Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Uygulama Yazılım Şirketleri

Uygulama Yazılım Şirketleri

Dünyada 2 milyona yakın akıllı telefon kullanıcısı var. Bu kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. İnsanlar kolaylık ve işlevselliklerinden dolayı akıllı telefonları seviyor. Bu küçük araçlar, içerdikleri uygulamalar sayesinde hayatımızı basitleştirdi. Mobil uygulamalar her günün görevlerini basitleştirdi. Mobil uygulamaların birçok kişiyi zenginleştirmesi girişimcilerin dikkatini çekti. Uygulama Yazılım Şirketleri konusunda araştırma yapan girişimciler mobil uygulama fikirlerini hayata geçirerek para kazanmak için çalışıyorlar.

İyi bir mobil uygulama fikri geliştirmeden önce parayı ikinci planda bırakın. -Tabi ki mobil uygulamaların çoğunun amacı para kazanmak şimdilik kenara bırakın demek istedik. – Mobil uygulamanızı çok para kazanacak şekilde değil en mükemmel şekilde yapmaya çalışın. Başlarken parayı düşünmeyin. Yapmanız gereken, birçok kullanıcıyı cezbedecek bir fikir bulmaktır. Daha sonra fikrinizi hayata geçirmek için Uygulama Yazılım Şirketleri ile görüşmeniz gerekecek.

Mobil uygulama çalışmanızı yapmadan önce ne kadar fazla uygulama incelerseniz o kadar mükemmel bir mobil uygulama ortaya çıkarırsınız. mobil uygulamaların yorumlarını okuyun. İnsanların en çok neleri eleştirdiklerine bakın, böylece aynı hataları yapmamış olursunuz. Bitaksi uygulamasının fikir babası Nazım Salur 1.500’e yakın mobil uygulamayı inceleyerek işe başlamış. Bugün en bilinen mobil uygulamalarından birinin sahibi. Daha sonra Uygulama Yazılım Şirketleri ile kendine özel bir yazılım ekibi oluşturarak fikrini hayata geçirmiş

Sizin kendinize özel bir yazılım ekibi tutmanız mümkün olmayabilir ancak Uygulama Yazılım Şirketleri içinden kaliteli ve profesyonel olan bir ajansla anlaşarak siz de mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Türk mobil uygulamalarından biri olan Scorp iki genç öğrenci tarafından geliştirildi ve piyasaya sürüldü. Sadece 20 bin liralık bir sermaye ile işe başlayan gençlerin bugünkü şirket değerleri 10 milyon dolara yaklaştı. Tek yapmanız güvenilir Uygulama Yazılım Şirketleri ile çalışmak ve mobil uygulamanızın tasarımının yanında pazarlama yöntemlerini de kullanmak. Sanal mağazaya mobil uygulamanızı yüklemekle iş bitmiyor asıl iş şimdi başlıyor.

Sanal mağazaların önerilen uygulamalar listesinde çıkabilmek için belli bir indirilme oranına sahip olmanız gerekir. Bunun için ilk zamanlar mobil uygulamanızın reklamlarını vermelisiniz. Belli bir indirme sayısına ulaştığınızda listeye girecek ve belki de reklama bile ihtiyacınız kalmayacak.

Uygulama Yazılım Şirketleri seçimi projenizin en önemli kısmı, işini iyi bilen bir ekiple çalışmak sizi birçok sorundan kurtaracak.

Mobil Uygulama geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Uygulama Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek