadır ve Web Sayfası Hazırlama Ankara ile çalıştığınız takdirde avantajlardan yararlanabilirsiniz!

1. Güvenlik

En ilginç nokta olmayabilir ama kesinlikle en önemlisidir. Web siteleri sürekli saldırıya uğrar, bazıları çabucak halledilir, bazıları aylarca, hatta yıllarca bilinçsiz olarak fark edilmeden sömürülüyor olabilir.

İnternet güvenliği sürekli değişiyor ve 'benim için olmayacak' diye düşünebilirsiniz. Ama olabilir. Zayıf siteler çeşitli nedenlerden dolayı kullanılabilir. Web sitenize reklam vermek istemeyeceğiniz şeyler spam veya reklam yapmak için kullanılabilirler. Her gün yeni boşluklar bulunur ve bakım yapılır, bu nedenle web sitenizin kodlamasına sonradan bakılması önemlidir.

Web Sayfası Hazırlama Ankara PHP, sürümlerinin her birini aktif olarak iki yıl boyunca desteklemekte ve daha sonra güvenlik amacıyla bir yıl daha desteklemektedir. PHP'yi ve kullandığınız komut dosyalarını güncellemek son derece önemlidir. Bu tablo şu anda artık yaygın olarak desteklenmeyen PHP sürümlerini yansıtıyor.

 2. SEO

Arama motoru optimizasyonunun birçok mistik faktörü var - SEO, Google'ın algoritması tasarımcılarından başka kimse, Google'ın arama sıralamalarını nasıl işlediğinin kesin ayrıntılarını bilmiyor. Eğer yapmış olsaydı, bundan faydalanabilirdik.

Google, alakalı içeriği arar - ve taze, alakalı içeriği beğenir. Google'a yararlı olduğu düşünülen içeriğe sahip olmak, sizi her arama için dizinlediği milyarlarca web sitesinden bulmalarına yardımcı olur. Ancak Google iyi içerik olduğunu nasıl biliyor?

Web Sayfası Hazırlama Ankara ile web sitenizin harika içeriğe sahip olma sıklığına bağlı olarak, bir kategori arama terimi için iyi bir bilgi kaynağı olabilirsiniz.

Sağduyu web sitenizin bir süre için statik kalırsa, ziyaretçilerinizin ilgi kaybedersiniz söyleyecektir. Google'ı bir ziyaretçi, önemli bir ziyaretçi olarak düşünün, bu nedenle web sitenizi güncellediğinizde, aklınızda kalmasını istediğiniz Google'ı ve 'arama terimlerini' saklayın.

3. Ağ Oluşturma

Hepimiz farklı yollarla ağız. Çoğu web sitesi, sosyal paylaşım ağlarından yararlanır.  Bunu akılda tutarak, 2010 yılından en son güncellenen makaleye sahip olan web sitesi için kartvizitlerin nasıl dağıtılacağını düşünün. Doğru izlenimi vermez ve bu ilk web sitesi ziyareti sayılır. Web Sayfası Hazırlama Ankara ile çalıştıktan sonra mutlaka güncellemeler yapmalısınız.

Ziyaretçileriniz organize olduğunuzu ve web siteniz hakkında tutkulu olduğunu bilmeliler. Bu, işletmenizle ilgilidir. Bir süre önce güncellenmediğinde ikinci bir web sitesini ziyaret etme olasılığınız nedir? Eski bir filmi izlemek için sinemaya gider misiniz? Olası değil. Web sitesi, yatırım yapmak ve kullanmak için mükemmel bir ağ aracıdır.

4. Duyarlı web tasarımı

Web siteleri şimdi birkaç yıl önce olduğundan oldukça farklı. Teknolojinin ilerlemesiyle, mobil uygulamalar ve tabletler yükselirken, web sitenizin bir masaüstü bilgisayarda kullanılma olasılığı düşüyor.

2019'un mobil web kullanımının zirvesi olduğu tahmin ediliyor ve maalesef şu anki mobil web bilgisayarınızla ortak farklar içeriyor. Örneğin, Flash desteklenmiyor. Web Sayfası Hazırlama Ankara ile son teknoloji web sitelerine sahip olursunuz.

Web sitenizin yalnızca tüm masaüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda iyi görünmesi değil aynı zamanda çok da iyi çalışması önemlidir! Ekran çözünürlüğü ve gezinme gibi en temel faktörler her cihazda farklılık gösterir. Web siteniz bu cihazlar için optimize edilmemişse, web sitenizin bile görüntülenmemesi olasılığı yüksektir.

5. İletişim

Birçok kişi için web siteleri bir şirketle bağlantı kurmanın yolları olarak görülüyor. Telefonu düzenli olarak iş alanlarına çektiğimiz günler ve ürünler veya öneriler hakkında soru sormak veya itibarını sormak için günler geçti. Web Sayfası Hazırlama Ankara ile ziyaretçiler, daha fazla iletişim kurmaya değer olup olmadığınızı görmek için çevrim içi araştırma yapmak ister. Bunu bugünün pazarında tanımak önemlidir.

Web Sayfası Hazırlama Ankara etkinlikle uğraşan bir web sitesi, ana hedeftir; bu, bağlantı kurmanın veya ondan bir müşteri topluluğu geliştirmenin birçok yoludur.

Web Sayfası Hazırlama Ankara  Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Sayfası Hazırlama Ankara çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Sayfası Hazırlama Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: web sayfası hazırlama ankara ankara web sayfası hazırlama

paylaş

İlgili YazılarYorumlar