Logo Web Tasar覺m

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı


paylaş
Uzaktan Online Eğitim Yazılımı

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile derslerinizi veya kurslarınızı çevrimiçi olarak insanlara belli bir ücret karşılığında sunabilirsiniz. Medanis Bilişim A.Ş kurslarınızı oluşturmak, tanıtmak ve satmak için en iyi hepsi bir arada platformu sizler için hazırlar.

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı'nın Sağladığı Avantajlar

Medanis Bilişim A.Ş birçok platformdan farklı olarak tasarım yaparken kurslarınızı, derslerinizi daha fazla satabilecek şekilde planlamalar yapar.

 Güzel Satış Sayfaları

Düzinelerce göz alıcı şablon arasından dilediğinizi seçerek kurslarınız için çarpıcı satış sayfaları oluşturabilirsiniz. Uzaktan Online Eğitim Yazılımı Medanis Bilişim A.Ş profesyonel ve deneyimli yazılım ekibinden oluşur, yıllardır ürettiğimiz birçok başarılı proje 14 senede birçok deneyim elde etmemizi sağladı. Artık en iyi ürünlerimizi verdiğimiz dönemlerimizdeyiz. Bizimle iletişime geçin ve en iyi Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile derslerinizi paraya dönüştürün.

Uzaktan online eğitim yazılımı

 Akıllı satış motoru

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile kuponlar, paketler, abonelikler gibi yöntemlerle daha fazla kurs satabilirsiniz. Araçlarımız, kurslarınızı pazarlarken size eşsiz bir esneklik sağlar.

Zengin etkileşimli kurslar

Başlıklar, etkileşimli düğmeler ve küçük sınavlar gibi etkileşimli video özelliklerle öğrencilerin ilgisini çekin. Metinlerinizi e-kitaplara dönüştürün.

Tamamen sosyal öğrenme

Dilerseniz Uzaktan Online Eğitim Yazılımı platformuna ekleyeceğimiz özellikle ders alan öğrenciler kendi aralarında iletişim kurabilirler. Öğrencilerinizle bağlantı kurmak için eksiksiz bir yerleşik sosyal ağ. Öğrencilerinizin akranlarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olan tek platform.

Gelişmiş analizi

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile kitlenizi daha iyi anlamak için gelişmiş yerleşik ve üçüncü taraf analizleri sunuyoruz. Satış sürecinizi hassaslaştırın ve satış hedeflerinizi gerçekleştirin.

Özelleştirilebilir ön uç

Okulunu beyazla etiketleyip markanızı tanıtın. Kendi alanınızdan daha çok kişiye ulaşın ve satış yapın. Çok dilli. Mobil ve tablet hazır, güvenli, SEO dostu.

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı Kurs Yönetimi

Hazırladığımız platformlar tamamen içerik uyumludur. Hazırladığınız Sunumları veya Videoları yeniden kullanarak veya web kaynaklarından içerik tüketerek kurslar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz platforma ekleyeceğimiz özelliklerle birden fazla soru türü ve çeşitli test türleri için destek. Test sonuçlarında kapsamlı raporlama sonuçları alabilirsiniz.

Yazılım yönetimi sizlerin rahatça yönetebilmesi için oldukça basit ve kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Kursların tamamlanabileceği veya ders içeriğinin izlenebileceği yolu sınırlayabilirsiniz. Seçilen kullanıcılarla dosyaları düzenleyin, yeniden kullanın ve paylaşabilirsiniz.

Video konferans yoluyla özel ders özelliği

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile ister bir sınıfa isterseniz video konferans yöntemiyle bir kişiye özel olarak ders verebilirsiniz. Bu sayede özel ders yöntemini sanal ortama taşıyan az eğitimciden biri olabilirsiniz. Günümüzde veliler ve gençler teknolojik gelişmelerden yararlanmak istiyor. Çoğu kişi evine eğitimci de olsa yabancı birini almak istemiyor veya çocuğunu yabancı birinin evine özel ders almak için göndermek istemiyor. Video konferans yöntemi ile Türkiye'nin herhangi bir yerindeki öğrenciye ev ortamından çıkmadan özel ders verebilirsiniz.

Kurs sonunda vermek için sertifikalar tasarlayın

Ders bitimlerinde öğrencilerinize hazırladığınız sertifikaları verebilir ve öğrencilerinizi bu yolla motive edebilirsiniz. Önceden tanımlanmış süreler için geçerli olan kendi sertifikalarınızı kolayca tasarlayabilirsiniz. Yeniden sertifikasyon gerektirebilecek çeşitli uyumluluk senaryolarını destekleyin.

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı Raporlama ve Analiz Özelliği

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile ortamınızdaki her şey hakkında kapsamlı raporlar hazırlayabilirsiniz. Olanlara, kime ve ne zaman erişime erişim için tüm sistem eylemlerinin bir zaman çizelgesi oluşturabilirsiniz.  Ayrıntıları incelemek için bir rapor jeneratörü kullanabilirsiniz.

Öğrenme ortamınızı şubelere ayırın. Her şube kendi kullanıcıları, kursları ve temasıyla ayrı bir kurulum gibidir. Kullanıcıların özel kullanıcı türleri aracılığıyla belirli işlevlere erişimini sınırlayın. Yönetimsel yükünüzü toplu ve otomatik işlemlerle en aza indirin. Çeşitli başlıklardaki yüzlerce prevadan satın alın ve tüketin.

Yazılım sayesinde kullanıcı profillerinize veya kurslarınıza özel bilgi alanları ekleyin ve topladığınız ve rapor ettiğiniz ayrıntıları zenginleştirin.

Medanis Bilişim A.Ş'nin size hazırladığı platform ile kendi alan adınızı ve logonuzu kullanın. İletişim e-postalarınızı özelleştirin. Kesin ihtiyaçlarınızı karşılamak için sistemi derinlemesine uyarlayın.

Portalınızın görünümünü ve görünümünü özelleştirin. Üstüne kendi CSS veya JavaScript'inizi ekleyin. Öğrenme portalınızın üstüne modern bir genel web sitesi oluşturun. Sadece giriş yapan kullanıcılar için mevcut olan sayfalarla genişlet.

Herhangi bir cihaza uyan duyarlı tasarım. Retina ekranı hazır, ölçeklenebilir görsel öğeler. En modern web standardı ve teknolojilerin üzerine kurulmuştur.

İnsanlarını eğit. Sonuçları ölçün. Büyümeyi artırın.

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı Kurumsal Çözümler

Her iş rolü, endüstriden bağımsız olarak, öğretilmesi gereken ve takip edilmesi gereken çok özel bir eğitim gereksinimine sahiptir. Bunlar , şirketlere, uyum eğitimi, beceri geliştirme, yeni kiralama ve daha fazlası gibi herhangi bir özel eğitim uygulamasına olanak veren kurumsal bir eğitim platformu olan Medanis Bilişim A.Ş Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile ele alınabilir.

Örneğin telekomünikasyon sektörü için eğitiminizi bölgedeki binlerce müşteri hizmet temsilcisi veya teknisyenine anında eşleyebilirsiniz. Havacılık konusunda bilgileriniz varsa havacılık sektörü, sürekli olarak güncellenmekte olan sonsuz kurallar ve yasalarla yüksek düzeyde düzenlenmiş bir kuruluştur. Pilotlar ve uçak mürettebatından yer personeline, Havacılık endüstrisindeki eğitim ihtiyaçları asla bitmez. Tüm bu gereksinimler, e-Öğrenimi Havacılık sektörü için mükemmel bir uyum haline getirmektedir.

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile çağrı merkezi personellerine eğitim verebilirsiniz.  Çağrı Merkezi temsilcileri, daha iyi hizmet sunabilmek için karmaşık, geniş kapsamlı araştırmalar, öngörülemeyen müşteriler ve değişen ürün ve hizmetler ile uğraşmak zorundadır.

Çağrı Merkezi temsilcilerinin eğitimi, personelinizin müşteri hizmetleri ve iletişim becerilerini mükemmelleştirmesine yardımcı olabilir, müşterilere yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlerin ayrıntılarını öğrenebilir, varsayımsal senaryolara katılabilir ve şikayetleri ele almak için çeşitli tekniklere aşina olabilir.

Ayrıca, cephe ajanları sadece başlangıçtır. Orta ve büyük ölçekli çağrı merkezlerinde (binlerce çalışanı çalıştırabilecek), aynı zamanda işgücü yönetimi, kalite güvencesi ve günlük operasyonların diğer yönleri konularında eğitim gerektiren denetçiler, destek personeli ve yöneticiler de bulunmaktadır.

Eğitimlerinizi kişisel gelişim, İngilizce veya farklı diller için verebilirsiniz. Bu sadece sizin sahip olduğunu yeteneklere ve bilgilere bağlıdır.

Sağlık sektörü için tıbbi cihaz kullanımı gibi konularda online eğitimler verebilirsiniz.  “En iyi uygulama” olarak kabul edilen şeyin birkaç yıl içinde büyük ölçüde değişebileceği bir meslekte, tıp uzmanı bilgilerini sürekli yenilemek ve becerilerini güncellemek zorundadır.

Dünyadaki çoğu ülkede bu, tıp uzmanlarının lisanslarını sürdürebilmeleri için çeşitli revize etme kurslarına ve sürekli eğitim programlarına katılmaları gerektiği için yasalarca zorunlu kılınmaktadır. Gerçekte, bu süreç  zor ve pahalı olabilir .

Uzaktan Online Eğitim Yazılımı ile Üniversiteye ve LGS'ye Hazırlık

Derslerinizi belli bir sektöre vermek zorunda değilsiniz. Türkçe, matematik, edebiyat, fizik, fen bilgisi konularında eğitim aldıysanız bu bilgilerinizi öğrencilerle paylaşıp, ders sonunda yaptığınız testler ve uyguladığınız raporlama sonuçları ile öğrencilerin başarıya ulaşmasında katkı sağlayabilirsiniz.

Günümüz öğrencilerinin teknolojiyle ne kadar içli dışlı olduğu düşünülürse öğrencilerin uzaktan online eğitim yazılımını severek kullanacağını ön görebiliriz.

Her eğitim izleyicisinin farklı ihtiyaçları vardır. Çevrimiçi eğitim ğlatformuyla zengin özellikleri, çalışanları, müşterileri, ortakları ve hatta bir kombinasyonu eğitmenizi sağlar.

Bizimle iletişime geçerek hangi amaçla ders vermek istediğinizi söylemeniz yeterli. Medanis Bilişim A.Ş çevrimiçi kurs-ders platformu sizlere özel tasarlanarak, derslerinizi en iyi şekilde sunabileceğiniz ve bunları satışa çevirebileceğiniz çözümle sunacaktır.

Mobil Uyumlu Uzaktan Online Eğitim Yazılımı

Eğitim yazılımımız IPad, iPhone, Android (ve benzeri) mobil cihazlarla çalışmak için sıfırdan inşa edilmiş bir Öğrenme Yönetim Sistemidir.

Öğrenciler dilerse tabletlerinden veya akıllı telefonları üzerinden dersleri takip edebilmektedirler.

NEDEN MOBİL UYUMLU UZAKTAN ONLİNE EĞİTİM YAZILIMI İÇİN MEDANİS BİLİŞİM'İ SEÇMELİSİNİZ?

  • Tamamen size özle bir yazılım platformu
  • Sınırsız eğitimci, yazar ve eğitmenler okulunuzdaki kursları öğretebilir
  • İleri düzey analitik ile kurs katılımını takip edin
  • Kendi özel alanınız. (Www.sizinalanadınız.com)
  • Kullanımı kolay yönetim paneli
  • E-posta servis sağlayıcınızla kolayca entegre edin
  • Özel Hesap Yöneticisi

 

 

 

Etiketler: online eğitim yazılımı uzaktan eğitim yazılımı çevrimiçi eğitim yazılımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar