Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Ofisi Emlak Scripti

Web Ofisi Emlak Scripti

Web Ofisi Emlak Scripti ilk dijital gösteriminizdir ve mükemmel bir görüntüsü olduğundan emin olmalısınız. Potansiyel müşterilerin emlak firmanız hakkında bilmek ve hatırlamak istediğin her şeyi yansıtmalıdır. Başarılı işletmeler, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için web sitelerinin kalitesini her zaman artırmaya çalışmaktadır. Bir ev ya da arsa arıyor oldukları için insanlar genellikle web sitenizi ziyaret ediyor. Web Ofisi Emlak Scripti çalışmanızda aradıklarını hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını sağlamak istersiniz. En şaşırtıcı iş modeline sahip olabilirsiniz ve olağanüstü bir müşteri hizmeti sunabilirsiniz, ancak işlevsiz bir web sitesi ile önemli miktarda işi kaçırabilir ve sonuçta kötü bir izlenim yaratabilirsiniz.

2017’de Web Ofisi Emlak Scripti kalitesi her zamankinden daha kritik bir hal aldı. Muhtemelen rakiplerinizin inanılmaz bir Web Ofisi Emlak Scripti sitesine sahip olması muhtemel olduğundan müşterilerin de beklentileri yüksek olabilir. Oyunda kalmak istiyorsanız, kullanıcılarınızın ürünlerinize ve hizmetlerine göz atmasını, alışveriş yapmasını ve işinizle etkileşim kurmasını kolaylaştıran bir web siteniz olmalıdır.

Peki, harika bir web sitesinde neler olmalı? Web sitenizi geri kalanınızdan nasıl ayırt edebilirsiniz?

En Gerekli 10 Web Ofisi Emlak Scripti Eğilimleri

1. DUYARLI (Responsive)  TASARIM

2017’de responsive tasarım artık yeni bir olgu olarak kabul edilmiyor. 2015 yılının Nisan ayında “Mobilegeddon” olarak bilinen Google güncelleme tarihi bu yana, herkes, Web Ofisi Emlak Scripti web sitelerini, cihazından bağımsız olarak kolayca görüntülenebilir ve kullanılabilir halde yükseltmeleri için harekete geçti.

Bundan sonra bütün web siteleri responsive tasarım olarak yapılmak zorunda kalacak çünkü akıllı telefon, tablet ve akıllı tv kullanım oranı her geçen gün arıyor. Piyasaya düzenli olarak giren yeni ve geliştirilmiş mobil cihazlarla, duyarlı bir web sitesi tasarımına sahip olmak zorunluluktur.

2. FARKLI ve BASİT TASARIMLAR

Birçok işletme farklı tasarımlar ve düzenlerle web tasarımını temellere geri götürüyor. Web sitelerinde daha basit sayfalar, daha basit tasarımlar ve daha fazla boşluk bulunur.

Bazı Web Ofisi Emlak Scripti web siteleri de ” Düz Tasarım ” olarak adlandırılan şeyleri uygulamaktadır . Düz web tasarımı estetik açıdan çok hoş iki boyutlu / düz görüntüler, çok sayıda açık alan ve parlak renklerle birlikte kullanıyor.

3. KULLANICI DOSTU

Başarılı bir Web Ofisi Emlak Scripti web sitesinde kullanılabilirlik her zaman önemli bir öneme sahiptir. Sezgisel bir tasarımı olan web siteleri ve göze hoş gelen görüntüler ve yönler bu özelliklere sahip olmayanlardan daha fazla müşteri çekecektir.

Müşteriler sitenizden kolayca geçemezse, muhtemelen uzun süre kalmazlar.

Sayfalarınızın yüklenme hızı önümüzdeki yıl kullanıcılar üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Sayfaları hızla yüklemek ve belirli bilgilere ulaşmak için basit yollar, web sitenizi rekabette ayrı ayrı ayarlamak açısından kritik önem taşımaktadır.

4. KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KULLANICI DENEYİMİ

Kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi web tasarımı norm haline gelebilir . Belli bir web sitesini ziyaret ederken herkes aynı deneyimi kazanmak yerine, kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi tasarımı, içeriğin ve tecrübenin belirli bir kullanıcı için özel olarak tasarlanmasını sağlar.

5. OLAĞANÜSTÜ İÇERİK

Mümkün olduğunca video ve resimlerin yanı sıra metinler de dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde kullanıcılara yararlı bilgiler sağlayan web siteleri, bugünün Web Ofisi Emlak Scripti web sitesi görüntüleyenlerinin ihtiyaçlarını karşılamayanlardan daha büyük bir başarıya sahip olacak.

Pazarlama otomasyonu da gelişmeye devam edecek ve birçok web sitesi, e-posta kampanyalarını desteklemek için özelleştirilmiş açılış sayfaları, afiş reklamları ve diğer promosyonları içerecektir. Geleneksel bülten veya basit e-posta pazarlama kampanyası 2016’da yeni müşteriler yakalamak için yeterli olmayacaktır.

6. KALIN RENKLER

Geçmişte, Web Ofisi Emlak Scripti web sitelerindeki parlak ve cesur renkler, tabii ki iş dünyasına bağlı olarak, çocuksu ya da profesyonel olmayan olarak algılanıyordu. Bununla birlikte, canlı renklere sahip web siteleri son yıllarda daha popüler ve daha kabul edilebilir hale gelmiştir.

Yüksek tanımlı görüntülendiğinde koyu renklerin kullanıcı üzerinde güçlü bir etkisi olabilir. Ve düz bir tasarım web sitesi söz konusu olduğunda, parlak renkler tüm fark yaratabilir.

7. ARKA PLAN OLARAK VİDEOLARI

URL’yi açtıktan sonra oynayan tam ekran arka plan videolarına sahip web siteleri artan İnternet hızı ve gelişmiş tarayıcı teknolojisi nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Artı, büyüleyici ve kullanıcı dikkatini çekmeye ve korumaya yönelikti.

8. KART TABANLI TASARIM

Kart tabanlı tasarım kullanan çok daha fazla Web Ofisi Emlak Scripti web sitesi göreceksiniz . Bu tip bir tasarımın bir avantajı, her bir ekrana kolayca ayarlanabildiği için, kart tasarımının mobil cihazlara ve farklı ekran boyutlarına sahip kullanıcılar için ideal olmasıdır.

Kart tabanlı tasarım, yukarıda tartıştığımız basitlik ve minimalizm temasıyla da geçiyor. İzleyicilere kolaylıkla sindirilebilen kısa ve basit bilgi patlamaları sağlayarak, kartlar genellikle bir açılış sayfasına tıklamak veya belirli bir konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi bulmak için kullanıcıya yönelik işlemleri teşvik etmek için kolay bir yol sağlar.

9. DUVARDAN DUVARA ŞERİT

Duvardan duvara site şeritleri, Web Ofisi Emlak Scripti web sitesi düzenlerini çeşitli dikdörtgen bölümlere bölerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Bu tam genişlikte görüntü şeritleri farklı uzunluklarda olabilir ve siteyi açık bölüm içeriğine dönüştürür. Sadece bakmaktan memnun değiller, aynı zamanda içeriği daha sindirilebilir sokmalara bölen basit ve işlevsel bir tasarım olarak da işlev görürler.

10. OLAĞANDIŞI / NAVİGASYON YETERSİZLİĞİ

Geleneksel gezinme menüleri, bir web sitesi sayfasının üstünde veya yanında bulunur. Bununla birlikte, son zamanlarda, gittikçe artan sayıda web sitesi benzersiz gezinme menüleriyle denemeler yapıyor ve bazı durumlarda hiçbir “gezinme menüsü” bulunmuyor; aksine, kullanıcıyı aradıkları bilgiye yönlendirmek ya da “gezinmek” için farklı bir yoluydu.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Ofisi Emlak Scripti çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Ofisi Emlak Scripti çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Ofisi Emlak Scripti yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı